نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: شما طراحی وب سایت با استفاده از فریم ورکها رو پیشنهاد می دید؟

شما طراحی وب سایت با استفاده از فریم ورکها رو پیشنهاد می دید؟

وقتی از فریم ورکها استفاده می کنیم، به دلیل افزایش حجم عملیات لازم برای نمایش یک صفحه ساده، سرعت سایت تا حدی پایین می یاد.

من برای حل این مشکل از یه معماری سه لایه ای استفاده می کنم و سعی می کنم شرطها رو تا جاییکه ممکن هست کم کنم. اما وقتی بحث فریم ورک پیش می یاد باید در قالب از پیش تعیین شده کد نوشت.

با توجه به این مطلب، شما از معماری خودتون استفاده می کنید یا ترجیح می دید که از فیم ورکها استفاده کنید؟

نقل قول: شما طراحی وب سایت با استفاده از فریم ورکها رو پیشنهاد می دید؟

کسی در این مورد نظری نداره؟

نقل قول: شما طراحی وب سایت با استفاده از فریم ورکها رو پیشنهاد می دید؟

به نظر من اگه یه معماری برنامه نویسی برا خودت داشته باشی بهتره.البته به شرطی که بهینه باشه.
    مثلا بیای معماری سه لایه رو جوری که خودت راحت تر میفهمی و کار باهاش برات آسونتره رو پیاده سازی کنی .

استفاده از فریم ورکها هم خیلی خوبه. من با Zend , cakephp , codeigniter کار کردم.از لحاظ سرعت codeigniter از اون دوتا بهتره اما از لحاظ قدرت زند و کیک عالین.
    به نظر من اگه خواستی با فریم ورکها کار کنی کیک پی اچ پی یه انتخاب خوبه.هم قدرتش زیاده هم بسیار انعطاف پذیره.
    زند هم از همه لحاظ عالیه اما پروسه یادگیریش زیاد طول میکشه و سرعت خوبی نداره لود شدن سایتایی که با زند مینویسن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •