نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: قفل تلفنی

قفل تلفنی

سلام دوستا ن من نیاز با سورس یك قفل تلفنی دارم اگه‌ كسی بتواند رهنمای كند ممنونم
    مسلن من برنامه‌ی مینویسم بادلفی اون كدها با برنامه‌ م اظافه‌ كنم خو دیگه‌ هر كابر نیاز باشد باما تماس بگیره‌و كد دریافت كند میسلی باقی قفلها كه‌ دربازار هست ولی من یك چیزی میخواهم امنیتش بالا باشد

اگر جیزی اماده‌ هست ممنون م اینجا بزرن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان - تهران

نقل قول: قفل تلفنی

سلام می تونی از قفل های سخت افزاری miny Tiny استفاده کنی که برای شکرت منشور سیمین هست .
    از نظر امنیت بالاست و نمونه کد هم به شما ارائه می ده . شما اطلاعات امنیتی خود را روی قفل زخیره کنید که تا برنامه باز می شه اطلاعات را به صورت یک کد مثلا 16 رقمی به کاربر نشون بده . بعد کاربر اون کد را برای شما می خونه و شما با برنامه ثبتب که نوشتین سریال را برای اون می خونین .

نقل قول نوشته شده توسط Vahid.Shatery مشاهده تاپیک
    سلام می تونی از قفل های سخت افزاری miny Tiny استفاده کنی که برای شکرت منشور سیمین هست .
    از نظر امنیت بالاست و نمونه کد هم به شما ارائه می ده . شما اطلاعات امنیتی خود را روی قفل زخیره کنید که تا برنامه باز می شه اطلاعات را به صورت یک کد مثلا 16 رقمی به کاربر نشون بده . بعد کاربر اون کد را برای شما می خونه و شما با برنامه ثبتب که نوشتین سریال را برای اون می خونین .
    سلام ممنون ادرس شون دارید شوما من همین میخواهم ولی نمیخواهم خودشون برام انجام بدن میخواهم خودم انجام بدم یانی كار دستی خودم باشد

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

رسما ميشه قفل اپن سورس ديگه :)

قفل خوبیه، ولی برای برنامه های ارزان قیمت صرف نمیکنه، چون دونه ای حدوداً 8 هزار تومنه، اما اعتراف می کنم که از لحاظ امنیت بسیار مطمئن است.

نقل قول نوشته شده توسط شاهین عشایری مشاهده تاپیک
    قفل خوبیه، ولی برای برنامه های ارزان قیمت صرف نمیکنه، چون دونه ای حدوداً 8 هزار تومنه، اما اعتراف می کنم که از لحاظ امنیت بسیار مطمئن است.
    سلام میتوانید ادرسشون بدید

نقل قول نوشته شده توسط akar_program مشاهده تاپیک
    سلام میتوانید ادرسشون بدید
    http://www.dedj.com/TinyHid.html

اگر كسی قبلا در این زمینه‌ كار كرده‌و جیزی خوبی دارد بیاد باهم یك قفل خوب بیاده‌ كنین من میتونم جیلو ایستخراج تمام فایلها بگیرم كه‌ روی سیدی هست جیلوی كپی كردنش هم بگیرم حتا اگر كپی شود پیغام تقلبی سیدی بده‌ یا انكه‌ سدی كپی شوده‌ خالی باشد خوب اگر بخواهیم روی یك سیستم اجرا بشه‌ نیاز با این قفل تلفونی داریم كسی بیاد با هم كارهامون یكی كنیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان - تهران

شما زمانی که قفل سخت افزاری قرار می دین دیگه نیازی به قفل سی دی نیست .
    چون هرچه از این نرم افزار رایت بشه و در جامعه پخش بشه خودش یک نوع تبلیغات . مسلما مشتری هاتون زیاد می شه .
    به شرط این که شما رو Aplication چند لایه امنیتی قار بدین که با هیچ نرم افزاری قابل هک نباشه .
    مورد بعد اینکه شرکت منشور سیمین نمونه کد به شا می ده . شما باید خودتون قفل را بنویسین .

نقل قول نوشته شده توسط Vahid.Shatery مشاهده تاپیک
    شما زمانی که قفل سخت افزاری قرار می دین دیگه نیازی به قفل سی دی نیست .
    چون هرچه از این نرم افزار رایت بشه و در جامعه پخش بشه خودش یک نوع تبلیغات . مسلما مشتری هاتون زیاد می شه .
    به شرط این که شما رو Aplication چند لایه امنیتی قار بدین که با هیچ نرم افزاری قابل هک نباشه .
    مورد بعد اینکه شرکت منشور سیمین نمونه کد به شا می ده . شما باید خودتون قفل را بنویسین .
    چرا فكر كنم نیاز هست هم سیدی قفل بشه‌ فرز گنید شوما یك برنامه‌ اموزشی نویشتید كاناری فایلی اجرایتون فایلهای اموزشی و... هست خوب اگر بیاید فایلی اجرایتون قفل كنید خوب فكری برای فایلهای دیگه‌ی هست

البته یک نکته را بهش توجه داشته باشید:
    به نظر من بهتر است که قفل تلفنی را با قفل سخت افزاری ترکیب کنید تا به امنیت بسیار بالایی برسید. قفل سخت افزاری یقیناً بهترین نوع قفل است ولی باز هم امنیت 100% نیست، نمونه ای از این دست را من چند روز پیش با چشمان خودم مشاهده کردم که در حال بررسی هستم.

کاربر دائمی آواتار MohsenB
    محل زندگی
    ایرانم

سلام

در مورد قفل سخت افزاری شما اگر با "میکرو کنترلر" و "نحوه ارتباط با پورت USB" آشنایی پیدا کنید ، میتوانید براحتی و با چند قطعه الکترونیکی یک قفل سخت افزاری درست کنید . البته در کنارش باید زبانی مثل ویزوال++ C رو هم برای ساخت یه درایور کوچولو بلد باشین .

در مورد فعال سازی خودکار با تلفن شما می تونید از کامپوننتی مثل KDTele استفاده کنید و یه برنامه ای شبیه به تلفن گویا درست کنید . که حالا یا خود برنامه بتونه زنگ بزنه و یا خود مشتری زند بزنه و برنامشو فعال کنه .

یه کم هم کتاب فارسی بخونید ، آخه جمله بندیتون خیلی خوب نیست . حتما لازمتون میشه .

موفق و پیروز باشید

پس سوال من این هست كجا یك قفل تلفنی گیر بیارم نمیخواهم سخت افزاری باشه‌ در مور د تلفون گویا هم نیاز نیست فقت اینو میخواهم یك قفل تلفونی بزرم روی ب رنامه‌هامون كه‌ خودم با تلفون كد بیهشون بدم ولی چیزی كه‌ امنیتش بالا باشد ممنون یك نمونه‌ بزرن یا انكه‌ یك جا برای خریدش

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

اين رفيقمون لهجه اش احتمالا مال يكي از كشورهاي همسايه هست :)
    قفلهاي تايني يك اشكال امنيتي بزرگ دارند ، پارسال بهشون گفتم ، هنوز رفعش نكردند ، احتمالا تا چندسال ديگه هم رفعش نميكنن....چون بايد سخت افزارشون آپگريد بشه
    بهترين راه حل استفاده از يك آي سي اتمگا8 و برقراي پروتكلusb براش هست ( با چندتا مقاومت سرهم ميشه ميره پي كارش... منتها برنامه نويسي ميكرو ، برنامه نويسي درايور ويندوزش و... اينا را بايد ياد بگيري كه اگه بخواي شغلت را بزاري طراحي قفل فقط برات به صرفه هست و الا دردسر كار زياده

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    اين رفيقمون لهجه اش احتمالا مال يكي از كشورهاي همسايه هست :)
    قفلهاي تايني يك اشكال امنيتي بزرگ دارند ، پارسال بهشون گفتم ، هنوز رفعش نكردند ، احتمالا تا چندسال ديگه هم رفعش نميكنن....چون بايد سخت افزارشون آپگريد بشه
    بهترين راه حل استفاده از يك آي سي اتمگا8 و برقراي پروتكلusb براش هست ( با چندتا مقاومت سرهم ميشه ميره پي كارش... منتها برنامه نويسي ميكرو ، برنامه نويسي درايور ويندوزش و... اينا را بايد ياد بگيري كه اگه بخواي شغلت را بزاري طراحي قفل فقط برات به صرفه هست و الا دردسر كار زياده
    اون دوستمون عراقی هستن ؛

در مورد Mega8 هم برنامه نویسی میکروهای AVR که چیز پیچیده ای نیست ( غیر از زبان اسمبلیش که دردسرهای خاص خودش رو داره ) ، پیاده سازی اون پروتوکل و برقراری ارتباط با سیستم کمی پیچیده هست ولی سخت نیست ، اگر به برنامه نویسی مسلط باشند و مشکلی با مطالعه منابع اصلی نداشته باشند 1 ماهه میشه همچین چیزی رو پیاده کرد ...

کاربر دائمی آواتار gbg
    محل زندگی
    تهران

این تاینی رو یکبار استفاده کردم ، اگه هنوزم ActiveX هستش که به نظر من نمیارزه
    من خودم قفل سخت افزاری درست کردم با مگا ولی مشکل قالبی هست که باید قفل توش جا بشه

سلام دوستا ن فكر كنم سوال من گم شود بحس رو بورد پی قفل سخت افزاری من میخواهم بیهترین قفل تلفنی معرفی كنن چ مجانی چه‌ پولی !!!!

کاربر دائمی آواتار MohsenB
    محل زندگی
    ایرانم

نقل قول نوشته شده توسط akar_program مشاهده تاپیک
    سلام دوستا ن فكر كنم سوال من گم شود بحس رو بورد پی قفل سخت افزاری من میخواهم بیهترین قفل تلفنی معرفی كنن چ مجانی چه‌ پولی !!!!
    یه راه ساده اینه که شما باید مشخصات سیستم مشتری رو بگیرید ( مثلا با استفاده از کامپوننت MiTeC System Information Component Suite ) بعد از اون این اطلاعات رو یجورایی بهم بریزین و تبدیل به یه سری کد بکنید که تو هر سیستمی متفاوت باشه ، اونوقت طوری برنامتون رو بنویسید که این کد رو موقع اجرا به کاربر بده . سپس یه برنامه ساخت کد از کد اول بنویسید که یکیش پیش خودتون و دیگری توی نرم افزارتون باشه و وقتی مشتری اون کد رو به شما میده با استفاده از اون برنامه تبدیلش میکنید و بهش میگین . و وقتی وارد برنامه میشه چک میشه که کد درستی باشه و بعد برنامه فعال میشه .

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

اين سيستم را من قبلا به صورت آماده درست كردم يه 300 چوق خرج برميداره ولي ديگه روي تمام محصولاتت ميتوني به روش قفل تلفني عمل كني ، بهتر بگم، هم تلفني هم به صورت تحت وب هم به صورت تلفن گويا. ( ديگه نياز به نيروي مقيم كه جوابگوي تلفن باشه هم نداري )

یانی چی 300 چوق خرج برمیدارد
    آخرین ویرایش به وسیله akar_program : چهارشنبه 26 مرداد 1390 در 23:24 عصر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

يعني ابزارهايي از اين نمونه ( سيستمهاي تجاري امنيت و قفل گذاري ) به صورت پولي قابل ارائه هستند ، ميتوني اگه بخواهي پول بدي و بخري اين سيستم ها را به قيمت 300هزارتومن .
    اگه از من خواستي بخري ميتوني بهم همينجا PM بدي ،

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •