نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چگونه کامپوننت های MDI Parent Form بر روی MDI Child Form ها نمایش داده نشوند

چگونه کامپوننت های MDI Parent Form بر روی MDI Child Form ها نمایش داده نشوند

یک برنامه دارم که چند تا Mdi Child Form داخل یک Mdi ParentForm اجرا میشن .حالا من روی این فرم Parent چند تا دکمه گذاشتم هر وقت یک فرم Child نمایش داده میشه این دکمه های روی فرم پدر میرن روی فرم فرزند نمایش داده میشن یعنی به عبارتی 2 تا فرم ها با هم قاطی میشه.در ضمن تمایلی ندارم که دکمه هام روی یک panel که Dock شده قرار بدم چون میخوام فرمهای فرزندم از تمام صفحه نمایش استفاده کنند.برنامم به زبان سی شارپ اگه کسی راه حلی داره خیلی ممنون میشم.

نقل قول: چگونه کامپوننت های MDI Parent Form بر روی MDI Child Form ها نمایش داده نشوند

دوست عزیز سلام
    منم مشکل شما رو دارم! گشتم نبود! بگرد ایشاللا پیداش می کنی! پیدا کردی به من هم اطلاع بدی هاااااااا! ممنون می شم!
    البته یه جا نوشته بود اگه در داخل pictureBox کنترل ها قرار بگیرند مشکل حل می شه که نشد!!!!

نقل قول: چگونه کامپوننت های MDI Parent Form بر روی MDI Child Form ها نمایش داده نشوند

یه راه واسه اون مشکل پیدا کردم!

(if (Application.OpenForms["Form2"]== null
    }
    button1.Visible=false;
    Form f2 = new Form2();
    f2.MdiParent = this;
    f2.Show();
    {
    else
    {
    }
    قسمت آبی رنگ باعث میشه اگه فرم 2 باز نباشه انگاه button1 را مخفی می کنه!!!
    خخخخ کلک رشتی به این میگن!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •