نمایش نتایج 1 تا 25 از 25

نام تاپیک: روش ایجاد یه command ساده و یه پیشنهاد برای جوابگویی به سئوالات

کاربر دائمی آواتار sinaone1
    محل زندگی
    اصفهان

روش ایجاد یه command ساده و یه پیشنهاد برای جوابگویی به سئوالات

سلام دوستان
    میشه لطف کنید و روش ساخت یه command ساده در VB.net رو بگید
    ممنون
    و یه پیشنهاد که به کل سئوالات جواب داده بشه :
    لطف کنید و این سایتو پولی کنید که دوستان دلشون بیاد به سئوالات جواب بدن ، چون اینجوری که من تو کل سایت چک کردم فقط به اندازه ای که در حد خیلی حرفه ای نباشه به سئوالات پاسخ داده میشه ولی اگه پولی بود فکر میکنم تمام سئوالات بی پاسخ نمی موندند

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: روش ایجاد یه command ساده و یه پیشنهاد برای جوابگویی به سئوالات

سلام

این لینک ساده ترین روش ایجاد RoutedCommand رو نشون میده ( قسمت Examples)

این هم لینک CommandBinding

کمی حوصله کنید خیلی ساده بیان شده

لطف کنید و این سایتو پولی کنید که دوستان دلشون بیاد به سئوالات جواب بدن ، چون اینجوری که من تو کل سایت چک کردم فقط به اندازه ای که در حد خیلی حرفه ای نباشه به سئوالات پاسخ داده میشه ولی اگه پولی بود فکر میکنم تمام سئوالات بی پاسخ نمی موندند
    من به شخصه از این حرف شما دلگیر شدم ، حداقل توی این بخش فکرکنم تعداد سئوالات پاسخ داده نشده خیلی کم هست
    با این حرف شما احساس میکنم تلاش های من و سایر دوستان انقدر ناچیز بوده که به چشم نمیاد

اطمینان داشته باشید کسی اینجا برای پول کار نمیکنه .. نه من از این جواب ها پولی گیرم میاد نه دیگران همه عشق دارن که فعالیت میکنن هر کس گرفتاری خودش رو داره من هم سعی کردم با تمام مشغله های کاری و شخصی سئوالی رو بی پاسخ نگذارم
    الان که ساعت تقریبا یک شب هست و من فردا باید برم سر کار بنظر شما چرا نشستم دارم پست ها رو میخونم ؟؟؟ عشق پولم؟؟ عشق خود نمایی دارم؟؟ دنبال پست و مقامم ؟؟
    اینو بدونید اگر سئوالی جواب داده نمیشه حتما یا خیلی نا مفهوم بوده یا بسیار تکراری یا اینکه بنده حقیر و دیگر دوستان جواب منطقی برای اون نداشتیم
    من بشخصه ممکنه جواب خیلی از سئوالات رو واقعا ندونم یا اطمینان از پاسخم نداشته باشم و دلیلی نمی بینم پاسخ بی ربطی بدم دیگران هم به همین شکل

این حرف شما حداقل برای این بخش خیلی بی انصافانه بود

خیلی دلسرد شدم
    موفق باشید شب خوش
    آخرین ویرایش به وسیله مهدی فرزاد : پنج شنبه 16 تیر 1390 در 00:48 صبح

محل زندگی
    اصفهان

عزیز من اصلا قصد جسارت و یا ناراحت کردن کسی رو نداشتم و میدونم که شما هم خیلی زحمت میکشید و ازتون ممنونم و میدونم خیلی از افراد توی ایران با این طرز فکر بزرگ شده اند که چیزی رو که یاد گرفتی اگه خیلی حرفه ای بود به کسی یاد نده و دقیقا همین کارو میکنند ( متاسفانه در کشور های دیگه سطح علمی افراد در مثلا برنامه نویسی می تونه در یک حد قرار بگیره و بعد از اون افراد با شاهکار هایی که میکنند میتونند به رغابت بپردازند ) ولی خوب اونجا کشورهای خارجیه و البته به نظر من دوستانی که این کارو می کنند حق دارند ، چون در خیلی موارد هیچ آموزشگاهی وجود نداره که در اون سطح علمی باشه و دوستان در بعضی از مواقع کلی زحمت میکشند تا یه چیزو بدست بیارند و من دلیلی نمیدونم که در اون موارد اون فرد بیاد و راحت اونو در اختیار بقیه بذاره ( لطفا بدون ت,ع,ص,ب به این موضوع نگاه کنید ) و اینو هم در نظر بگیرید که زمانی که بدست آوردن یه بخش از علم خیلی سخت باشه دیگه در اختار گذاشتن اون معنی نداره ، اگر ممکنه بدون ت,ع,ص,ب به این موضوع نگاه کنید و فقط خودتون رو که زحمت میکشید رو در نظر نگیرید و فقط لطفا یک لحظه به این موضوع فکر کنید که اگه تمام سئوالات بی پاسخ نمی مودند چه اتفاقی می افتاد ، در صورتی که من سئوالات بی پاسخ حرفه ای زیادی الان توی تمام تاپیک ها می بینم ،
    به عنوان مثال یکی از دوستان یه سئوال ساده پرسیده بود که چطور میشه Focus رو توی یوزر کنترل ایجاد کرد برای چند کنترل ، شما لطف کنید پاسخ خای منو کاملا نادیده بگیرید و همینطور ، پاسخهایی که مربوط میشه به پست های من ، و در آخر ببینید چند پست که جواب این دوست عزیز رو داده وجود داره ، بله میدونم خیلی از سئوالات فوق حرفه ای هستند ، ولی دیگه این سئوال در حدی بود که خیلی از دوستان اونو میدونستند!!!
    یا آقا این چه کاریه : شما با یه اکانت ناشناس وارد سایت بشید و در یکی از بخش ها یه سئوال فوق حرفه ای بپرسید ، بعد از چند روز که جواب نگرفتید دوباره یه پاسخ بدید و بگید هر کسی میتونه کمک کنه و هزینه اش رو بهش میدم و بعد دوباره منتظر جوابا بمونید
    من نوع پیشنهادم رو تغییر میدم که شما هم ناراحت نشید:
    اگه ممکنه یه بخش ایجاد کنید که افرادی که سئوالاشون بی پاسخ مونده برند اونجا مطرحش کنند و کاربران دیگه با گرفتن مبلغی از وی جواب سئوالش رو بدند
    حتی شنیدم که یکی از دوستان که کارش خیلی گیر افتاده بوده و هیچ کسی کمکش نکرده بود توی چند هفته ، آخر سر یکی از دوستان دیگه توی سایت پیشنهاد کرده بود که آقا فلان مقدار به من بده و من سورسش رو بهت میدم و الان هر دوشون راضین و از همه مهمتر سئوال مورد نظر پاسخ داده شد
    منم اگه سئوالی رو پاسخ دادم ، به خاطر این بوده که دوستان لطف کردند و جواب بعضی از سئوالات منو دادند و مطمئن باشید من اگه این سایت پولی هم بشه برای پول جواب سئوالات رو نمی دم ولی ....
    به هر حال اگه رنجیده خاطرتون کردم با حرفام معذرت می خوام
    آخرین ویرایش به وسیله sinaone1 : پنج شنبه 16 تیر 1390 در 09:19 صبح

کاربر دائمی آواتار raha_20
    محل زندگی
    registry

من هم با گفته های آقای فرزاد موافقم و خودم به شخصه میشناسم کسایی رو که توی این سایت با دل و جون دارند وقت میزارند و به سوالا پاسخ می دهند ... و پاسخ ندادن به بعضی سوالا دلیل بر رایگان بودن این سایت نیست ...

کاربر دائمی آواتار PetekDincos
    محل زندگی
    توهم

با سلام
    من چند ماهی است که عضو این سایت شدم و در این چند ماه هر سوالی داشتم و مطرح کردم تقریبا می تونم بگم جواب گرفتم برای درصد خیلی بالایشون البته بگم تو این بخش (WPF) و به نظر من اونی که سوال مطرح می کنه بایستی سوال رو درست مطرح بکنه بعضی از دوستان سوالاتشون رو درست مطرح نمی کنند و خود سوال گنگه و در نتیجه به سوالشون یا اصلا جواب داده نمی شه و یا اینکه جواب درستی نمی گیرند و هر کسی سوالی مطرح می کنه بایستی اول بدونه که این سوال مشکل اون شخصه و خود اون شخص بایستی با تلاش سعی کنه مشکلشو حل کنه و اگه نتونست سوالشو تو یه انجمن مطرح کنه و دست رو دست نزاره که کسی بیاد یه سوالش حتما جواب بده و تو این انجمن ها نه بر اونی که سوالی رو مطرح می کنه منتی است و نه بر اونی که به این سوال جواب می ده منتی ٰ؛ و این کارها بر اساس علاقه است که کسی می یاد و وقت می ذاره و به سوال کسی دیگه ای که اصلا نه می شناسه و نه دیده جواب می ده و این جور اشخاص اکترا بر این عقیده اند که رکات علم آموختن اونه مثلا کسانی پیدا می شن که می یان کتاب چند صد صفحه ای می نویسه و رایگان تو اختیار بقیه قرار می ده و اینجور مسائل رو نمی شه با پول سنجید و اخیرا هم اینجور اشخاص زیاد هم شده اند و این نشانه اینه که به یه سطح درک بالایی از زندگی رسیده اند و زیاد ادامه نمی دم و در آخر از همه دوستانی که تو این بخش و جاهای دیگر به دوستان دیگشون کمک می کنند تا مشکلشون حل بشه صمیمانه تشکر می کنم با تشکر

محل زندگی
    اصفهان

دوستان اگه فکر نمی کنید این اتفاق داره توی سایتتون رخ میده من حرف دیگه ای برای گفتن ندارم ، ولی یه لطفی بکنید و اون مثالی که به صورت یه فرد ناشناس وارد شید و یه ....... رو انجام بدید و نتیجه رو ببینید
    به هر حال من از دوستان معذرت می خوام که رک بودم ولی لااقل سعی کردم مشکل رو حل کنم ، نه اینکه بیخودی ایراد بگیرم و این به این خاطر بوده که می خواستم سایتتون بهتر بشه ( در ضمن منظور م سئوالات حرفه ای بوده که فقط تعداد کمی از افراد سایت اونو میدونند )

کاربر دائمی آواتار mbf5923
    محل زندگی
    vb.NET-قسمت کد ویو-لاین هفتم

به نظر بنده هم حق با sinaone1 عزیز هست
    البته نه فقط توی این بخش بلکه کلیه بخش های برنامه نویس به غیر از بنر تبلیغاتیش بسیار کم کار شده!!!
    در ضمن اینکه دوستان محض رضای خدا کار میکنن رو کار نداریم اما در کل سایت برنامه نویس یک سایت درآمدزا برای مدیر سایت است.میگین چطور؟
    اولا با تبلیغات آموزشگاه برنامه نویس که تمام دوستانی که در تهران میخوان برنامه نویس بشن رو به خودش جذب میکنه
    دوما با استفاده از تعداد بازدید بالا و تبلیغ سایر شرکت های بزرگ مثل سامسونگ فکر نمیکنم دیگه احتیاجی به در آمد دیگه ای باشه
    اما در کل بنده هم موافقم که بخشی برای سئوالات فوق حرفه ای ایجاد بشه که هم کسی که سئوال میپرسه به جواب برسه و هم دوستان حرفه ای دلشون بیاد به سئوال جواب بدن
    مرسی

محل زندگی

اولا بنده در تالار vb6 پست دارم و به نظر بنده اونجا از تالار wpf فعال تر بوده!!!
    در ضمن اینکه به سوالات مبتدی جواب بدین و فکر کنید تالار داره به صورت حرفه ای اداره میشه این کاملا اشتباهه
    شما یه نظر سنجی بزن تا حالا چند نفر با این تالار wpfکار حرفه ای شدن؟!!!
    این آموزش Wpf این سایت رو با سایت های مشابه خارجی در نظر بگیرین و بعدا قضاوت کنید.اونوقت خواهید دید که آموزش wpf در این سایت مثل تبلیغ wpf توسط مایکروسافته تا آموزش
    چون مایکروسافت توی تبلیغات wpf بیشتر از این چیزی که شما اسمش رو گذاشتین آموزش wpf یاد داده چه برسه به مایکروسافت MSDN
    در ضمن بد نیست به جای واکنش با عصبانیت به مطالب و انتقادات در پی رفع اونها باشین
    در ضمن راه خوبی برای تشکر جمع کردن انتخاب نکردین تشکر برای پست مفید هستش نه برای مطالب رفع ابهام

محل زندگی
    توهم

نقل قول نوشته شده توسط mbf5923 مشاهده تاپیک
    اولا بنده در تالار vb6 پست دارم و به نظر بنده اونجا از تالار wpf فعال تر بوده!!!
    با سلام
    دوست عزیز شما بهتره برید همون vb6 رو بچسبید و به این بخش (WPF) کاری نداشته باشید و در مورد پولی کردن سوالات حرفه ای به نظر من سوال حرفه ای رو شخصی می پرسه که حرفه ای باشه و یه شخصی که حرفه ای باشه خودش مشکل خودشو حل می کنه و در ضمن اینترنت پر از مطلبه برای حرفه ای و غیر حرفه ای و کسی که یه جستجوی ساده تو اینترنت رو بلد نیست لازم هم نیست سوال حرفه ای بپرسه و من از آقای فرزاد و بقیه دوستان خواهش می کنم وارد اینجور بحث ها نشن با تشکر

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

در ضمن راه خوبی برای تشکر جمع کردن انتخاب نکردین تشکر برای پست مفید هستش نه برای مطالب رفع ابهام
    خواستم بدونید بعد از نتیجه گرفتنم این پست پاک میشه تا تشکر هاش هم پاک بشه در ضمن من مهتاج تشکر کسی نبودم و نیستم
    از همنین جا از تمام دوستانی که برای پستهای من تشکر زدن خواهش می کنم تشکرهاشون رو پاک کنن( جز پست بالا) تا دیگران خیالشون راحت باشه که اینجا کسی نه برای پول کار میکنه نه تشکر

کاربر دائمی آواتار ahrimaneahurai
    محل زندگی
    ایران

اولا کسایی که می گن این بخش سوالات حرفه ای مطرح نمیشه و جواب های سوالات حرفه ای هم مطرح نمیشه. در جواب بگم من فکر میکردم که سایت های خارجی مثل codeplex می تونم جوابمو بگیرم. خیلی از سوالاتم رو جواب گرفتم اما توی یه کد به مشکل برخوردم و سازنده همون تیکه از برنامه که توی سایت کدپلکس نتونست حل کنه و اون برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های کدپلکس بود ولی این مشکل رو مدیر بخش آقا مهدی برام حل کردن و من مشکلی که بر خورده بودم رو باز توی کدپلکس گذاشتم و هنوزم بعد از گذشت چند ماه می بینم کسایی که به اون مشکل برمیخورن توی کدپلکس تشکر میکنن و این فقط بخاطر مدیر بخش هست.
    نکته دیگه اینه که هنوز توی ایران wpf جا نیفتاده و کمتر کسی هست که باهاش آشنایی داشته باشه (شما چند تا برنامه دیدی که توی ایران با wpf نوشته شه؟) و باید قدر افرادی مثل آقا مهدی رو دونست که هروقت سوالی ازشون پرسیده میشه جواب ها رو با توضیحات کامل و عکس و حتی فیلم جواب میدن و این بی انصافی کامل هست که بگیم این بخش کم کار هست. توی این بخش خیلی کم سوال پرسیده میشه و مسلما دوستان هم چون آشنایی کمی دارند به جز افراد حرفه ای تر کمتر میتونن پاسخ بدن.
    در مورد درآمد این سایت هم بلاخره باید پول هاست و پهنای باند در بیاد یا نه ؟ عاشق چشم و ابروی ما نیستن. شما سایت های دیگه مثل خبرگزاری ها رو نیدیدی؟ با اینکه بودجه براشون تعیین میشه اما توی سایتاشون تبلیغات دارن. شما هم چیزی نمیشه 200 کیلوبایت فلش لود شه یه بار برات.
    در مورد اینکه کد رو بخرید خیلی از سایت ها هستند که این کار رو می کنن اما این سایت قوانین خودش رو داره.
    به هر حال دوست عزیز صحبت های شما جز دلسرد کردن اعضا مخصوصا مدیر بخش پیامد دیگه ای نداشت.
    من به شخصه خودم مدیون مدیر بخش هستم و شرمندشون که همیشه وقت میذارن و بی منت جواب سوالای منو میدن.

محل زندگی

دوست عزیز شما بهتره برید همون vb6 رو بچسبید و به این بخش (WPF) کاری نداشته باشید
    بنده چند زبان رو به طور همزمان کار میکنم پس این دلیل نمیشه اگه درمورد vb6 حرف میزنم در مورد بقیه زبان ها بی اطلاع باشم
    شما رو نمیدونم!
    یه شخصی که حرفه ای باشه خودش مشکل خودشو حل می کنه
    پس نظز شما اینه که آماتورا که هیچ و حرفه ای ها هم سئوال نکنن پس بفرمایین تالار رو ببندند یا بنویسن تالار آماتورهای wpf!
    کسی که یه جستجوی ساده تو اینترنت رو بلد نیست لازم هم نیست سوال حرفه ای بپرسه
    براتون متاسفم که قیاس مع الفارق میفرمایید
    من مهتاج تشکر کسی نبودم
    محتاج صحیحه
    دوست عزیز آقا یا خانم ahrimaneahurai
    بحث بر سر یک سئوال نیست
    نده عرض نکردم این تالار کلا بی استفاده هستش و یا اینکه شخص خاصی رو مقصر بدونم روی کلام با کلیه ی اعزای حرفه ای این بخش بود
    ضمنا من نمیدونم چرا تا عیب یک مسئله مطرح میشه همه جبهه گیری میکنن!!

کاربر دائمی آواتار mbsmbsmbs
    محل زندگی
    ایران زمین

با سلام ، دوستان چرا به هم دیگه سوء ظن دارید.
    من اولا از مدیر بخش و بچه هایی که به سوالات پاسخ میدن تشکر میکنم.
    من حدودا دو روزه WPF رو شروع کردم(چقدر زیاد) اما توی این تالار به نظرم می رسه آموزش ها مدیریت نشدن؛ منظورم رو بایه مثال بیان میکنم :مثلا در تالار C#‎ چون آموزش های کاملی پیدا میشه افراد بیشتری به اون مسلطن و همین باعث میشه برای سوالات ،پاسخگو های بیشتر پیدا بشه؛
    همین ، هم دیگه رو نزنیم و یاد بگیریم هم دیگه رو دوست داشته باشیم

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

سلام به همه
    من خجالت میکشم که این صحبتهای سطح پایین رو اینجامیشنوم اول از مهدی که این همه تلاش میکنه سپاسگذارم این سایت حرفه ای و غیر حرفهای نداره من مطمئنم همه ما قبول داریم که تو هر سایتی مشکلاتی و یا کمو کاستی هایی وجود داره اما دلیل نیست که کسی کار نمیکن خوندم با سایت ماکروسافت مقایسه کردین این هم خار از انصافه همونجور که دوستمون گفت هیچ وقت چک کردین چه قدر روزانه پست اینجا اضافه میشه اصلاً قابل قیاس با بخش سی شارپ مثلاً و یا دیگر بخشها نیست و نشون میده که دوستان ما تحتمالاً از قدرت wpf اشنا نیستن
    گاهی بعضی سولات رو با بی سوادی که جواب میدم خیالم راحته یکی مثل آقا مهدی هست که پروژه های دوستان رو وفت میزاره دوباره بررسی میکنه و جواب میده پس بی انصافی نکن
    من مطمئنم که اقا مهدی هم بی خیال این صحبتها میشه و به کار خودش ادامه میده چون برا دل خودش و برای علاقه مندان به برنامه نویسی و wpf کار میکنه به این سادگی هم دست از راهنمایی دوستان بر نمیداره
    فقط خواهشاً بی خیال این صحبتها شین
    یک یاز دوستان پیام داده بود که به پاک شدن پستهای یکی از دیگر افراد رای بدیم من میگم اصلا نیازی نیست چون با اون وضعیتی که من دیدم اقا مهدی کار میکنه ، با این صحبتها میدون رو خالی نمیکینه و پاک کردن پستهای او دوستمون هم که انتقاد که (به سبک خودش که - باید به همه ازادی داد هرجور دلشون میخوان حرف بزنن) کار خوبی نیست از شما برنامه نویسها که با علم روز پیش میرین بعیده
    در ضمن حرف از حرفه ای و غیر حرفه ای ها شد می خوام بدونم اینجا کی حرفه ای هست حد اقل بگید ما هم بدونیم همه دوستا ب خصوص اقا مهدی دارن با تمام تلاششون و اون اطلاعاتی که دارن کمک میکنن اون دوستی هم که گفته این تالار کم کار میکنه خوب میتونه بیاد وقت بزاره آموزش بده و پست ها رو جواب بده
    اگر هم خیلی حرفه ای هستن میتونن تو تالار ماکروسافت جواب بدن و خواهشاً باعث ازرده خاطر هم نشیم
    من میدونم ما میتونیم ، بابا هندی ها تمام IT دنبا رو گرفتم و ما درگیر این صحبتهای سر سری هستیم
    استینها رو بالا بزنیم با کمک هم پیش بریم
    ما مخلص همه هستیم

محل زندگی
    توهم

با سلام
    دوست عزیز mbf5923 من از پست هایی که ارسال کردید این نتیجه رو گرفتم که شما دوست دارید WPF یاد بگیرید اما بلد نیستید که چطور از دوستانتان بخواهید که WPF رو به شما یاد بدهند به خاطر همون می یایید از همه شاکی می شید اما دوست عزیز این راهش نیست شما می تونید از مدیران این بخش بخواهید که تو یاد گیری WPF به شما کمک کنند مطمئن باشید که مدیران این بخش انسانهای بزرگواری هستند و حتما به شما کمک می کنند با تشکر

محل زندگی

PetekDincos همونطور که میبینید من یک سئوال هم در این بخش ندارم پس بنده در حال یادگیری نیستم و اینقدر بلد هستم که حاضرم WPF رو به شما هم یاد بدم
    البته بنده با این سایت WPF رو یاد نگرفتم
    دلم میخواست کم کار بودن این بخش مورد قبول واقع بشه که آموزش WPF رو به صورت حرفه ای شروع کنیم
    اما خوب اگه میبینید به نظرتون این بخش کامل هست بنده حرفی ندارم
    از دوستان هم معذرت مبخوام

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

ما نگفتیم همه چیز کامله ، ما میگیم همه دارن تلاش میکنن با توانشون اگه میگی توانت بیشتره تو هم بیا به ما ها کمک کن مطمعناً من به انداره شما یاد ندارم شما ها هم که بیاید این بخش پر بار تر میشه ، همینف ساده

محل زندگی
    توهم

نقل قول نوشته شده توسط sunn789 مشاهده تاپیک
    ما نگفتیم همه چیز کامله ، ما میگیم همه دارن تلاش میکنن با توانشون اگه میگی توانت بیشتره تو هم بیا به ما ها کمک کن مطمعناً من به انداره شما یاد ندارم شما ها هم که بیاید این بخش پر بار تر میشه ، همینف ساده
    با سلام
    من هم حرفهای دوستمونو تایید می کنم و اصلا یه سوال آخه بابا کی تو این بخش سوال کرده که جواب نگرفته یکی از اون سوالات حرفه ای که جواب داده نشده رو بگید ما هم بدونیم و خوشحال می شم بزرگوار اگه بتونم از شما مطلبی در مورد WPF یاد بگیرم با تشکر

کاربر دائمی آواتار farashah_jalal
    محل زندگی
    یزد - تفت

سلام
    امیدوارم مهدی فرزاد این حرف ها رو به دل نگیره و نمی گیره چون روح بزرگی داره و از جون دل و شب روز برای همه وقت می زاره.همه میدون مدیریت سایت به جز درد سر واین حرف ها پشت سر ادام زدن
    چیزه دیگه ای نداره .کور بشن اونای که چشم دیدن مهدی فرزاد رو ندارن.
    مهدی جان موفق باشی

کاربر دائمی آواتار aghayex
    محل زندگی
    https://telegram.me/Sed_kazem18

دوست عزيز چند مورد هست كه بايد يادآور بشم
    1 - اين طور نيست كه من به صرف اينكه فقط در اين سايت ثبت نام كردم پس بايد تمام اعضا هر تاپيكي كه من زدم رو فوري جواب بدن
    2 - اين سايت جهت تبادل اطلاعات و بالا بردن سطح علمي ايجاد شده و نيات خيري در تاسيس اون بوده و با مطرح كردن پول به نحوي ذهن دوستان رو به مسيرهاي انجرافي مي كشونيد كه تمام كارها با پ.ل صورت مي گيره
    3 - اين چند وقت كه من در اين سايت بودم هيچ وقت جوابها به صورت كامل و شسته و روفته به دوستان داده نمي شه ( حتي خودم هم اين رويه رو دارم ) چرا ؟ تا كسي رو كه سوال مي پرسه رو وادار به تحقيق و سخت كوشي كنه تا تنبل نشه
    4 - كساني مثل آقا مهدي كه تا جايي من سراغ دارم با دل و جون در اين تاپيك به سوالات ما جواب ميدن و بعضا متحمل هزينه هايي هم ميشن روا نيست با اين لحن رو به رو شن
    5 - بهتره ديدتون رو نسبت به ديگران تغير بديد و انتظارات بيهوده نداشته باشيد

کاربر دائمی آواتار happy65_sh
    محل زندگی
    شهر بادگیرها

سلام
    متاسفانه هميشه انتقادها در كشور ما به بدترين شكل مطرح ميشه.در ضمن هيچكدوم از ما معصوم نيستيم و مطمئنا كارهامون خطاهايي هم داره اما اين دليل نميشه به جاي تشكر از آدم هايي كه اينهمه بر روي يه مطلب جديد وقت ميذارن اون ها را بكوبونيم.مطمئنا WPF خيلي جديد تر از VB هست و هنوز در ايران هيچ كاري به صورت حرفه اي باهاش انجام نشده(با وجود قدرت و جذابيت واقعا فوق العاده اي كه داره).اما اين دليل نميشه همه ي سوالات و جواب هاي مطرح شده در اين بخش را غير حرفه اي بدونيم و يا كمي مطلب به زبان فارسي و پاسخ ندادن به بعضي از تاپيك ها را كم كاري مديريت و بعضي از بچه هاي واقعا فعال و بعضا عالم به WPF بدونيم.
    گاهي واقعا بعضي از سوالات اونقدر غير حرفه اي و تكراري هستند كه حرص من يكي را در ميارن اما بعضا اتفاق افتاده آقامهدي يا ساير دوستان براي اينكه كسي دلسرد نشه با حوصله جواب دادن.در ضمن بنده WPF را از همين سايت شروع كردم از آموزش هاي آقاي كياني و كم كم پيش رفتم الان هم واقعا سپاسگذار همه ي دوستاني هستم كه تا به حال بهم كمك كرده اند و در آينده كمك خواهند كرد
    لطفا اگر هم ايرادي ميبينيد هوشمندانه و با زباني لين مطرح كنيد نه با چاقويي تيز كه اتفاقا دوطرفه هست و به خودتون هم آسيب ميرسونه.
    بازهم از آقا مهدي واقعا سپاسگذارم اميدوارم ايشون و ساير دوستان فعال در همه ي امور به ويژه در اين جا موفق باشند.

به گمان من بدون اينكه بخوايم كسي رو بزرگ كنيم يا تملقشو بگيم (كه كسايي كه منو ميشناسن ميدونن كه اهل تملق نيستم) اما اقاي مهدي فرزاد حقيقتا دلسوزانه و متعهدانه جواب ميده به سوالات .هر انچه را كه ميداند منتقل ميكند كه اين چيز كمي نيست براي ما و ارزشمند هست
    ايشون و امثال ايشون انگشت شمار هستند و اين واقعيت دارد بنابر اين ما بايد قدرش را بدانيم و تشكر كنيم از زحمات بي مزد و منتش و من متشكرم !
    حقيقتا ادم ناب بي نظير و دلسوزي هست ايشون
    خسته نباشي كه تونستي به درستي مديريت كني به حد اكثر سوالات به نحو مطلوبي پاسخ در خور و شايسته بدي و تونستي با اخلاق خوبت و خدمت بي منت و مزدت به همه ياد بدي كه ميتوان متخصص بود متعهد بود و خدمت بي منت كرد
    خسته نباشي مهدي فرزاد عزيز
    و كلام اخر به همه و به خودم:
    مرنج و مرنجان
    آخرین ویرایش به وسیله saed2006 : یک شنبه 19 تیر 1390 در 12:38 عصر

کاربر دائمی آواتار arefba
    محل زندگی
    زیر لب تاپم

به نظرم مدیریت این قسمت تنهایی کاریی کرده که کم سوادی خیلی ها جبران شه
    من هر سوالی داشتم یه روز بعد با کمک ایشون به پاسخ رسیدم
    همون آقایی که کلیپ آموزش ساختن رو میگم

محل زندگی
    اصفهان

سلام به همه ی دوستان این آخرین پستی هست که من توی این سایت میدم پس لطفا و خواهشا اول متن رو کامل بخونید و بعد بدون تعصب فقط به این نوشته ها فکر کنید نه اینکه همه جبهه گیری کنند:

اول : من همون اول مگه نگفتم منظورم از حرفام آقا مهدی نیست ، پس چرا همه فکر کردند من دارم در مورد ایشون حرف میزنم ، من که حتی از ایشون بابت تلاشهاشون تشکر کردم.
    حتی میدونم سئوالاتی که ایشون بلد بودند مثل کلاس بستن پنجره رو هم بدون هیچ منتی به من یاد دادند و من بازم از ایشون ممنونم.

دوم : دوم اینکه یکی رو مسخره کنید اصلا رفتار خوبی نیست ، مخصوصا زمانی که حتی یکی از کارهای منو ندیدید و اصلا منو نمیشناسید ، پس من نمیدونم از کجا متوجه شدید من حرفه ای هستم یا نه ( اینو با دوست عزیزی هستم که گفته بود اگه شما حرفه ای بودید اینجا سئوال نمی پرسیدید). هنوز خیلی از دوستان نمیدونند که در try catch میتوان چندین catch رو استفاده کرد ، پس این یعنی اینکه اون فرد حرفه ای نیست؟؟؟!!!!

سوم : با عرض معذرت اینبار من با مثال میام جلو ، 1 : سئوالی که من چند روز پیش گفته بودم PathlistBox مشکل داره با Visual Studio ، که باز هم آقا مهدی با اینکه خودشون هم نتونسته بودند این مشکل رو حل کنند ، باز هم سعی کرده بودند منو راهنمایی کنند . ولی اینو چرا گفتم چون میدونم از دهها نفری که میاند به این سایت لااقل یکیشون جواب این سئوالو میدونست . من نمیدونم از این میشه چه نتیجه ای گرفت ،آیا اون دوستان بیمرامند !!!!!!!!!!!
    2 : سئوال DrawingBrush : یکی از ساده ترین بحث ها ولی من جستجو کردم توی سایت ولی چیزی ندیدم که بماند بعد از Codeproject توضیحش رو کامل دیدم . اگه تکراری بود که خوب لطف میکردید و میگفتید واگه نبود حتما در شان بعضی از دوستان که فرموده بودند بعضی از سئوالات بی پاسخ میمونه چون خیلی سطح پایینه ، نبوده که جواب بدند ( باز هم میگم منظورم اقا مهدی نیست ، اون دوست عزیز خودش میدونه که من در مورد کی دارم حرف میزنم )

چهارم : دقیقا حرف آقا مهدی درسته که خدای برنامه نویسی نیست ومنم نیستم و فکر نمی کنم که دیگران هم اینطور باشند ، پس لطف کنید بگید زمانی که دیدید نه آقا مهدی در این مورد کار کردند و نه من ، پس چرا لطف نکردید و پاسخ بدید ( اینو با عزیزانی هستم که فرموده بودند ، اومدند اینجا تا بهای آموختن علمشون رو بدند ) اون بحث رو هم پیش کشیدم که لااقل همه دوستان به پاسخ سئوالشون برسند ، چون بهای وقت خیلی بیشتر از اینه که چیزی رو که دیگران بلدند رو کلی وقت بزاری تا یاد بگیری ، در صورتی که میتونی با پرداخت یه هزینه منصفانه وقتت رو که قرار بود بابت یادگیری بزاری بخری و چیزای جدید تری یاد بگیری .

پنجم : بدون تعصب فقط به این موضوع فکر کنید که آیا ممکنه که از ده ها نفری که به این بخش میاند ، آیا یک نفر پیدا می شه که جواب سئوالی رو بدونه ولی دیگران ندوند و چون کلی زحمت کشیده تا اونو بدست بیاره ، جواب نده ، چون قانون سایت میگه حق نداری بابت جواب پولی دریافت کنید.اگه هست چه اشکالای داره بابت کارش پول بگیره.

ششم : به نظر شما آیا فروختن علم گناهه و همه باید رایگان علمشون رو در اختیار دیگران بزارند.

آخر : اینو فقط با آقا مهدی هستم : از اینکه توی بعضی از مشکلاتی که من داشتم کمکم کردید ازتون ممنونم .

ببخشید که من پرگویی کردم ولی چون بابت جوابایی که آقا مهدی داده بود دینی رو رو دوشم احساس میکردم این و آخرین پستم توی این سایت رو دادم ( به جای اینکه بخواهید صورت مساله رو پاک کنید ، ای کاش به دنبال راه حلی براش بودید ، ممکنه راه حل های بهتری هم باشه ولی کو .....

ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله sinaone1 : یک شنبه 19 تیر 1390 در 21:21 عصر

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

سلام

من دوست ندارم اعضای خانوادم ( بخش WPF ) با هم کدورتی داشته باشن برای همین از همینجا اگر باعث دلخوری کسی شدم عذر خواهی میکنم
    و بخصوص به آقای sinaone1 میگمکه کسی از دست شما دلخور نبوده و نیست و طرف حرفش هم شما نبودید ما اعضای این خانواده اگر گوشت هم رو بخوریم استخون همدیگرو دور نمیریزیم
    دل خوری شخص من فقط برای این بود که چرا باید افرادی که توی این بخش فعالیت ندارن و از اتفاقات توی اون اطلاعی ندارن مطلبی رو بنویسن که این بخش رو که با زحمت همه داره خوب پیش میره در مقابل چشم دیگران بد جلوه بدن و خدا رو شکر دیدم که بچه ها همه پشت هم هستن و برای پیشرفت این بخش و این سایت تلاش میکنن

من از همین جا از همه شما میخوام مثل سابق بلکه با جدیت بیشتر به کار خودمون ادامه بدیم
    توی جواب هامون دقت کنیم و سعی کنیم اگه سئوالی رو میتونیم با کمی فکر کردن به پاسخش برسیم با عجله مطرح نکنیم
    اگر چیزی یاد گرفتیم که احساس کردیم دیگران نمیدونن اینجا با بقیه به اشتراک بگذاریم تا خدا دانش و معلوماتمون رو بیشتر کنه
    برای هرکی که جواب ما رو داد دعای خیر کنیم اگر جوابی نگرفتیم صبوری کنیم و با جستجو در سایت های دیگه و مطالعه اگر به نتیجه رسیدیم دیگران رو هم آگاه کنیم تا امثال من که توی پاسخ اون سئوال موندن به دانش و علمشون اضافه بشه

حالا توی این دنیای مجازی روی هم رو ببوسید و آقای sinaone1 هم همچنان در کنار ما خواهند بود (روی من رو زمین نمیدازه)

من این تاپیک رو قفل میکنم و در اسرع وقت اون پست رو که جهت نظر سنجی به شکل تشکر گذاشته بودم حذف میکنم

از تمام کسایی هم که نسبت به من چه توی این تاپیک چه به شکل خصوصی لطف داشتن تشکر میکنم من به امید شما ها توی این سایت هستم و بودم و خیلی چیزها یاد گرفتم پس بیاید همه در کنار هم باشیم
    با تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •