نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست کمک فوری برای قیمت گذاری روی پروژه

Question درخواست کمک فوری برای قیمت گذاری روی پروژه

سلام خدمت دوستان.
    راستش رو بخواهید اولین بارمه میخواهم پروژه قرار دادی انجام بدم.
    مظنه تو دستم نیست، فوری هم هست، مجبور شدم مزاحم شما دوستان بشم. شرمنده.

موضوع از این قراره که طرف من یک کتابخانه است که میخواد وبسایتی با امکانات معمول یک سایت (مثل سرچ و لاگین کاربران و ...) داشته باشه بعلاوه ی یک سیستم کتابدار.
    این طور که توضیحات کتابها در یک دایرکتوری وجود داره که کاربر میتونه بگرده کتابشو پیدا کنه (با فهرست یا سرچ)، توضیحات مختصری ازش ببینه و بعد با کارتهای شتاب مبلغ رو پرداخت کنه و اینها هم برسونن به دستش.
    امکان سبد خرید رو هم در نظز بگیرید.
    یه قالب(تمپلیت) هم میخواد.

تحت "پی اچ پی" کار میکنم.
    قیمت چطور در میاد؟
    اگر بر فرض میخواستم بصورت یه کامپوننت جوملا طراحی میکردم قیمتش چه تغییری میکرد؟

ممنونم. فقط لطفا زودتر بگین که فوریه.
    آخرین ویرایش به وسیله zxc_mehran : جمعه 07 مرداد 1390 در 01:23 صبح

نقل قول: درخواست کمک فوری برای قیمت گذاری روی پروژه

ینی تو فروم به این بزرگی کسی نیست جواب بنده رو بده؟

این بستگی به خودت داره باید بررسی کنی و ببینی شما با توانایی هایی که داری ساعتی چند کار طراحی و برنامه نویسی سایت رو انجام میدی
    بعد بررسی کنی ببینی برنامت چند ساعت کار میبره و با توجه به اون قیمت بدی و لی در حالت کلی من این برنامه رو برای کسی که قبلا کار کرده و میتونه سریع کارش رو انجام بده 1,000,000تا1,500,000 قیمت میدم شاید از این بیشتر باشه ولی کمتر نیست من این سایت رو 300,000 هزار تومان طراحی کردم cnc4buy.ir

خیلی ممنون اقای بیدی. نمونه کاری که معرفی کردید، همون سی ان سی رو میگم، میشه بپرسم امکانات کلیدیش چیه که شما 300 گرفتی کار کردی؟

hاز پایگاه داده استفاده شده
    در قسمت مدیریت می تونن ماشین آلات خود رو اضافه یا حذف کنن و در قسمت ماشین آلات نشون داده مشیه
    سیستم ارسال ایمیل برای خبرنامه داره و سایت رو به صورتی طراحی کردم که به پشتیبانی نیاز نداره
    فکر میکنید زیاد گرفتم چون به من گفتن بین 400 -500 من 300 گرفتم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •