نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه

Unhappy راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه

سلام

من با استفاده از نرم افزار NetMeeting می خوام که ویدیو کنفرانس رو برپا کنم اما:
    در زمان نمایش تصاویر دوربینها تصاویر بروی همون سیستمی که دوربین قرار داره پخش میشه و برای طرف مقابل ارسال نمیشه به عبارتی هر کسی تصویر خودش رو می بینه نه دیگری رو ! ! !
    آیا تنظیمات خاصی وجود داره؟
    آیا نرم افزار دیگری هم هست که بشه ازش استفاده کرد؟
    برنامه LiveMeeting مایکروسافت رو هم دانلود کردم که تازه اموده اما بعد از نصب برنامه هیچی اتفاقی نیفتاد فقط یک سری فایل کپی شده همین ! ! !
    توضیح : استفاده در شبکه Lan و اینترنت مورد نظر است

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    سلام

خیلی سوال عالی کردی و منو یاد خاطره پروژه پخش زنده گذر سیاره زهره در دانشگاه اصفهان انداختی که بهترین و بزرگترین تجربه زندگیم بود .... در فاز اول اون پروژه هم من مثل شما می خواستم ببینم آیا می تونم تصویز زنده رو در شبکه بزرگ دانشگاه اصفهان پخش کنم ؟ خیلی تلاش کردم و خیلی هم این جور برنامه ها مثل Netmeeting را امتحان کردم اما بعد از یک مدت طولانی تحقیق و پژوهش فهمیدم بهترین برنامه برای این کار Widows Media encoder هست که در سایت Microsoft به صورت رایگان هست.... اما باید یه خورده با این برنامه ور بری و تمرین کنی تا کامل این کار رو یاد بگیری.... ما با استفاده از همین برنامه یکی از بزرگترین پروژه های ملی رو انجام دادیم و آقای پروفسور رصا هم از کار ما بازدید کرد و خیلی تحسین کرد : منو یاد بهترین خاطره زندگیم انداختی ...مرسی

سلام

با بررسی های بعمل آمده مشکل پیدا شد:
    چون Netmeeting قبل از نصب Webcam راه اندازی و config شده بود دچار مشکل شده بود بدون اینکه حتی پیغامی بده. تنها مسله اش این میشه که Video رو send نمی کنه. برای رفع مشکل هم ابتدا باید Profile اون کاربر رو یه طوری پاک کرد بعد دوباره Conf رو برای Config برنامه اجرا کرد. مشکل حل شد
    ممنون
    ;-)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    کار با Netmeeting برای انجام چنین کاری ، فوق العاده سطح پائینه به نظر من ...

سلام

من رفتم دنبای Windows Media Encoder و به windows media server رسیدم. الان سیستم من media server هم هست اما ارتباط این دو مطلب رو با هم هنوز پیدا نکردم؟!؟!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    آفرین پس فهمیدم مسیر رو واقعاً داری خوب طی می کنی ....ببین باورت نمیشه درست مثل مسیری رو داری می ری که من در زمان اون پروژه بزرگ طی کردم و به موفقیت رسیدم

ببین باید به جای گزینه PUSH to media server گزینه Pull from encoder رو انتخاب کنی و این باعث میشه که دیگه بدون نیاز به داشتن win2003 server و انجام تنظیمات پیچیده این کار را می تونی انجام بدی...

آیا این کار را توسط مودم و دوربین فیلمبرداری میشه انجام داد؟ (کنفرانس دو نفری)

Wink

سلام

خود من هم چند وقتی بود که به علت مشغله های دیگه فرصت کار کردن روی این موضوع رو نداشتم (ممنون)
    اما برای این موضوع به یک شبکه و سیستمهایی که دارای یک Webcam هستند نیاز هست
    دستمون آقای hamidr1st قبلا تجربه خوبی در این موضوع داشتند اما ...
    آقا من اون گزینه رو که گفته بودید پیدا نکردم PUSH to media server
    بعد هنوز یک چیزی رو متوجه نشدم که چطور Webcamهای من قراره از این سرویس استفاده کنند؟
    پیشاپیش ممنون

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

نقل قول: راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه

دوستان اگر در اين زمينه كسي مقاله يا جروه يا ميشه بشتر راهنماي كنيد بخصوص درباره windows media server باتشكر

نقل قول: راه اندازی ویدیو کنفرانس در شبکه

با سلام خدمت دوستان
    توصیه می کنم که در صورت امکان از وب کنفرانس استفاده کنید.
    قابلیتهایی که داره خیل بهتر از ویدیو کنفرانسه
    برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت فناوران اطلاعات وستا مراجعه کنید :
    کد HTML:
    <a href="http://www.vestasoft.ir" title="Vesta">وستا</a>

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •