نمایش نتایج 1 تا 40 از 98

نام تاپیک: آموزش برنامه نویسی اندروید در ویژوال استدیو

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار meisam3322
    محل زندگی
    گرگان

نقل قول: آموزش برنامه نویسی اندروید در ویژوال استدیو

دزفول جان ممنون،

بچه ها این تاپیک 5 صفحه شده ولی محتواش زیر صفر هست. بچه ها هیچکدوم از ماها این کاره نیستیم بی خیال.

البته ما مشکل نداریم. مشکل از این مملکت هست که هر چی علم و دانش و فن آوری توش هست یا زنگ زده یا داره زنگ میزنه. وقتی اومدم این تاپیک رو دیدم خوشحال شدم. ولی بعد از 2 صفحه خوندن متوجه شده. سر کارم و 30 دقیقه از وقتمو صرف خوندن خ..... کردم..

توی این 30 دقیقه حداقل میتونستم Database 2 تا از پروژه های جدیدمو طراحی کنم.... دم VS و .NET گرم ، که حداقل سر و ته داره و میدونم آخرش یه چیزی تهش میمونه واسم. بازهم میگم مشکل از من و شما نیست.... مملکت ما ته چاه افتاده !!!!! اینجا ایران هست و کامپیوتر یعنی ویندوز !!!! یادمه توی یه شرکت 2 ساله پیش کار میکردم واسه کسب تجربیات بیشتر .... یه بابایی اومد اونجا و گفت ویندوز میخوام... بهش گفتم اینجا سی دی یا دی وی دی ویندوز نمیفروشیم... گفت نه از اونا که تلویزیون داره .... به خدا عین حقیقته .... اینو میگن نیمه خالی لیوان و من و شما نیمه پر لیوان که هنوز اندر خم یه کوچه ایم .... پس بین نیمه پر و خالی لیوان فرقی هست ؟؟؟؟

من فرد نا امید نیستم و کس رو نمیخوام نا امید کنم. فقط اینجا وقتتون رو تلف نکنید. بابا 2 یا 3 میلیون خرج کنین برین یکی از کشورهای اطراف توی این کلاسهای حرفه ای برنامه نویسی ، حالا توی زمینه موبایل ، PC و... خودتون میدونین. شرکت کنین.... اونوقت دیقه احتیاجی به این تاپیک و امسال اون دوستمون که این تاپیک رو زدن نیازی ندارین.... کار ها رو اصولی انجام بدین... وقت طلاست

پس بچسبین به همون VS.NET . البته 50 یا 60 سال آینده برنامه نویسی اندروید و موبایل و ... وارد ایران میشه، آخه من و شما عادت کردیم به ته مونده ها.... بازم میگم مشکل ما نیست ، اینطوری بار اومدیم.... پس تا 50 یا 60 سال دیگه، بدرود !!!!

من عاشق تکنولوژی و برنامه نویسی هستم. حالا واسه موبایل و یا .... نمیشه...به خدا نمیشه و نخواهیم تونست .

امیدوارم همتون توی کارهاتون موفق باشین، از جمله Dezfoul عزیزم
    آخرین ویرایش به وسیله meisam3322 : جمعه 25 آذر 1390 در 13:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •