نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فعال کردن وایرلس در ویندوز سرور how to enable wireless in Windows Server 2008

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران-یافت آباد

Red face فعال کردن وایرلس در ویندوز سرور how to enable wireless in Windows Server 2008

سلام این مطلب درواقع مشکلی بود که برای من تو شرکت پیش اومده بودگفتم اینجا هم بگم شاید شخصی بعد ها از این مطلب استفاده کرد.

قابل توجه مدیران گرامی اگر میبینید مطلب تکراری هست لطفا یا خودتون حذف کنید یا بگید من حذف کنم چون منکه سرچ کردم ندیدم با تشکر.

خوب تو شرکت ما از وایرلس برای شبکه استفاده میشد وقتی تصمیم گرفتیم که از ویندوز سرور 2008 برای مدیریت شبکه استفاده کنیم من هرکاری کردم میدیدم که کارت شبکه نصب شده ولی فعال نیست من اول فکر میکردم که از کارت شبکه است که درست نصب نشده ولی باکمی جستجو متوجه شدم که برای ویندوز سرور 2008 این قسمت غیر فعال هست و باید توسط مدیر شبکه فعال بشه من مطالب رو تو همین سایت به زبان اصلی میزارم چون واضح هست و در آخر هم لینک سایتی روکه من این مطلب رو از اونجا متوجه شدم امیدوارم که این مطلب مفید باشه.

if you've just installed Windows Server 2008, and are trying to get connected to the internet via wireless you'll have no end of problems as it just will not see any wireless networks no matter what driver you install for your wireless card.

The reason is because Wireless is disabled by default in Windows Server 2008.

To resolve it, do as follows

in Server manager scroll down to Features Summary and click on Add Features.

post-1-1209767563.jpg

When the Select Features window appears, scroll down to Wireless LAN Service, and place a checkmark in there.

post-1-1209767717.jpg

you'll be informed that the server may need a restart... click install to continue

post-1-1209767786.jpg

the wireless lan installation service will be initialized

post-1-1209767865.jpg

and hopefully will succeed

post-1-1209767895.jpg

click close to continue and then browse your wireless networks as normal

ببخشید خواستم تمام تصاویر رو بزارم اما سایت بیشتر از 5 تا فایل رو اجازه نمیده برای همین در آخر لینک سایت منبع رو میزارم:
    http://www.windows-noob.com/forums/i...s-server-2008/

نقل قول: فعال کردن وایرلس در ویندوز سرور how to enable wireless in Windows Server 2008

ممنون که تجربه هاتون رو با ما تقسیم میکنید

نقل قول: فعال کردن وایرلس در ویندوز سرور how to enable wireless in Windows Server 2008

mersiii

ممنون عزیز جان

ساده ولی پیچیده سر بزنگاه بدادم رسید

مهندس واید ممنون الله سلمک(به زبان خودم(عربی))

واقعا عالی بود و به موقع.فقط یه مشکلی که من دارم اینه که توی سرور۲۰۱۶ که این کار رو کردم اصلا عمل نکرد.به جایی رسید که مجبور شدم مجدد دوباره ویندوز سرور ۲۰۱۲ بریزم.اگه راهی به ذهنتون میرسه ممنون میشم کمکم کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •