نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونه کارت اینترنت دایل آپ بسازیم

Question چگونه کارت اینترنت دایل آپ بسازیم

سلام
    برای ساخت یوزر و پسورد کارت اینترنت یک برنامه به نام تک باکس موجوده ولی متاسفانه نه سایت درست و حسابی داره نه اطلاعاتی در موردش موجوده!
    اول اینکه هر کس در موردش اطلاعاتی داره بگه که بتونیم در صورت به درد بخور بودن بخریمش.
    دوم اینکه من خودم تصمیم گرفتم یک چیزی مثل همونو (تک باکسو میگم) بسازم
    ولی برای اینکار احتیاج دارم بدونم از مرحله ای که روی یک سیستم یک کانکشن دایل آپ ساخته میشه و شماره‌گیری میکنه تا آخر چه اتفاقاتی می‌افته که دیتای اینترنت میاد روی سیستمی که شماره‌گیری کرده(الگوریتم کارو میخوام)
    اگه دوستان در این مورد کمک کنن واقعا ممنون میشم در ضمن من با لینوکس هم کار میکنم و اگه لازم به استفاده از ابزارهای لینوکسی باشه مشکلی ندارم.

کاربر دائمی آواتار hjran abdpor
    محل زندگی
    برنامه نويس + شبگرد + سیسکو به پارسی

نقل قول: چگونه کارت اینترنت دایل آپ بسازیم

شما باید در مورد نرم افزارهای AAA اطلاعات کسب کنید .(مثلا Ntplus که خودش همه ی اینها را داره ) سرچ بزن تو سایت زیاده.

دوست عزیز من با جستجوی عبارت هایی که گفتید نتونستم چیزی مربوط به ساخت کارت اینترنت و الگوریتم کار اون پیدا کنم

محل زندگی

دوست عزیز شما خودتون میتونید یک برنامه با هر زباین مثل سی شارپ بنوسید که یک سری داده را در بانک اطلاعتی اضافه کنید و بعد از این کار به راحتی میتونید بانک اطلاعاتی Ntplus را روی SQl بزارید .

مشکل اول من اینه که اصلا نمیدونم این ntplud که میگید چیه؟ بعد مشکلی که هست اینه که در مورد الگوریتم اتفاقاتی که با شماره گیری کاربر اتفاق می‌افته اطلاعاتی ندارم؟

محل زندگی

با سلام.
    اینها پست را حتما بخونید همه ی سوالاتی که داشتین جواب داده شده . بعد اگه سوالی بود در خدمتم.
    https://barnamenevis.org/showthread.p...TTacPlus/page4

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •