نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: استفاده از silverligh به جای Wpf Application

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

استفاده از silverligh به جای Wpf Application

سلام
    یه سوال چند وقتی است ذهن منو مشغول نگه داشته : بیشتر جاها میشنوید آینده از آن وب هست
    خوب حالا با تکنولوژی مانند silverlight که تقریباً امکانات ویندوز فرم رو در اختیار کاربر قرار میده و میشه از مزیای وب استفاده کرد ، چرا نرم افزار های سفارشی رو با استفاده از silverlight طراحی نکنیم و روی کامپوتر هدف یه سایت قرار ندیم اخه اگر بعداً کار بر بخواد و با این اینترنت که تقریباً با سرعت کم و زیاد در دسترس هست مشیه روی یک هاست اپلود کرد و هر کجا دلش خواست به داده هاش دسترسی داشته باشه
    نظر شما چیه؟
    البته ممکنه این سوال ناشی از بی سوادی من باشه پس سخت نگیرید

VIP آواتار Amir Oveisi
    محل زندگی
    هر جا که حال کنم - فعلا یزد

نقل قول: استفاده از silverligh به جای Wpf Application

سوالتون از نظر فنی اشکال داره. مثل این می مونه که بگید خوب وقتی میشه یک web application رو به شکل local اجرا کرد، پس چه لزومی داره از win application استفاده کنیم؟
    هر تکنولوژی دارای یک سری ویژگی های کلیدی هست که اون رو برای یک کاربرد خاص، مناسب میکنه و صرف اینکه میشه با تکنولوژی x یه کاری مثل n رو انجام داد، دلیلی بر این نمیشه که کار n رو فقط و حتما باید با تکنولوژی x انجام بدیم چون که ممکنه تکنولوژی دیگه ای مثل y وجود داشته باشه که منحصرا برای کار n طراحی شده و کارایی به مراتب بالاتری در کار n داشته باشه.
    بنابراین مقایسه این دو تکنولوژی از این دیدگاه کار درستی نیست به نظر من و هر کدام برای کاربردهای خاص خودشون طراحی شدن و باید در جاهای مناسب خودشون استفاده بشن تا بهترین کارایی رو داشته باشند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •