نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ایجاد محدودیت دسترسی کاربران مختلف به صفحات مختلف در وب کانفیگ های مجزا

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Question ایجاد محدودیت دسترسی کاربران مختلف به صفحات مختلف در وب کانفیگ های مجزا

سلام دوستان.یه مشکل با ایجاد دسترسی کاربران مختلف به صفحات مختلف پروِه م داشتم.پروژه م web app است.تو پروژه م 3فولدر دارم با نام های admin و manager و regularuser که هر کدوم یه web.congfig جدا دارن.و میخوام دسترسی هاشونو محدود کردم.تو دیتابیسم هم یه جدول بنام role دارم که نقش ها را تعریف کردم.میخوام بدونم چطوری باید برای کاربرای Manager و regularuser در وب کانفیگ محدودیت ایجاد کنم؟

کاربر دائمی آواتار reza4359
    محل زندگی
    So close

نقل قول: ایجاد محدودیت دسترسی کاربران مختلف به صفحات مختلف در وب کانفیگ های مجزا

نقل قول نوشته شده توسط bahareh1368 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.یه مشکل با ایجاد دسترسی کاربران مختلف به صفحات مختلف پروِه م داشتم.پروژه م web app است.تو پروژه م 3فولدر دارم با نام های admin و manager و regularuser که هر کدوم یه web.congfig جدا دارن.و میخوام دسترسی هاشونو محدود کردم.تو دیتابیسم هم یه جدول بنام role دارم که نقش ها را تعریف کردم.میخوام بدونم چطوری باید برای کاربرای Manager و regularuser در وب کانفیگ محدودیت ایجاد کنم؟
     <authorization>
    <deny users="?" />
    <deny roles="regularuser" />
    <allow roles="Manager" />
    </authorization>

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •