نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: خيلي خيلي فوري سوال تقويم ويندوز موبايل

خيلي خيلي فوري سوال تقويم ويندوز موبايل

توروخدا خواهش ميكنم كمكم كنيد . فقط تا 27تير وقت دارم
    خيلي فوريه و ضروري. پروژه پايانيمه. توروخدا هركي ميتونه بهم كمك كنه. خيلي واجبه.
    من يه پروژه تقويم با ويندوز موبايل نوشتم ولي استاد گير داد. بردم به استاد نشون دادم گفته كه بايد customize كني واسم بياري.
    يعني يه فايل واسه رويدادها باشه كه كاربر وقتي اون فايل رو تغيير داد اطلاعات تقويم هم براساس اون فايل آپديت بشه.
    حالا مشكل من اينه كه نميدونم چطوري ميشه اطلاعات را از فايل بخونم و جاهايي كه رويداد داره رو به روز مربوط به آن رويداد انتساب بدم.

اونايي كه ويندوز موبايل بلدن لطفا پيام بدن خواهش ميكنم كمكم كنيد

فايل رو ضميمه كردم. توروخدا كمكم كنيد

لينك دانلود
    http://up.iranblog.com/images/h409fzbn418y44d112wy.rar

نقل قول: خيلي خيلي فوري سوال تقويم ويندوز موبايل

هيشكي نيس كمكي كنه

سلام من ویندوز موبایل بلد نیستم اما الگوریتم اینایی که میگی رو خوب بلدم.من با زبان سی پلاس پلاس این پروژه رو کامل نوشتم.اگه به دردت میخوره بگو تا یه کمکی تو فراخونی از یه فایل بکنم نه که شرمنده.تواناییم همین حده.ایمیل من چون زیاد سر نمیزنم و تازه هم عضو شدم.tahamtan_kh@yahoo.com

نقل قول نوشته شده توسط mostafa02124 مشاهده تاپیک
    سلام من ویندوز موبایل بلد نیستم اما الگوریتم اینایی که میگی رو خوب بلدم.من با زبان سی پلاس پلاس این پروژه رو کامل نوشتم.اگه به دردت میخوره بگو تا یه کمکی تو فراخونی از یه فایل بکنم نه که شرمنده.تواناییم همین حده.ایمیل من چون زیاد سر نمیزنم و تازه هم عضو شدم.tahamtan_kh@yahoo.com
    مرسي. ولي من تو ويندوز موبايل ميخوام شرمنده.
    بازم ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •