نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نیازمندی های SQLExpress

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

نیازمندی های SQLExpress

با سلام
    می خواستم بدونم بانک اطلاعاتی Sql express نیاز به چیز خاصی (مثل نصب سرور و...) داره یا نه
    نمی شه مثل OleDB بدون هیچ پیشنیازی از آن استفاده کرد
    و در صورتی که نیاز به نصب سرور دارد، این کار چقدر زحمت دارد(برای نصب روی سیستم کاربران) و به زحمتش می ارزه؟؟
    و در صورت مثبت بودن جواب، لینکی یا مطلبی در این مورد اگر می شناسید معرفی کنید

نقل قول: نیازمندی های SQLExpress

نقل قول نوشته شده توسط Hossis مشاهده تاپیک
    با سلام
    می خواستم بدونم بانک اطلاعاتی Sql express نیاز به چیز خاصی (مثل نصب سرور و...) داره یا نه
    نمی شه مثل OleDB بدون هیچ پیشنیازی از آن استفاده کرد
    و در صورتی که نیاز به نصب سرور دارد، این کار چقدر زحمت دارد(برای نصب روی سیستم کاربران) و به زحمتش می ارزه؟؟
    و در صورت مثبت بودن جواب، لینکی یا مطلبی در این مورد اگر می شناسید معرفی کنید
    سلام

خیر نیازی به نصب و اتچ کردن و این چیزا نیست...
    فقط تو کانکشن استرینگ رو باید تغییر بدی...
    و خودش همراه با vs نصب میشه

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

برای پکیج نصب چی؟ برای اجرا روی سیستم های دیگه، نیاز به نصب اون نیست چون اون سیستم ها که VS رو نصب نکرده اند

سلام
    دوست عزیز اگه بخوای برنامتون تحت شبکه کار کنه باید کل برنامه + SQL EXPRESS رو در یک کامپیوتر مثلا سرور نصب کنی + .netframeWork البته نباید با ویژوال استودیو اشتباه بگیرین ( دات نت فریم ورک خودش یک Application هست )

بعدا تو کانکشن استرینگت بجای استفاده از . باید Ip سرور رو بدی

بعد تو هر یک از کامپیوتر های کلاینت دات نت فریم ورک و برنامتون رو نصب میکنید و احتیاجی به نصب SQL Express نیست.

البته باید TCP/IP رو تو اس کیو ال رو فعال کنید تا SQL بتونه تحت شبکه کار کنه. Start -> sql express ->sql configuration -> sql server configuration manager -> sql server 2005 network service ->Protocol for SQL Express ->TCP/IP - >Double Click ->Enable ->True

موفق باشید.

در ضمن دوست عزيز ميتوني از برنامه SQL Server Management Studio Express جهت مديريت بهتره SQL Express ,ويا ديگر ورژن هاي اين اسكيو ال استفاده كني

با توجه به راهنمایی های دوستان برنامه تحت ویندوز من شبکه شد ولی یه مشکل دیگه دارم اونم اینکه مثلا وقتی یک رکوردی رو اپدیت میکنم از یک سیستم تو شبکه در سیستم های دیگه اعمال نمیشه مگر اینکه برنامه رو در اون سیستم ها دوباره اجرا کنم لطفا راهنمایی کنید. vb.net 2005 and sql 2000
    یعنی میخام وقتی یک رکورد رو که در گرید ویو در حال نمایش هست ویرایش میکنم در آن واحد تو سیستم دیگه گرید ویو ان هم تغییرات رو نشون بده و نیازی به بستن و باز کردن برنامه نداشته باشه ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •