نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشکل در انتقال برنامه از blend به visual studio

مشکل در انتقال برنامه از blend به visual studio

سلام دوستان

من وقتی پروژه ای رو که با blend ساختم با vs باز می کنم پیغام زیر رو نشون می ده .

['Unknown]' property does not point to a DependencyObject in path '(0).(1)[2].(2'].
    مشکل از کجاست ؟

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: مشکل در انتقال برنامه از blend به visual studio

سلام
    در این خصوص قبلا بحث شده
    Vs در مقابل Blend برای نمایش تمام افکت های تصویر ضعیف هست و بعضی از تنظیماتی که توسط Blend انجام شده را نمایش نمی دهد
    ولی این باعث عدم اجرای صحیح برنامه شما نمیشه و میتونید این اشکال رو نادیده بگیرید
    ( شما چیزی رو از Blend به vs انتقال نمیدید بلکه فقط طریقه نمایش و نرم افزاری که Solution شما رو نمایش میده عوض میشه پس برنامه مشکل نداره)

ممنون از توجهتون
    من پست طریقه استفاده از blend و visual studio در کنار یکدیگر رو دیدم ، گفته بودید که باید روی فایل مورد نظر راست کلیک و edit in visual studio رو بزنیم .

من یه تعداد از صفحات رو توی vs ساخته بودم ولی با توجه به این پست باید تمام صفحات رو توی blend دوباره بسازم و برای اضافه کردن بعضی کدها باید از این روش استفاده کنم ، از اونجایی که توی blend جایی رو برای اتصال به db ندیدم . باید چیکار کنم ؟ باید با edit ، دیتابس رو توی vs کانکت کنم ؟ کلاس ها رو باید کجا بسازم ؟ توی vs یا blend ؟

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

سلام
    شما نیازی نداره صفحاتی رو که توی vs ساختید از اول بسازید همون صفحات رو در Blend ویرایش کنید و اگر هم خوب هستن خوب دست بهشون نزنید

من گفتم Blend چیز جدیدی برای شما ایجاد نمیکنه فقط نرم افزاری که کدهای شما رو نمایش میده عوض میشه

برای ساخت کلاس ها و اتصال به دیتابیس و نوشتن در Code_behind از Vs استفاده کنید

شما میتونید از راست کلیک هم استفاده نکنید و هر وقت کار شما با Blend تموم شد میتونید برنامه رو ببندید و با دبل کلیک کردن روی فایل برنامه ، اون توی Vs باز میشه

سلام
    من یک استایل برای ویندوز طراحی کردم و اون رو توی برنامه قبلی به یکی از صفحاتی که ساخته بودم اضافه کردم ، کار می کنه ولی مشکل اینه که با هر تغییری که روی این صفحه ایجاد می کنم یا کنترلی رو اضافه می کنم و اجرا می زنم پیغام میده که پروژه built نمیشه ، برای حل این مشکل هم برنامه رو با vs باز می کنم و توی صفحه window.g.cs به کد زیر گیر میده :
    using Microsoft.Windows.Themes;

که اگه windows.themes رو پاک کنم مشکل حل میشه .
    حالا می خوام بدونم چیکار کنم که دیگه با این error روبرو نشم ؟

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

سلام
    فایلتون رو بفرستید تا بررسی بشه شما به فضای نامی ارجا میدید که پیداش نمیکنه

کاربر جدید آواتار shuvvan
    محل زندگی
    بانه

خسته نباشید
    منم طبق آموزش شما 2010 رو با بلند 4 نصب کردم ولی همین ارور رو میده که وفتی دوباره میام نو ویژوال استودیو حتی نمی تونم یه باتن ایجاد کنم و کلن صفحه قفله اسکریم شات می زارم و در ضمن باز اگه برم به بلند باز نمی تونم ویرایش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •