نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چند تا سوال خیلی کوچیک...در مورد شروع برنامه و pssword

چند تا سوال خیلی کوچیک...در مورد شروع برنامه و pssword

یه سوال داشتم در مورد اینکه...چطور میشه یه برنامرو طوری نوشت..که وقتی ویندوز لود میشه اون برنامه هم اجرا بشه؟..آیا باید کدی نوشت که برنامه رو در استارت آپ ویندوز کپی کنه؟یا اینکه کدی داره؟
    یه سوال هم داشتم در مرد اینکه چطور میشه که پسورد رو سیو کرد..البته یه پست دیگه هم این سوال رو کرده ولی من درست نمیفههمم جواب ها رو....اگه میشه کاملتر توضیح بدید..یا اگه برنامه نمونه ای دارید آپلود کنید...با تشکر پیشاپیش از همه شما ها....
    برنامه نویس تازه کار
    White Fox
    :oops:

کسی نمیخواد جواب بده...!!؟؟
    یعنی کسی بلد نیست؟ :?:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    من دقیقا سولاتو نفهمیدم کامل توضیح بده می خوای چکار کنی تا بهت کمک کنم .در مورد پسورد هم روشهای زیادی وجود داره بگو اونم می خوای چکار کنی ...
    یه توضیح ساده :
    1-برای لود می خوای برنامه قبل از ویندوز اجرا بشه یا بعد از لود ویندوز؟ اگه میخوای بعد از ویندوز لود شه خب می زاری تو استارت اپ اگه می خوای قبل از اون لود شه می زاری تو رجستری قبل از لود اکسپلورر

از اینکه توجهی کردید ممنونم..اما دقیق سوال اول در مورد پسورد...
    این برنامه من یک عدد username و password داره..میخوام که کاربر امکان تعویض این دوتا رو از طریق یه فرم داخل برنامه داشته باشه...کلا برنامه دوقسمته اولی که اصلیه که میشه pass رو تغییر داد دومی هم که یه صفحه هست که میخوام قبل از وینوز لود بشه که کاربر پس رو بزنه وارد ویندوز شه در واقع یه برنامه security هستش....مشکل منم در عوض کردن این پسورد است.

دومین مشکل که در بالا هم اشاره شد.اینکه اون فرم دومی که کاربر باید تو اون فرم پسورد رو بزنه میخوام قبل از ویندوز لود بشه...یعنی در واقع در کجای registry باید قرار بدم..و این قرار دادن..باید حتما با API باشه..خوب این API رو باید در کدوم فرم قرار داد؟

البته ببخشید من چون ناشی هستم...کلی این وسط سوال پیش اومد اما اگه کمکم کنید...خیلی محبت میکنید..
    :oops:

اگر از Windows 9x استفاده میکنید باید فایل System.Ini رو که در فولدر Windows هست باز کنید و کلید Shell رو عوض کنید به اسم برنامه خودتون که باید در فولدر Windows کپی شده باشه. اگر از Windows 2000 یا XP استفاده میکنید باید کلید Shell رو در رجیستری عوض کنید و اسم برنامه خودتون رو بذارید

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

اگر کاربر اطلاعات رو درست وارد کرد خودتون میتونید Windows Explorer رو اجرا کنید (Explorer.exe). این روش خیلی خوب نیست ولی برای برنامه های VB کار میکنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •