نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: بعد ستاپ سازی دستور select اجرا میشه ولی دستورات دیگر ارور زیر را میده

بعد ستاپ سازی دستور select اجرا میشه ولی دستورات دیگر ارور زیر را میده

سلام
    در برنامه ای که نوشتم هم در vs2010 و هم vs2008 ستاپ ساختم و روی سیستم خودم ( همین دستگاهی که برنامه را روی آن نوشتم ) نصب کردم دستورات سلکت اجرا میشه و اطلاعات به گرید بایند میشه ( این اطلاعات در بانک ، قبل ستاپ ریخته شده بودند ) ولی دستورات مربوط به update و insert پیغام زیر را میده (تصویر شماره یک )
    توضیحات برنامه :
    برنامه در vs2008 نوشته شده دیتابیس آن sqlserver2008 میباشد . دیتابیس را در مسیر bin/debug کنار فایل exe قرار دادم و کانکشن استرینگ را با این مسیر قرار دادم ( در 2008 چون مشکل داشتم کانکشن استرینگ را با 2010 گرفتم (این تاپیک را ملاحظه بفرمایید https://barnamenevis.org/showthread.p...46#post1332146))

با تشکر
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله csharpprogramer88 : دوشنبه 21 شهریور 1390 در 09:39 صبح

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بعد ستاپ سازی دستور select اجرا میشه ولی دستورات دیگر ارور زیر را میده

فایل دیتابیست ReadOnly هستش از حالت ReadOnly خارجش کن

احتمالا توی ستاپ فایل دیتابیس ReadOnly هستش اونم از حالت ReadOnly خارج کن

نقل قول نوشته شده توسط gwbasic مشاهده تاپیک
    فایل دیتابیست ReadOnly هستش از حالت ReadOnly خارجش کن

احتمالا توی ستاپ فایل دیتابیس ReadOnly هستش اونم از حالت ReadOnly خارج کن
    یعنی چی تو ستاپ؟؟

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

فولدر ش رو بررسی کن ببین readonly نیست
    به هر حال باید بررسی کنی که User دسترسی به DB نداره

نقل قول نوشته شده توسط gwbasic مشاهده تاپیک
    فولدر ش رو بررسی کن ببین readonly نیست
    به هر حال باید بررسی کنی که User دسترسی به DB نداره
    من روی پوشه برنامه راست کلیک کردم properties گفتم این حالتیه
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار wolf_majid
    محل زندگی
    اصفهان

تیک Read-only رو بردارید
    البته نه در مورد این پوشه (c:\program files) بلکه برای بانک اطلاعتون

همونطور که جناب gwbasic گفتند شما اون فایلی را که برای نصب ساختید رو پیدا کنید و فایل بانکش رو از حالت Read-only که در عکس بالا تیک خورده را بردارید

اگر جواب نداد دوباره setup بسازید و مطمئن بشید فایل بانک توی حالت فقط خواندنی (Read-only) نباشه

نقل قول نوشته شده توسط wolf_majid مشاهده تاپیک
    تیک Read-only رو بردارید
    البته نه در مورد این پوشه (c:\program files) بلکه برای بانک اطلاعتون

همونطور که جناب gwbasic گفتند شما اون فایلی را که برای نصب ساختید رو پیدا کنید و فایل بانکش رو از حالت Read-only که در عکس بالا تیک خورده را بردارید

اگر جواب نداد دوباره setup بسازید و مطمئن بشید فایل بانک توی حالت فقط خواندنی (Read-only) نباشه
    من این کار ها را انجام دادم

رفتم رو پوشه اصلی پروژه )سورس کد) و راست کلیک کردم و پراپرتیس گرفتم مثل تصویر بالا تیک این پوشه را برداشتم بانکم همم تیک readonly نداره

بعد ستاپ ساختم برنامه را اجرا کردم مشککل حل نشد رفتم مسیر پروژه C:\Program Files فایل بانکم تیک read only ندارد ولی پوشه ای که برنامه تو اون هست مثل تصویر بالا تیکش زده است

حالا چیکار کنم ؟ این تیک را بردارم ؟ وقتی میخوام این تیک را بردارم ارور میده باید چیکار کنم ؟

با تشکر

محل زندگی
    اصفهان

نه نیازی نیست مشکل شما از بانکه
    این کاری که می گم را تست کنید ولی درمورد این که جواب بدهد یا نه مطمئن نیستم
    sql server را باز کنید و اگر بانک سورس پروژتون اتچ نیست اون را اتچ کنید بعد روی بانک راست کلیک کنید و گزینه detach رو بزنید سپس دو تیک drop... و update ... را فعال کنید بعد از این کار یک بار دیگه ستاپ بسازید و تست کنید

sql server را باز کنید و اگر بانک سورس پروژتون اتچ نیست اون را اتچ کنید بعد روی بانک راست کلیک کنید و گزینه detach رو بزنید سپس دو تیک drop... و update ... را فعال کنید بعد از این کار یک بار دیگه ستاپ بسازید و تست کنید
    یعنی من باید روی سیستم مشتری هم اس کیو ال را نصب کنم و این کارا را بکنم؟

محل زندگی
    اصفهان

نه نیازی نیست
    اگر مشکل حل بشه دیگه روی سیستم مشتری هم جواب میده

بانکم را detach کردم 2 تا تیک drop , update را زدم ولی دوبره ستاپ ساختم

لطفا کمک کنید

دوستان دیگر واقعا کسی تا حالا پروژه ای را برای نصب رو سیتم مشتری ستاپ نکردن ؟ خواهشا کمک کنید

با تشکر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

البته مشکل شما یکم عجیبه . چند تا مورد :
    1. بانک شما دو فایل داره . mdf و ldf . هر دوتا رو چک کنید که readonly نباشن . هیچ کدوم .
    2. اگه مشکل حل نشد ، میتونید بانک هاتون رو دوباره بسازید .
    3. اگه مشکل نداره ، فایل های بانکتونو اینجا قرار بدید تا دوستان به شما کمک کنند .
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط seven7777777 مشاهده تاپیک
    البته مشکل شما یکم عجیبه . چند تا مورد :
    1. بانک شما دو فایل داره . mdf و ldf . هر دوتا رو چک کنید که readonly نباشن . هیچ کدوم .
    2. اگه مشکل حل نشد ، میتونید بانک هاتون رو دوباره بسازید .
    3. اگه مشکل نداره ، فایل های بانکتونو اینجا قرار بدید تا دوستان به شما کمک کنند .
    موفق باشید
    تشکر که جواب دادی ویلی هیچکدام readonly نیستند ولی پوشه نصب شده برنامه (c:\programfile) خود پوشه برنامه readonly i هست (ویندوز من سون هست )

س-فکر کنم باید مجوزهای درایوت را عوض کنی .
    تو ی درایو دیگه نصب کن ببین همین مشکل را داره.
    اگه تونستی تو یه سیستم دیگه هم نصب کن ببین همین جوره.

نقل قول نوشته شده توسط vhossein مشاهده تاپیک
    س-فکر کنم باید مجوزهای درایوت را عوض کنی .
    تو ی درایو دیگه نصب کن ببین همین مشکل را داره.
    اگه تونستی تو یه سیستم دیگه هم نصب کن ببین همین جوره.
    با تشکر از دوستانی که همکاری کردند بخصوص جناب vhossein که راه حلشان جواب داد
    جناب vhossein اگر ممکنه یک توضیح بدید چرا با تغییر دادن درایو برنامه درست کار کرد (احتمالا به خاطر permission های سون هست)
    یک سوال دیگه :
    الان سیستم من ویندوز سون نصبه ایا این ستاپ را میتونم هم تو xp و هم سون نصب کنم ؟
    یادآوری : دیتابیسم اس کیو ال 2008 میباشد

چون مجوز درایوی که نصب کرده بودی فقط read بود و write نداشت(البته در xp این وجود نداره و پیش فرض read/write هست)

اره .فرقی نمی کنه که کدوم ویندوز باشه

کاربر دائمی آواتار zayens
    محل زندگی
    تهران - بهارستان

خوشحالم که مشکلت حل شد

کاربر تازه وارد آواتار Majid842

با سلام
    من هم با این مشکل مواجه شدن راحلش همینه که داخل درایو دیگری نصب بشه نرم افزار
    با تشکر دوستانی که راهنمایی کردن ممنون مرسی!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •