نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: طراحي جدول در repor

کاربر تازه وارد آواتار aagh2008
    محل زندگی
    تهران

طراحي جدول در repor

با سلام
    من يك جدولي دارم كه تو تيراژ بالا كپي مي گيرم و دستي پر مي شد حالا ديتا هاي ورودي را تو اكسس در قالب يك formو report طراحي كردم و خوب هم جواب گرفتم حالا مي خام كه همون جدول هايي رو كه بصورت تيراژي كپي مي گرفتم و در هنگام چاپ بايد از همون برگه ها استفاده كنم تا اطلاعات مورد نظرم در جاي خودش بشينه .

حالا ميخام ديگه اينكار رو نكنم و در همون محيط اكسس جدول رو طراحي كنم و در هنگام چاپ كاغذ سفيد بذارم متاسفانه شرايط طراحي جدول تو اكسس خيلي محدوده و يا من نميدونم چكار بايد بكنم .
    سپاسگزار ميشن اگر راهنمايي بفرمائيد .
    به طور مثال :( اصلي به پيوست )
    untitled.JPG

محل زندگی
    تهران

نقل قول: طراحي جدول در repor

با سلام
    اخرش كسي جواب مارو ندادتا اينكه خودم پاسخ رو پيدا كردم. من بعد از اينكه فيلد هاي مورد نظر رو بعد از پرينت روي برگه اصلي تنطيم كردم ( يعني اگر فرم رو ميذاشتم توي پرينتر دقيقا مي افتاد روي همونجايي كه بايد باشه ) بعد رفتم توي word جدول رو عين فرم اصلي طراحي كردم بعدش كپيش كردم توي report همونجايي كه فيلدهاي مورد نظر وجود داشت . بعد فرم طراحي شده رو send to back كردم و فيلدها افتاد روي فرم پس از پرينت مشاهده كردم كه دقيقا فرم به همراه فيلدها پرينت ميشن البته transparent كردن جدول طراحي شده در report فراموش نشه.
    با تشكر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خراسان

سلام دوست عزیز
    نیازی به این کار نبوده شما با استفاده از امکانات گزارش خود اکسس می تونید جدول طراحی کنید اگه نمونه فایل خودتون رو بذارید من راهنمایی تون می کنم
    موفق باشید

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_fiz مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    نیازی به این کار نبوده شما با استفاده از امکانات گزارش خود اکسس می تونید جدول طراحی کنید اگه نمونه فایل خودتون رو بذارید من راهنمایی تون می کنم
    موفق باشید
    با سلام
    نمونه فايل به پيوست وقتي گفتيد تو اكسس هم ميشه اينكار رو كرد برام جالب شد كه بدونم چطوري اينكار انجام ميشه
    در بخش ريپورت
    endreport فرم گزارش تو word طراحي كردم بعد كپي كردم كه خيلي هم وقت گير بود
    report1 هم اطلاعات خام بدون طراحي جدول هست حالا چطور ميشه تو اكسس اون جدول توي end report طراحي كرد رو نميدونم
    ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرمائيد .
    با تشكر
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خراسان

سلام دوست عزیز

من گزارش شما رو اصلاح کردم ولی طراحی نرم افزارتون مشکل داره شما باید اطلاعات کلی مثل شماره و تاریخ و نام رو در جدول اصلی و نام کالا و تعداد و واحد و قیمت را در جدول فرعی ثبت کنید و این دو جدول را به هم ارتباط بدهید چون اگر اقلام شما از4 مورد بیشتر شد باید فاکتور جدید ثبت کنید

موفق باشید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تهران

با تشكر فراوان

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید