سلام خدمت اساتید بزرگوار من چونکه سروکارم بیشتر با C بود دنبال محیط کاربری برای زبان می گشتم برنامه هایی دیده بودم که ساخته شدند اما کامپایلر آنها را پیدا نکردم مدتی قبل با C#‎ کار کردم این زبان دو مشکل پرتابل بودن و سرعت اجرایه برنامه داشت ولی چند مزیت داشت مثل حجم کم برنامه ها و محیط کاربری خوب و شی گرا و آسان بودن کد نویسی در آن بود ولی همانطور که گفتم کدهای این زبان ناتیو نیستند بنابراین وقته زیادی در ترجمه میبرد وقتی که نگاه کردم دیدم ویژگیهایه این زبان را هم میتوان به C انتقال داد ولی قبل از آن میخواستم نظر اساتید را بپرسم مشکلی که من دارم ضعف در طراحی الگوریتم و انتخاب کمترین زمان اجرا برنامه و برگرداندن بالاترین کارایی است ولی برایم بهتر است که از این شیوه استفاده کنم برای همین مزاحم اساتید شدم
یک سوال دیگری که داشتم این است که کدام استاندارد که نه کدام محیط یا منظورم بورلند یا VC++‎ یا کدام بهتر است و یا کدام زبان دوما به چه صورتی نوشته شود که پرتابل باشد منظورم هم در لینوکس بود و هم ویندوز آیا میشود و چونکه الگوریتمم نویسیم ضعیفه رو چی تمرکز کنم یا چه کارهایی انجام بدم در ضمن معذرت میخوام اگه تایپکو اشتباهی زدم نمیدونستم کجا بزنم اینجا زدم