نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه؟

آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اولا : بنده در صفحه اصلی سایتم حدود 10 Iframe وجود داره که هر کدوم از این iframe ها صفحه ای خاصی رو لود می کنه می خواهم بدونم آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه یا نه ؟
    چون من تو یکی از این مقاله ها خوندم که از iframe ها استفاده نکنید !
    دوما : حالا بعد از این موضوع می خوام بدونم که آیا من می تونم بجای iframe هایی که استفاده کردم که اشاره می کنن به یک صفحه خاص , از فایل ascx یا همون web user control استفاده کنم
    اگر این امکان وجود داره بفرمائید چطور میشه یه فایل ascx بتونه یه صفحه html رو لود کنه (با مثال لطفا)

کاربر دائمی آواتار hamiii
    محل زندگی
    جنوب

نقل قول: در مورد Iframe

جواب اولا : حدستون درسته . موتورهای جستجو iframe ها رو تو سایت شما نمیبینند.منطقی هم هست که نبینند. لذا بهتره استفاده نکنین.
    جواب دوما: هیچ اطلاعاتی تو این زمینه ندارم.
    موفق باشی.

نقل قول: آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه؟

البته من شنیدم که مشکل موتورهای جستجو با فریم ها حل شده.

محل زندگی
    جنوب

البته من شنیدم که مشکل موتورهای جستجو با فریم ها حل شده.
    اطلاع دقیقی ندارم.یکمی غیر منطقی به نظر میرسه.چون در این صورت براحتی میشه ترافیک یه سایت پربازدید رو متوجه سایت خودت کنی.

نقل قول نوشته شده توسط hamiii مشاهده تاپیک
    اطلاع دقیقی ندارم.یکمی غیر منطقی به نظر میرسه.چون در این صورت براحتی میشه ترافیک یه سایت پربازدید رو متوجه سایت خودت کنی.
    من دی این مورد مطمئن نیستم ولی اگر مشکل فریم ها حل شد، باید صفحه فریم رو جزیی از صفحات سایت حساب کنن نه به عنوان یه صفحه جداگانه.

محل زندگی
    جنوب

یه کمی سرچ کردم.کلا استفاده از IFrames یا Inline Frames در صفحات با اصول سئو (Search Engine Optimization) مطابقت نداره و گوگل فریم ها رو صفحات جداگانه در نظر میگیره.به عبارتی محتوای فریم ها تاثیری بر رنکینگ صفحه دربرگیرنده آنها نداره(از نظر گوگل).
    اگر دوستان اطلاعات دقیق تری دارند خوشحال میشم مطلع بشم.
    همگی موفق باشید.

پ.ن: گوگل با آیفریم هایی که src="AAA" => AAA = External Address خیلی خوب نیست و امیتاز منفی حساب میکنه.(اینجوری بهتر شد.نه! ;))
    آخرین ویرایش به وسیله hamiii : چهارشنبه 15 تیر 1390 در 18:14 عصر دلیل: تکمیل مطلب

نقل قول نوشته شده توسط hamiii مشاهده تاپیک
    یه کمی سرچ کردم.کلا استفاده از IFrames یا Inline Frames در صفحات با اصول سئو (Search Engine Optimization) مطابقت نداره و گوگل فریم ها رو صفحات جداگانه در نظر میگیره.به عبارتی محتوای فریم ها تاثیری بر رنکینگ صفحه دربرگیرنده آنها نداره(از نظر گوگل).
    اگر دوستان اطلاعات دقیق تری دارند خوشحال میشم مطلع بشم.
    همگی موفق باشید.

پ.ن: گوگل با آیفریم هایی که src="AAA" => AAA = External Address خیلی خوب نیست و امیتاز منفی حساب میکنه.(اینجوری بهتر شد.نه! ;))
    تایید می شود

کاربر جدید آواتار hamid.azhdari
    محل زندگی
    شیراز

Lightbulb نقل قول: آیا استفاده زیاد از iframe ها باعث کاهش رنکینگه سایت می شه؟

علاوه بر همه چیزایی که دوستان گفتند یه چیز دیگه هم هست که به نظرم خیلی مهمه هر پیجی که تو inline frame ها قرار میگیره حالا یه پیج از یه سایت دیگه یا یه صفحه از سایت خودمون اگه آدرس همون پیج به صورت مستقیم تو آدرس بار تایپ بشه دیگه توی inline frame نمی یاد و به صورت جدا گونه اجرا میشه حالا اگه اون پیج فقط متن باشه و logo یا طرح سایت توش نباشه یه جلوه ی خیلی بدی داره و بیننده رو دل سرد می کنه , به نظرم مهم اومد گفتم بگم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •