مشاهده دست آورد نظرسنجی: Netbeans یا Eclips

رای دهنده
92. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • Netbeans

52 56.52%
  • Eclips

40 43.48%
نمایش نتایج 1 تا 38 از 38

نام تاپیک: Netbeans VS Eclips

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: Netbeans VS Eclips

من همزمان Netbeans، IntelliJ IDEA و Eclipse رو نصب دارم!
    اما راحت ترم که با Netbeans کارکنم. یکی از دلایلشم اینه که کتابخونه های حیاتی رو همراش داره و مال خود Oracle هم هست، و خیلی سریع استاندارد ها (مخصوصا استانداردهای کد نویسی جدید جاوا) رو آپدیت میکنه.
    پیشنهاد میکنم با Netbeans کار کنید و حتما پوسته ی Dark رو از پلاگین هاش نصب کنید (باید تحریم رو دور بزنید) و از پوسته Dark Metal استفاده کنید که به درد من که خیلی میخوره چون شبا برنامه نویسی میکنم!

یکی از مشکلای Netbeans اینه که من فونت Source Code Pro رو ترجیح میدم برای کدنویسی و متاسفانه این فونت از فارسی پشتیبانی نمیکنه... یکی از قابلیت های IntelliJ IDEA اینه که میشه توش چندتا فونت معرفی کنی و مثلا برای اولویت دوم Consolas رو قرار بدی...
    اگه از بعضی مسائل مثل راحتی کار و ... بگذرم محیط IntelliJ IDEA رو خیلی برتر از Netbeans میدونم، ولی به شخصه فقط برای کدنویسی NodeJs مدتی از Eclipse استفاده میکردم و تا الان باش کنار نیومدم!

اینا همه مربوط به ظواهر بود که البته به نظر من کم اهمیت هم نیستن!
    در مورد مسائل دیگه از جمله ارتباط با JDK و معرفی (یا صدور) Java Doc، همشون خوبن و من باشون مشکلی ندارم... هرچند IntelliJ IDEA خیلی شلوغش کرده!

البته هر سه تاشون خوب هستند و طرفدارای خودشون رو دارن و این فقط نظر من بود.

در مورد Editor هم من Sublime Text و jEdit رو به ++Notepad ترجیح میدم.
    ویرایشگر مجانی دیگه ای که خیلی دوسش دارم، چون هم مال Adobe هست و هم Open Source منتشر شده،‌ Brackets هست که برای برنامه نویسی های Web عالی هست مخصوصا وقتی که از قابلیت Live Preview استفاده میکنید.
    یه Editor یونیکسی خیلی معروف هم که پیشنهاد میکنم باش کار کنید (چون خیلی خوب پشتیبانی میشه و براش Pluginهای زیادی هست) Vim هستش که البته فکر نکنم همه ازش خوششون بیاد.
    آخرین ویرایش به وسیله محمد فدوی : پنج شنبه 19 تیر 1393 در 22:34 عصر
    اگر به بهداشت و سلامت حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
    وبلاگ شخصی من: fadavi.net

اینجا کمتر سر می‌زنم. (تلگرام من)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •