سلام..... ممنون که نظراتتو گفتی...
خوب داری پیش میری ولی محیط رو گفتم پیش فرض ویندوز بذار، هرجور که تم ویندوز هست تغییر کنه - Style XP
در رابطه با این قضیه باید بگم که تم برنامه پیشفرض ویندوزه به عکس برنامه نیگاه کن....
Function های که گذاشتی عالیه ولی تو راهنمای برنامه نحوه دستور نویسیش رو بذار
کد نویسیشم که خداییش خیلی سادس بعد از هر # شما یک بخش از کد رو مینویسین که از بس سادس که همه میتونن باهاش کار کنن
امکان اجرای فایل (با هر نوع پسوندی) و امکان اجرا با CmdLine
این یک قسمتشو متوجه نشدم...
گذاشتن ویزارد موقع اجرای برنامه (بطور مثال بیاد یکسری پارمترهای پیش فرض بذاری که طرف فقط فایل ها و فولدرها رو بگیره و مستقیم کدها اد بشن به محیط برنامه نویسی برنامه) مثه ویزارد خوده InnoSetup
ایم یک بخششم سعی میکنم یک ویزاد واسش بزارم...داشت یادم میرفت
ساخت دیالوگ مثه محیط ویژال (یعنی خودت بتونی دکمه بذاری، جابجا کنی، کد بذاری)
این بخش رو که گفتم میتونید دگمه و لیبل فرار بدی ولی نه که دیالوگ اضافه کنی میشه دیالوگ های پیش فرض رو ویرایش کرد
فونت نوشتاری رو همون پیش فرض ویندوز بذار و توی تنظیمات بذار عوض بشه
فونت نوشتاری صفحها هم فونت پیش فرض Tahoma است که تو عکس مشخصه که خودم دسکاریش کردم...تو بخش طراحی دیالوگ ها میشه فونت لیبل ها رو سایز و سایر پارامتر ها را تعیین کرد
امکان اضافه کردن، حذف کردن ویرایش کردن اطلاعات تو ریجستری هم بذار
این یک بخششو خیلی مطمئن نیستم بتونم اضافه کنم چون خودم روش خیلی وقت پیش فکر کردم شدنی هست ولی وقت گیره...
خلاصه اگه میشه یه نسخه ی که درست کردی بذار ببینم بیشتر به برنامه گیر میدم
اینو که من خوشحال میشم کسی پیدا شه بگه برنامه فلان مشگلاتو داره رفع کن....باعث میشه برنامه بهتر دربیاد....از قدیم گفتن چندتا فکر بهتر از یک فکره
بازم میگم واقعا عالیه عالیه، اگه میشه زود آمادش کنی ممنون میشم، آخه میخوام واسه برنامه های که درست میکنم ستاپ درست کنم
بازم دم خودت گرم که این مطلب رو باز گفتی....تا این بخش ها بهش اضافه شه میزارم رو سایت