نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator 3.5.0.92

Arrow محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator 3.5.0.92

دوستان تا حالا کسی با این برنامه کار کرده؟ میخواستم بدونم قدرتش در چه حدیه؟ و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر

لینک دانلود برنامه

کاربر دائمی آواتار roxe77
    محل زندگی
    گرگان

نقل قول: محافظت از کدهای پروژه های نرم افزاری با DeepSea Obfuscator 3.5.0.92

لینک تون خرابه !!

من که دانلود کردم
    ولی نظر خاصی ندارم..اگه دوستان تخصص دارن راهنمایی کنن

نقل قول نوشته شده توسط roxe77 مشاهده تاپیک
    لینک تون خرابه !!
    دوست عزیز لینک که مشکلی نداره الان چک کردم فکر کنم برنامه خوبی باشه

کاربر دائمی آواتار roxe77
    محل زندگی
    گرگان

بهتره این بحث رو تو تالار امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی بحث و دنبال کنی اینجا جاش نیست ها !! ادمیننننننننننن:ی

دوستان تا حالا کسی با این برنامه کار کرده؟ میخواستم بدونم قدرتش در چه حدیه؟ و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر
    عزیز دل برادر جناب bnnoor این نرم افزار جزء دسته نرم افزارهای obfuscator است. کاری هم که انجام میده اینه که میاد کدهای دات نت شما رو که دسترسیش برای عموم خیلی سادست با pattern خاصی مبهم میکنه و اینقدر به هم میریزه که دیگه حتی برنامه های reflector هم نمیتونند کد رو نشون بدند.

مزیت این نرم افزار هم نسبت به بقیه در 2 مورد هست:

- خیلی ساده فایلهای dll و exe رو میگیریه و براتون عملیات رو روش انجام میده و شما نیازی نیست تنظیم خاصی انجام بدین.
    - بعد از نصب برنامه ، در ویژوال استادیو وقتی که یک reference رو انتخاب میکنید توی پنجره properties یه بخش جدید به نام obfuscation میسازه و خیلی سریع reference شما رو براتون مبهم میکنه.

در کل به نظر من خیلی بهتر از بقیه نرم افزار های obfuscator است!

نقل قول نوشته شده توسط roxe77 مشاهده تاپیک
    بهتره این بحث رو تو تالار امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی بحث و دنبال کنی اینجا جاش نیست ها !! ادمیننننننننننن:ی
    تقریبا تمام برنامه ها و سوالات امنیت نرم افزار همینجا هم بحث شده باور ندارید یه سرچ توی تاپیک بزنید ولی حرف شما درسته تاپیکو اشتباهی زدم
    آخرین ویرایش به وسیله bnnoor : پنج شنبه 19 خرداد 1390 در 11:16 صبح

نقل قول نوشته شده توسط محمد باقری نسب مشاهده تاپیک
    عزیز دل برادر جناب bnnoor این نرم افزار جزء دسته نرم افزارهای obfuscator است. کاری هم که انجام میده اینه که میاد کدهای دات نت شما رو که دسترسیش برای عموم خیلی سادست با pattern خاصی مبهم میکنه و اینقدر به هم میریزه که دیگه حتی برنامه های reflector هم نمیتونند کد رو نشون بدند.

مزیت این نرم افزار هم نسبت به بقیه در 2 مورد هست:

- خیلی ساده فایلهای dll و exe رو میگیریه و براتون عملیات رو روش انجام میده و شما نیازی نیست تنظیم خاصی انجام بدین.
    - بعد از نصب برنامه ، در ویژوال استادیو وقتی که یک reference رو انتخاب میکنید توی پنجره properties یه بخش جدید به نام obfuscation میسازه و خیلی سریع reference شما رو براتون مبهم میکنه.

در کل به نظر من خیلی بهتر از بقیه نرم افزار های obfuscator است!
    و اینکه میشه dll ها رو به برنامه الصاق کرد یا خیر

اگه ممکنه این سوال رو هم جواب بدید چون قبلیاش رو خودم میدونستم و اگه میشه چطوری؟

بله عزیزم این کار رو هم میتونی انجام بدی اگه درست بگم چون خیلی وقته باهاش کار نکردم ، توی قسمت code assistant گزینه embed other assembly

نقل قول نوشته شده توسط محمد باقری نسب مشاهده تاپیک
    بله عزیزم این کار رو هم میتونی انجام بدی اگه درست بگم چون خیلی وقته باهاش کار نکردم ، توی قسمت code assistant گزینه embed other assembly
    اگه امکان داره بصورت چند تا عکس اینجا بزارید چون اونجایی که گفتید رفتم چیز زیادی نبود اصلا از کجا میشه dll رو ایمپورت کرد؟

برنامه رو نداشتم و مجبور شدم دانلودش کنم.
    در هر حال خوشحال میشم بتونم مشکل کسی رو حل کنم جناب bnnoor!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (50.3 کیلوبایت, 77 دیدار)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg‏ (49.5 کیلوبایت, 77 دیدار)

ممنون دوست عزیز تا اینجاشو که میدونم از اینجا به بعدشو باید چیکار کرد؟ ( اگه میشه یه مثال بزنید )

عزیزم bnnoor جان شما لطف کن manual برنامه رو باز کن و مثل تصویر زیر این بخش رو مطالعه کن!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (88.4 کیلوبایت, 75 دیدار)

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

سلام
    این از smart assembly بهتره ؟

نقل قول نوشته شده توسط bnnoor مشاهده تاپیک
    دوست عزیز لینک که مشکلی نداره الان چک کردم فکر کنم برنامه خوبی باشه
    لینک تون خرابه !!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •