نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: سه سوال راجع به UDPClient

سه سوال راجع به UDPClient

سه سوال راجع به UDP Client

1. چرا نمی توانم با این کامپوننت بسته هایی بیش از 64K را بفرستم
    2. چرا متد BroadCast ان فقط String میگیرید و اگر بخواهم بسته ای حاوی اطلاعات باینری را BroadCast کنم چه باید کرد

3. آرایه ای با طول 3 و ثابت از نوع بایت را بوسیله متد SendBuffer ارسال کردم و در طرف دیگر این اطلاعات را صحیح دریافت نمودم ولی همین آرایه با همین طول و نوع را بصورت Dynamic Array تعریف کرده و همان اطلاعات را ارسال کردم ولی اطلاعات دریافتی صحیح نبود چرا؟

جواب سئول را در این لینک : http://www.dotnet247.com/247reference/msgs/6/31683.aspx میتوانید پیدا کنید.

چرا کامپوننت Indy UDPClient متد BroadCast ان فقط string میگیرد ، اگر بخواهم بسته ای شامل اطلاعات باینری را با این کامپوننت ارسال کنم ، چه باید کرد.

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین
    حالا یک سئوال چرا از tcp استفاده نمی کنید.

کاربر دائمی آواتار ICEMAN
    محل زندگی
    Hyper-V
    نقل قول نوشته شده توسط asdfghjkl
    سه سوال راجع به UDP Client

1. چرا نمی توانم با این کامپوننت بسته هایی بیش از 64K را بفرستم
    2. چرا متد BroadCast ان فقط String میگیرید و اگر بخواهم بسته ای حاوی اطلاعات باینری را BroadCast کنم چه باید کرد

3. آرایه ای با طول 3 و ثابت از نوع بایت را بوسیله متد SendBuffer ارسال کردم و در طرف دیگر این اطلاعات را صحیح دریافت نمودم ولی همین آرایه با همین طول و نوع را بصورت Dynamic Array تعریف کرده و همان اطلاعات را ارسال کردم ولی اطلاعات دریافتی صحیح نبود چرا؟

پسره خوب حتما یه جای کارت ایراد داره یا هم مشکلی از طرف دلفی نصبش یا .........

چون من 100 بار هم بیشتر ازش استفاده کردم هیچ مشکلی هم نداشت

چون میخواهیم بین دستگاههای مختلف در شبکه پیغام را broadcast کنیم.

ببینید متد udpclient.BroadCast ورودی از نوع string میگیرد و متد sendbuffer انهم که بافر میگیرد قادر به broadcast نیست

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •