نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: بعد از طراحی اولیه سایت باید چیکار کنم ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    سبزوار

بعد از طراحی اولیه سایت باید چیکار کنم ؟

سلام
    من میخوام یه سایت برا شرکتم طراحی کنم ، طراحیشو با asp در نرم افزار ویژوال استودیو 2008 انجام میدم اما مراحل بعدی که باید انجام بدم تا سایتم بشه مثل بقیه سایتای اینترنت رو نمی دونم ! منظورم مثلا خرید domain و مراحلی که سایتم یه سایت معتبر بشه و هر کی تو نت آدرسو زد سایتم رو ببینه .
    خواهش می کنم کمکم کنید نیاز فوری فوتی دارم و پای آبرو درمیونه !
    ممنون

کاربر دائمی آواتار aspismylove
    محل زندگی
    هر جا قابل سکونت باشه

نقل قول: بعد از طراحی اولیه سایت باید چیکار کنم ؟

سلام خسته نباشید , باید هاست و دومین و ثبت کنید و وقتی فعال شد , پروژه ی خودتون و آپلود کنید ...

برای گرفتن هاست و دومین تا دلتون بخاد سایت خرید هاست و دومین هستش , ولی من برای سایتهایی که طراحی میکنم از این سایت هاست و دومین میگیرم , چون از همه نظر عالیه , مخصوصا پشتیبانی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    رامسر

سلام
    از مایاهاست mayahost.net هم می تونی استفاده کنی. تو اون سایت هایی که من دیدم، این قیمتاش خوبه. پشتیبانیش هم خوبه

کاربر جدید آواتار PersianFA
    محل زندگی
    تهران

سلام
    بعداز نوشتن سایت و کامپایل کردنش کارای زیرو انجام بده
    یک هاست با میزان فضایی که لازم داری تهیه کن و چون سایت شما با asp.net نوشته شده باید هاست ویندوز براش تهیه کنی
    سایت www.radcom.ir سایت ارایه دهنده دامنه و هاست ویندوزه که میشه گفت بهترینه
    توجه داشته باش که اگر سایتت از sql server استفاده می کنه حتما تیک این موارد رو تو سفارشت بذار. یادتم نره که حتما برای هاستت تیک کنترل پنل رو هم بذاری چون کنترل پنل محلی برای انجام تمام تنظیمات هستش
    بعد باید دامین تهیه کنی
    اول باید چک کنی که دامین مورد نظرت رو کس دیگه ای خریده یا آزاده. اگه آزاد بود می تونی به اسم خودت ثبتش کنی
    دامین رو هم میتونی از همین سایت بگیری
    بعد از اینکه یوزر و پسورد هاستت اومد حالا نوبت به آپلود سایت میرسه
    ممکنه بعد از آپلود سایتتم باز صفحه ی پیش فرض هاستت رو ببینی و این بخاطر اینه که صفحه پیش فرض اون دامنه روی یک آدرس دیگه ای هست که در این صورت باید وارد کنترل پنل هاستت بشی و صفحه پیش فرض سایتت رو همنام با اسم صفحه ی اصلی سایتی که نوشتی کنی
    مثلا : Home.aspx
    تقریبا دیگه تمومه!!
    البته اگر سایتی که نوشتی فایلی رو ویرایش میکنه یا به قول معروف IO دار هستش باید دسترسی های لازم رو هم به فولدر های مورد نظر بدی

موفق باشی!!!

کاربر دائمی آواتار NIUSHA_KH
    محل زندگی
    London

دوست عزیز در ادامه ی راهنمایی های مفید قبلی اینم بدون که وقتی میخوای سایتتو آپلود کنی باید از نرم افزار های خاصی که با FTP کار میکنند استفاده کنی
    وقتی که هاستیگ رو گرفتی بهت IP و FTP serverr , password رو میدن یا برات ایمیل میکنن که با این اطلاعات میتونی از FTP استفاده کنی و سایتتو روی سرور هاستینگ آپلود کنی
    یکی از بهترین FTP serverr هایی که من دیدیم smartFTP هست که کار باهاش خیلی آسونه من تا حدود 1 ماه رایگان دریافتش کردم و بعد از یک ماه خریدمش
    البته تو ایران شاید بتونی مجانیش(قفل شکستش رو هم گیر بیاری)
    سایتش ایجاست میتونی دانلودش کنی
    http://www.smartftp.com/download/

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •