نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: نصب isa برای یک اینترنت wierless

نصب isa برای یک اینترنت wierless

سلام دوستان
    ما در یک شرکت یک دکل وایرلس اینترنت داریم
    یعنی دکل با استفاده از کابل کراس به کارت شبکه وصل شده و با ست شدن یک ip از مرکز سرویس دهنده اینترنت می‌گیریم و این کارت شبکه share شده و به gateway بقیه کلاینت ها می‌باشد.
    قبلا اینترنت ما با استفاده از dvb بود که send ان با dialup بود
    و نرم افزار isa اینترنت را برای کاربران manage می کرد یعنی گروهی برای ساعتی خاص اینترنت داشتند و گروهی هم اصلا نداشتند
    حالا با نبودن اکانت dialup و با توجه به اینکه در isa باید اکانت را معرفی کرد و امکان انتخاب کارت شبکه share شده نیست چه پیشنهادی می‌کنید
    نرم افزار دیگر یا با همین isa به روش دیگری؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    من جواب سوالتونو نمی دونم اما خودم از شما یه سوال دارم که ممنون میشم اگه جواب بدید : فاصله دکل شما تا مرکز سرویس دهنده چقدره؟ آیا کاملاً نسبت به هم دید دارند و در یک خط قرار دارند؟ هزینه خرید و نصب این دکل برای شما چقدر شد؟ سرعت دریافت شما چقدره ؟

" نرم افزار دیگر یا با همین isa به روش دیگری؟ "

شک نکن که برای شما ISA از همه چیز بهتر است.
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

در جواب شما دوست عزیز باید بگم که ما سرویس رو از شرکت سپنتا می گیریم و با اون شرکت قرارداد داریم و برای مراکز دیگه مثل مراکز شهرداری نصب و راه اندازی نیز انجام می دهیم

ولی دوست من(houtanal) استفاده از isa چطوری

" استفاده از isa چطوری "

اگر با ISA آشنایی نداری می تونه بیشتر از سودی که برات داره بهت ضرر بزنه در این صورت می تونی از نرم افزار هایی مثل winroute استفاده کنی

در کل : یک اینترفس سمت اینترنت داری ، یک اینترفیس سمت شبکه.به اشتراک گذاری اینترنت در این محیط چندان کار سختی نیست.مگر این که علاوه بر اشتراک گذاری بخوای کار دیگری رو هم انجام بدی
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

با winrout چطور باید اینکار رو کرد
    اون رو نصب کردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    خوب شما قبلا از ISA به عنوان پروکسی استفاده می کردین...و حالا می تونی به عنوان نت استفاده کنی و با یک DHCP کار رو تموم کنی و مشکلات اشتراک رو کم منی و همش هم با ISA انجام میشه..
    در مورد دکل باید بگم که هر متر حدود 30 تا 35 هزار تومان و فنداسیون هم 200 تا 300 البته با محار
    و برد هم بستگی یه نوع آنتن و اکسس پوینت میتونه از 70 کیلومتر به پایین باشه...

میشه تنظیمات اون رو بگید
    خیلی ممنون میشم اگه اینکار رو انجام بدید
    من isa رو روحالت cache نصب کردم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •