نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چاپ بخشی از اطلاعات

چاپ بخشی از اطلاعات

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    من چند فرم آماده دارم می خوام کاربر اصلاعاتی را که وارد می کنه داخل این فرم آماده چاپ کنم برای مثال بخشی برای وارد کردن نام در فرم دارم وقتی نام را وارد کرد و دکمه چاپ را زد در یک فرم کریستال به صورت پیش فرض اطلاعات را کامل نمایش دهد وقتی می خوام از این صفحه پریت بگیرم فقط بخشی از اطلاعات به چاپ برود یعنی به جای نام آراز فقط آراز به چاپ برود چون در فرمی که برای چاپ گذاشتم نام نوشته شده است.
    آیا کریستال ریپورت همچین امکاناتی داره؟
    میشه چنین کاری را انجام داد؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    رامسر

نقل قول: چاپ بخشی از اطلاعات

دوست عزیز کریستال از بانک میخونه دیگه. یعنی میخوای بگی نام هم تو بانک ذخیره میشه؟

نقل قول: چاپ بخشی از اطلاعات

این می دونم در این مورد مشکلی ندارم.
    یک فیش را در نظر بگیرید که بصورت پیش فرض قسمت های را قرار دادن که مثلا نام: ........ من در برنامه جای خالی مربوط به نام را پر می کنم نام : آراز بعد در قسمت پیش نمایش لطلاعات پر شده را می بینم که همان قسمت مربوط به کریستال که قبل چاپ اطلاعات را به ما نشان می ده در صورت تایید به چاپ می فرستم. در این جا من دو نوع اطلاعات دارم بخشی در روی فرمی که اطلاعات روی اون قرار چاپ بشه قرار داره(همان نام) و بخشی که کار بر وارد کرده (همان آراز) الان من در پیش نمایش همه اطلاعات را می بینم و اگه چاپ را بزنم اطلاعات روی هم قرار می گیره(در واقع نام روی نام قرار می گیره).
    اگه نامی که در پیش نمایش قرار داره چاپ نشه مشکل من حل چون نام روی فرمی که قرار اطلاعات کاربر چاپ بشه قرار داره.
    این کار در کریستال چطور امکان پذیره؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •