نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: دیتا بیس

دیتا بیس

سلام خسته نباشید . دوستان من یک برنامه حسابداری روی کامپیوترم دارم که از sql برای دیتا بیسش استفاده کردم . حالا میخوام همون فایل دیتا بیسی که تو کامپیوترم هست رو انتقال بدم روی موبایل و توی موبایل اطلاعاتش رو ببینیم . آیا شدنی هست ؟ یا باید تغییر فرمت بدم فایل دیتا بیس را ؟ ممنون میشم کمک کنید .

نقل قول: دیتا بیس

ببین برنامه ات چند تا table داره؟
    ممکنه اگه جداولت کم باشه بتونی این کارو بکنی ،این توضیحم بدم که شما اطلاعات رو که در برنامه حسابداری میبینی به اون شفافی در sql نمیبینی.
    ولی میشه یکسری از اطلاعاتتو درآورد و درexcel ریخت

خب توی برنامم بیش از 5 تا جدول وجود داره . بیبین من فقط میخوام مشتری که برنامه رو گرفت هر موقع خواست به اطلاعات شرکتش از طریق گوشی دسترسی داشته باشه . و مثلا وقتی مانده حساب ها رو پیدا کرد برای مشتریا sms کنه . پس باید بیخیال اکسل بشم و برنامه بنویسم . حالا سوالم اینه من یه فایل دیتا بیس دارم که روش اطلاعاته همون رو میتونم بریزم روی گوشی و ازش استفاده کنم ؟

به نظرمن برنامه ای که شما دارید باید قابلیت ارسال sms را داشته باشه یا بهش اضافه بشه. و شما یک خط تلفن به کامپیوترتون وصل کنید و از طریق کامپیوتر وخط تلفن برای مشتریان sms ارسال کنید .
    اینکه شما اطلاعات رو از sqlبه موبایلتون انتقال بدید , و از اون طریق ارسال sms کنید امکان پذیر نیست.

ببین سوالم رو اینجوری میپرسم . من یه برنامه مینوسم که بانک اطلاعاتی رو نمایش بده . بعد از طریق اون برنامه یه دکمه ارسال اس ام اس میذارم تا یه سری اطلاعات رو اس ام اس کنه . بازم امکانش نیست ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •