نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چگونه با بردن موس روی یک جمله داخل متن - یک ویندو دیگر نمایش داده شود

چگونه با بردن موس روی یک جمله داخل متن - یک ویندو دیگر نمایش داده شود

با سلام خدمت دوستان
    من تازه دارم یک برنام با wpf مینویسم. این قسمت از برنامه را گیر کردم
    یک چیزی شبیه این عکس مد نظرم هست
    که داخل flowdocument وقتی کاربر موس خود را بر روی قسمت مشخص از متن برد. به او چیزی را که لازم دارم نشان دهم.

آیا با هایپر لینک داخل flowdocument می شود این کار را انجام داد.؟

Untitled.png

کاربر دائمی آواتار sinaone1
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: چگونه با بردن موس روی یک جمله داخل متن - یک ویندو دیگر نمایش داده شود

اینی که من میبینم یا Popup هستش زیر خودشم نوشته

سلام دوست عزیز - مرسی که جواب دادی
    درسته این پاپ آپ هست ولی وقتی ماوس روی کلماتی که آبی رنگ هستند میروند این پاپ آپ اجرا میشود. صحبت سر این هست که چه جوری یک قسمت از تکست رو نسبت به وجود پاپ آپ حساس کنیم

کاربر دائمی آواتار sinaone1
    محل زندگی
    اصفهان

عزیز شما مشکلت با X, Y قرار گیری پاپ آپ هست یا با Flowdocument اگر X,Y رو میخوای که رویداد mouseDown بهت میده و فقط کافیه به پاپ آپ نسبت بدی

کلا مشکل با هایپر لینک حل شد. یک هایپر لینک داخل flowdocument گذاشتم و هر موقع که لازم داشتم برای کلمه ای توضیحات بیشتری قرار بدم - خود برنامه یه هایپر لینک میسازه - یک name هم که داره - همونجا یک کلیک اِوِنت هم هَندلر کردم - و داحل اونت مربوطه پراسیجری که میخوام را قرار دادم. کار پراسیجر هم این هست که بر اساس نام هایپر لینک کاری رو که باید انجام بده مشخص میکند. چون نام هایی که گذاشته میشه هرکدام با یک الگویی هستند که بشود بعدا تشخیص داد که کدام باید چه کاری را انجام داد

اینجوری میشه که میتونیم بین تکست هر مطلبی را که میخواهیم قرار بدیم و میشه به اون لینک داد. بمحض اینکه تمام قسمتهای برنامه اجرایی شد - کدش را قرار میدهم که هر کسی خواست استفاده کند

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •