نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: dialation در پردازش تصویر

Question dialation در پردازش تصویر

با سلام .....

من یه سوال فعلا از dialation داشتم ......

من میخوام به صورت دستی خودم dialation ماتریس im رو با عنصر سازنده se1 که تصویرش هم دادم به دست بیارم ..... باید چی کار کنم ؟؟؟

خوب اولین کار باید مرکز کرنل یا همون سازه ام که این جا se1 هست رو به دست بیارم .

حالا طبق تعریف که از dialation داریم و باید اول translation ؛ ..reflection کرنل یا سازه که این جا همون se1 هست رو به دست بیارم ....

خوب بعد باید این کرنل رو روی تک تک پیکسل های im حرکت بدم ....اگه یک های کرنل تنها حتی با یه دونه از پیکسل های یک پیش زمینه( یا همون ابجکت ) هم پوشانی داشت اون وقت باید جای اون پیکسلی که مرکز کرنل روی اون منطبق شده عدد یک رو قرار بدیم ...

میخوام بدونم همین جوری هست ؟؟؟ من نمیدونم ....

بعد یه سوال خیلی مسخره ؛ اینکه من چه جوری باید translation و reflection ماتریس کرنل رو به دست بیارم ؟؟؟!!

آخرین ویرایش به وسیله skyzare : دوشنبه 17 مرداد 1390 در 05:08 صبح

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

نقل قول: dialation در پردازش تصویر

جواب اول : بله
    جواب دوم : شما كرنل رو به هر صورتي مي تونيد مشخص كنيد كرنل هاي رايج به صورت بيضوي ، ركتانگلار ، لوزي و خطوط اريب مي تونيد در نظر بگيريد كه با توجه support size پرش مي كنيد البته در بعضي از كاربردهاي كرنل ها به صورت ديگري هم پر ميشن

نقل قول: dialation در پردازش تصویر

نقل قول نوشته شده توسط Delphi_CAT مشاهده تاپیک
    جواب اول : بله
    جواب دوم : شما كرنل رو به هر صورتي مي تونيد مشخص كنيد كرنل هاي رايج به صورت بيضوي ، ركتانگلار ، لوزي و خطوط اريب مي تونيد در نظر بگيريد كه با توجه support size پرش مي كنيد البته در بعضي از كاربردهاي كرنل ها به صورت ديگري هم پر ميشن

با سلام .... خیلی ممنون از پاسختون ..... میشه این لینک رو نگاه کنید پست 18 ببینید درست هست یا نه ؟؟؟ منظورتون از support size چیه ؟؟ کلا چه موقع پر میشن ؟؟ من فکر میکنم فقط زمانی که سطر و ستون کرنل زوج باشه البته فقط برای حالت مربعی اش من میدونم ..... این هم با متلب تست کردم ...

ttp://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=23734.msg283611#new

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •