نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: قرار دادن footer برای صفحه وب که از سمت راست و چپ مرورگر هیچ فاصله ای نداشته باشد؟؟

کاربر دائمی آواتار sarapepors
    محل زندگی
    قائم شهر

قرار دادن footer برای صفحه وب که از سمت راست و چپ مرورگر هیچ فاصله ای نداشته باشد؟؟

سلام دوستان من می خوام برای صفحه سایتم در قسمت پایین یه فوتر بزارم که ازسمت چپ و راست مرورگر فاصله ای نداشته باشه نمیدونم باید چی کار کنم اگه تیبل بزارم با عرضش رو چقدر در نظر بگیرم ؟ میتونم ایمج بزارم اگه میشه راهنماییم کنید اصلا هم با هیچ نرم افزار گرافیکی کار نکردم تا حالا . مرسی

محل زندگی
    قائم شهر

نقل قول: قرار دادن footer برای صفحه وب که از سمت راست و چپ مرورگر هیچ فاصله ای نداشته باشد؟؟

http://www.w3schools.com/jQuery/
    مث این لینک به قسمت پایین صفحه نگاه کنید . ممنون میشم دوستان اگه کمک کنید.

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

نقل قول: قرار دادن footer برای صفحه وب که از سمت راست و چپ مرورگر هیچ فاصله ای نداشته باشد؟؟

خب فوتر وسط صفحه هست!
    اگه می خواین وسط باشه کد خاصی نمی خواد فقط text-align رو center بده همین.

وب سایت منو ببین ، کدش رو استفاده کن.

محل زندگی
    قائم شهر

نقل قول نوشته شده توسط M.T.P مشاهده تاپیک
    خب فوتر وسط صفحه هست!
    اگه می خواین وسط باشه کد خاصی نمی خواد فقط text-align رو center بده همین.

وب سایت منو ببین ، کدش رو استفاده کن.
    سلام دوست عزیز من کی گفتم می خوام وسط باشه میخوام همه قسمت زیزین صفحه رو بگیر ه اصلا فاصله ای از سمت چپ و راست نداشته باشه به لینیکی که گذاشتم و به قسمت زیرین صفحه توجه کنید.

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

نقل قول نوشته شده توسط sarapepors مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز من کی گفتم می خوام وسط باشه میخوام همه قسمت زیزین صفحه رو بگیر ه اصلا فاصله ای از سمت چپ و راست نداشته باشه به لینیکی که گذاشتم و به قسمت زیرین صفحه توجه کنید.
    صفحه ای که لینک دادید فوترش center هست منتها چون متن فوتر زیاده کل عرض container رو پر کرده.

محل زندگی
    قائم شهر

نقل قول نوشته شده توسط M.T.P مشاهده تاپیک
    صفحه ای که لینک دادید فوترش center هست منتها چون متن فوتر زیاده کل عرض container رو پر کرده.
    ببینید می دونم text align روی center گذاشته شده من اصلا به متنش کار ندارم اون تصویری که رو زمینه ی فوتر هست رو شما دقت کنید منظورم اونه که به سمت چپ و راست چسبیده اونو چطور بزارم
    ؟

محل زندگی
    قائم شهر

شما نشانی صفحه وبتون رو ندادید؟
    http://www.systemgroup.net/
    این رو هم اگه میشه ببینید.

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

شما نشانی صفحه وبتون رو ندادید؟
    تو امضا

این نمونه رو ببین شما باید یک عکس رو بصورت افقی تو footerbg تکرار کنید. رنگ پس زمینه ها و border رو هم بردار.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    شما width اون div که میخواین به دیوار explorer بچسب رو 100% بدین اگه با این کار نشد position:relative و right:0 , left:0 بدین ..
    بازم نشد فایل رو پست کنید ..تا مشکلتون رو حل کنم..
    موفق باشی..

سلام
    اگه ممکنه به کد این سایتها نگاه کنید
    با فوترش مشکل دارم
    میخوام تو تمام صفحات کامل بچسبه به انتهای صفحه هم از پایین و هم از چپ وراست فاصله نداشته باشه.
    urumlug.ir/index.php
    uromsahel.com
    البته قالب دومی توی ie کلا خیلی قاطی میشه ولی توی firefox بد نیست.
    ممنون

دوست عزیز

اول شما از یه CSS Reset استفاده کنید. بعد اگر مشکلی بود در خدمتتون هستیم.

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    دوست من مشکل اصلی شما اینه که از table برای طراحی استفاده می کنید..و یه چیز منسوخ شده هست ..با div طراحی کنید و چنین مشکلاتیرو نداشته باشید..چون تو این تالار و کلا طراح ها از table استفاده نمی کنن ..table فقط تو دانشگاه ها تدریس میشه متاسفانه..سعی کنید این قالب رو با div طراحی کنید بعد اگه مشکلی پیش اومد اینجا بپرسید..
    موفق باشی..

ار زاهنماییتون توی کدم استفاده کردم وکدهای CSS Reset را در بالای کد css خودم قرار دادم ولی اگر مشاهده کنید توی سایت
    urumlug.ir/index.php
    فوتر پایینه ولی وقتی به صفحه دانودش میریم فوتر میاد بالا و کمی بد دیده میشه.
    یک سوال دیگه الان این کد CSS Reset نتونست بعضی اشکالات منو برطرف کنه مثلا فوتر من تو firefox رنگش مشکلی نداره ولی تو ie یک حاله سیاه دورشو میگیره که خیلی زشت میشه و با تکنولوژی CSS Reset هیچ فرقی نکرد.
    راستش من برای قالب سایتم کلا کد میزنم و از هیچ برنامه طراحی قالبی استفاده نمیکنم برای همین نمایش پستها و سایدبار کنار که آخرین مطالب و ... قرار داره برای این سایتی که آدرسشو دادم کلی جون کندم و هر کاری کردم دیگه برای فوتر نتونستم از دایو استفاده کنم اصلا جور در نمیومد قاطی میشد اگه ممکنه کمی کمک کنید
    ممنون

کاربر دائمی آواتار com.mohsen
    محل زندگی
    مازندران-ساری

باید از 100% استفاده کنید به جای اینکه بهش پیکسل بدید و اینکه کد زیر را در قسمت css قرار دهید.

body {
    margin:0px;
    padding:0px;
    }

دوست عزیز کاش به کد من یک نگاهی می‌انداختید بعد این راهنماییو میکردید اینایی که گفتید توی کد من هست یک چیز بگین که اثر کنه.

کاربر دائمی آواتار com.mohsen
    محل زندگی
    مازندران-ساری

اینها رو به تیبلت اضافه کن
    کد HTML:
    border="0" cellspacing="0" cellpadding="0"

هنوز فوتر توی صفحه دانلود به پایین نمیچسبه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •