صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 42 از 42

نام تاپیک: ماهیگیری یاد بگیریم (قسمت اول ساخت فونت فارسی)

کاربر دائمی آواتار ASedJavad
    محل زندگی
    زیر سایه امام رئوف

نقل قول: ماهیگیری یاد بگیریم (قسمت اول ساخت فونت فارسی)

نقل قول نوشته شده توسط m121212 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوستان بنده یه فکرایی دارم ،
    اینکه بیاییم بجای استفاده از تصویر برای فونت ابتدا فرمول هایی که هر کاراکتر طبق اون ساخته میشه رو در آورد.
    بعد از اون در هربار اجرا اون فونت مورد نظرمون رو با توجه به اون بسازیم
    این روش چندتا مزیت داره و یکیش اینه که به هر اندازه ای که بخوایم کاراکتر تولید می کنیم. منظورمه یجورایی بر مبنای پردازش تصاویر وکتور استفاده کنیم اون موقع روی گوشی هایی که وکتور پشتیبانی نمیشه هم کارای زیادی میشه کرد.
    نظرتون چیه؟
    اتفاقا من هم یه مدتی راجع بهش فکر میکردم
    درستش هم همین روشه
    فقط مشکل اصلی من همین "ابتدا فرمول هایی که هر کاراکتر طبق اون ساخته میشه رو در آورد" است.
    شما برا این قضیه پیشنهادی داری؟

کاربر دائمی آواتار mohsen12345
    محل زندگی
    فعلا تهران

نقل قول: ماهیگیری یاد بگیریم (قسمت اول ساخت فونت فارسی)

نقل قول نوشته شده توسط m121212 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوستان بنده یه فکرایی دارم ، میدونم خیلی سخته ولی قلا با استفاده از تصاویر فونت ساختم و استفاده کردم اما این فکر که اومده تو سرم خیلی قلقلکم میده. بنظر شما قابلیت اجرا داره؟
    اینکه بیاییم بجای استفاده از تصویر برای فونت ابتدا فرمول هایی که هر کاراکتر طبق اون ساخته میشه رو در آورد.
    بعد از اون در هربار اجرا اون فونت مورد نظرمون رو با توجه به اون بسازیم
    این روش چندتا مزیت داره و یکیش اینه که به هر اندازه ای که بخوایم کاراکتر تولید می کنیم. منظورمه یجورایی بر مبنای پردازش تصاویر وکتور استفاده کنیم اون موقع روی گوشی هایی که وکتور پشتیبانی نمیشه هم کارای زیادی میشه کرد.
    نظرتون چیه؟
    ایده جالبیه ، اگه راه حلی هم براش داشته باشید
    به نظر من اگه ساختار سایز های بزرگ رو داشته باشیم با دقت بیشتری می تونیم کلمات با سایز کوچکتر رو بدست بیاریم و برای سایز کوچک به بزرگ فکر نکنم کیفیت جالبی در بیاد
    مثلا کلمات رو با سایز ارتفاع 100 پیکسل در نظر بگیریم و سایز جدیدمون رو با تغییر n% پیکسل ها بدست بیاریم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •