نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: چگونگی استفاده از مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 برای ساخت ستاپ با Setup Factory

چگونگی استفاده از مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 برای ساخت ستاپ با Setup Factory

با سلام دوستان.خسته نباشید.
    من مرج ماژول های کریستال ریپورت رو دارم.
    ولی نمیدونم چجوری باید اونا رو به برنامه ستاپ ساز اضافه کنم.
    میخوام با برنامه Setup Factory ستاپ رو بسزم.

ممنون.

نقل قول: چگونگی استفاده از مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 برای ساخت ستاپ با Setup Factory

کسی نیست کمک کنه؟
    روش ساخت یه ستاپ شامل مرچ ماژول ها با اینستال شیلد رو چی؟کسی بلد نیست؟

کاربر دائمی آواتار rezankh
    محل زندگی
    نيشابور

نقل قول: چگونگی استفاده از مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 برای ساخت ستاپ با Setup Factory

سلام
    كريستا ريپورت 8.5 با اینستال شیلد 10.5 رو انجام دادم مشكلي نداشتم. تو قسمت آبجكت ها مي‌توني كريستال ريپورت رو انتخاب و بعد به قسمت Features اضافه كنيد و بعد همه تيك‌هارو تا آخر بجز SQl Experssions را انتخاب كنيد.

ممنون.
    برای کریستال ریپورت 10 کسی نمیتونه کمک کنه؟

کاربر دائمی آواتار ali reza mansoori 2
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

کامپونت های که کریستال ریپورت 10 استفاده میکنه در ویندوز 7 ریجستر نمیشه
    من اول داخل پروژه ام از کریستال 10 استفاده کرده بودم و به خاطر مشکل در ریحستر کردن رفتم به سمت کریستال 9

ممنون.میشه لینک کریستال ریپورت 9 رو بهم بدین؟

یه سوال دیگه:اگه از کریستال ریپورت 9 استفاده کنیم آیا بازهم برای اجرای گزارشهای برنامه نیازی به نصب اون در سیستم مشتری هست؟

محل زندگی
    پشت کامپیوتر

من گزارش های که استفاده میکنم رو با کریستال 10 میسازم ولی برای نمایش اونها داخل VB از کامپونت های کریستال 9 استفاده میکنم
    حالا شما چی رو می خواید؟ برنامه کریستال10 - کامپومت های کریستال 9 - برنامه کریستال 9
    در ضمن برای اجرای گزارش در سیستم یوزر ها نیاز به نصب کریستال نیست

مشکل Setup Factory این هست که Merge Module رو پشتیبانی نمی کنه
    برای تمامی نسخه های کریستال Merge Module در اینترنت موجود هست شما باید دانلود کنید و در نرم افزار ستاپ سازی همچون Install Wise یا InstallShield که از Merge Module ها پشتیبانی می کنند استفاده کنید

بنده از نسخه 10 کریستال استفاده می کنم و همچنین از Install Wise برای ساخت ستاپ استفاده می کنم.بدون کوچکترین مشکلی نرم افزارهام با کریستال بدون نیاز به نصب کریستال کار می کنند
    الان لینک دانلود سراغ ندارم ولی خودم از گوگل پیدا کردم

ASP.NET MVC / Entity Framework / Design Pattern
    XCode Objective-C IOS Developer

ممنون.
    مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 رو دارم اما نمیدونم چجوری اونا رو به ستاپ ساز اضافه کنم.
    ممنون میشم راهنمای کنین.

-----------------------------

آقای علیرضا منصوری میشه لطف کنین کامپوننت های کریستال ریپورت 9 رو بهم بدین؟
    ممنون.

شما در محیط نرم افزار InstallWise سمت چپ صفحه گزینه Merge Modules رو می بینید
    وارد این بخش بشید و توسط دکمه Add فایلهای مرج ماژول رو اضافه کنید

ASP.NET MVC / Entity Framework / Design Pattern
    XCode Objective-C IOS Developer

آقا پیدا نکردم....................
    منظور شما همون Wise Installation System هست؟
    --------------
    امکانش هست خودتون یک ستاپ بسازین شامل مرج ماژول های کریستال ریپورت 10 و اونو به بنده بدین؟(اگه میشه جوری باشه که مسیر نصب از کاربر نگیره)
    ممنون.

محل زندگی
    پشت کامپیوتر

این ستاپ رو نصب کنی مشکلت حل میشه
    البته این رو من از آقای ali190 گرفتم

نقل قول نوشته شده توسط ali reza mansoori 2 مشاهده تاپیک
    این ستاپ رو نصب کنی مشکلت حل میشه
    البته این رو من از آقای ali190 گرفتم
    آقا لینک از کار افتاده...

---------------------------
    در ضمن من گزارشام رو با کریستال 11 ساختم و اونا رو با کامپوننت های کریستال ریپورت 9 نمایش دادم اما مشکلش اینه که اگه تو سیستم مشتری کریستال ریپورت نصب نباشه ارور ActiveX Component can't Create Object میده ...

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه.
    متشکر.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •