نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نمونه فرم های طراحی شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار mohsencom
    محل زندگی
    رشت

Smile نمونه فرم های طراحی شده

با درود خدمت همه دوستان

دوستان میخواستم ببینم سایتی رو سراغ دارید که نمونه ای از محیط فرم ها یا پروژه های طراحی شده رو برای نمایش گذاشته باشه که بصورت عکس باشه

البته منظورم خود پروژه نیستا....یه نمونه هایی بصورت عکس از محیط فرم ها بخصوص فرم اصلی

میخواستم ازشون ایده بگیرم و فرم هامو زیباتر کنم

ممنون میشم کمکم کنید.مرسی

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

نقل قول: نمونه فرم های طراحی شده

با سلام

فکر نمیکنم همچین سایتی وجود خارجی داشته باشه ولی شما میتونین به دلخواه خودتون فرم برنامه خودتون رو در نرم افزارهای گرافیکی طراحی کنین ( از لحاظ شکل کلی فرم ) یا میتونین از کامپونتهای اسکین استفاده کنین که خود به خود فرم برنامه رو در حد تیم ملی زیبا میکنه ( البته تیم ملی داریم تا تیم ملی هااااااا )

موفق باشید ./

محل زندگی
    رشت

دوست عزیز من یه نمونه از این سایتها رو پیدا کردم ولی عکسهاش کم بود ..دیگه واسه عدم تبلیغ اسمشو نمیگم

استفاده از اسکین فقط باعث تغییر تم فرم ها میشه....من میخواستم از کل فرم و چیدمان کنترول ها و نحوه ی طراحیشون ایده بگیرم

برنامه نویسیش برام کاری نداره...فقط احتیاج به ایده دارم

مثلا نرم افزارهایی مثل هلو پر از ایده هستند و ریزه کاریهای بسیار جالبی توش به کار رفته
    اگه چندین تا عکس از این نمونه محیط ها داشته باشم خیلی میتونم فرم هامو پیشرفته تر کنم

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

با سلام

من میخواستم از کل فرم و چیدمان کنترول ها و نحوه ی طراحیشون ایده بگیرم
    این یه چیزه !

یه نمونه هایی بصورت عکس از محیط فرم ها بخصوص فرم اصلی
    میخواستم ازشون ایده بگیرم و فرم هامو زیباتر کنم
    واین یه چیز دیگه مخصوصا قسمت زیباتر که در پست اولتون دادین . اگه درست منظورتون رو الان گرفته باشم شما میخواین اصول چیدمان کنترل ها و استانداردی که برنامه های ویندوزی دارن رو یاد بگیرین خود مایکروسافت یه استاندارد واسه این کار برای اکثر برنامه های کاربردی خودش قائل میشه تا یکپارچگی و شکل و شمایل برنامه هاش تا حدود زیادی از این بابت حفظ بشه .( مثلاً دکمه ها چه اندازه باشن مکانشون کجا باشه بهتره یا اندازه تکس باکس های ورود اطلاعات چقدر چه اندازه ایی باشن و علی آخر ...) من یه فایل پی دی اف داشتم که این موارد رو خوب توضیح داده بود ( زبان اصلی ) اگه پیداش کردم واستون آپ میکنم . اگه در گوگل سرچ کنی میتونی اطلاعات بیشتری پیدا کنی .

موفق باشید ./

محل زندگی
    رشت

ممنون میشم اون فایل PDF رو بذارین...یه قسمتی از سوالم هم مربوط به همین چیزی که گفتین هست
    من تو گوگل خیلی سرچ کردم و تا حالا فقط یه نمونه سایت در این مورد پیدا کردم

پیشاپیش سپاسگذارم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •