نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: معرفی کتاب ADO.NET به کار رفته در VB.NET

کاربر دائمی آواتار mohsencom
    محل زندگی
    رشت

Question معرفی کتاب ADO.NET به کار رفته در VB.NET

درود به همه

دوستان لطفا یک کتابی در مورد ADO.NET معرفی کنید که همرا با زبان VB.NET به کار رفته باشه

بعضی دوستان کتاب آغاز کار با ADO.NET 3.5 رو پیشنهاد کرده بودند که من رفتم بخرم دیدم اصلا با VB.NET به کار نرفته.....اتفاقا برام عجیب بود که همراه با Dos به کار رفته

لطفا یه کتاب خوب معرفی کنید که در مورد آخرین ورژن ADO.NET توضیح داده باشه

ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: معرفی کتاب ADO.NET به کار رفته در VB.NET

دوست عزیز اون محیطش شبیه داسه و اسم اصلیش کنسوله که اساسا کدهاش با وی بی فرق چندانی نمیکنه با کمی تغییر اگه به اصول برنامه نویسی وی بی اشنایی داشته باشی میتونی از همون کدها توی محیط فرم ها استفاده کنی
    و هیچ کتابی هم کامل نیست و نمیتونه تمام خواسته های شما رو بر آورده کنه
    شما بهتره هر چیزی رو از یه جایی تهیه کنی من که خودم اینطوری کار میکنم (هر چند کلی هم کتاب دارم) اما بهترین کتاب و مرجع اینترنته
    شما یه پروژه ای رو استارت کن و کم کم پیش برو هرجا که به مشکل خوردی در موردش سرچ کن و یا توی همین انجمن مشکلتو توی بخش مربوطه عنوان تا بچه های انجمن راهنمایت کنن (جسارتا اگه تازه کار باشی برای تمام سوالات از قبل جواب هست .... ) و کم کم برنامه تو تکمیل کن اینطوری به مرور زمان همه چی رو استاد میشی اونم تجربی!
    موفق باشی

کاربر دائمی آواتار mohsencom
    محل زندگی
    رشت

نقل قول: معرفی کتاب ADO.NET به کار رفته در VB.NET

نقل قول نوشته شده توسط Hadiir.net مشاهده تاپیک
    دوست عزیز اون محیطش شبیه داسه و اسم اصلیش کنسوله که اساسا کدهاش با وی بی فرق چندانی نمیکنه با کمی تغییر اگه به اصول برنامه نویسی وی بی اشنایی داشته باشی میتونی از همون کدها توی محیط فرم ها استفاده کنی
    و هیچ کتابی هم کامل نیست و نمیتونه تمام خواسته های شما رو بر آورده کنه
    شما بهتره هر چیزی رو از یه جایی تهیه کنی من که خودم اینطوری کار میکنم (هر چند کلی هم کتاب دارم) اما بهترین کتاب و مرجع اینترنته
    شما یه پروژه ای رو استارت کن و کم کم پیش برو هرجا که به مشکل خوردی در موردش سرچ کن و یا توی همین انجمن مشکلتو توی بخش مربوطه عنوان تا بچه های انجمن راهنمایت کنن (جسارتا اگه تازه کار باشی برای تمام سوالات از قبل جواب هست .... ) و کم کم برنامه تو تکمیل کن اینطوری به مرور زمان همه چی رو استاد میشی اونم تجربی!
    موفق باشی
    ممنون از پاسخ گوییتون دوست عزیز
    راستش من تازه کار نیستم ...همونطور که میبینید جزو کاربرهای دائمی انجمن هستم
    من دنبال کتابی هستم که آخرین ورژن ADO.NET رو توضیح بده...همونطور که میدونید مثلا در ورژن 2 کدها خیلی بهینه تر شدن و سرعت برنامه بسیار بیشتر میشه.......من دنبال همچین کتابی هستم.....تا جایی که اطلاع دارم منبع فارسی در مورد ورژن های بالاتر خیلی کمه
    دوس دارم کدهای برناممو ارتقا بدم و بهینه تر کنم

حالا اگه کتابی به غیر از اون کتاب در نظر دارید ممنون میشم معرفیش کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •