صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 111

نام تاپیک: اولين مرورگر ايراني

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اولين مرورگر ايراني

سلام
    ببخشيد كه دوباره اين تاپيك رو زدم اخه تاپيك قبلي رو پيدا نكردم با خود اقاي جباري نشد حرف بزنم من اين مرورگر رو كه با موتور وب كيت اماده شده رو به مراحل تكميلي رسوندم از تمامي دوستاني كه فكر مي كنن مي تونن به بنده كمك كنن خواهش مي كنم اعلام امادگي بفرمايند طي ٣يا ٤روز اينده هم نسخه الفا بر روي سايت o2developers.gigpa.com قرار مي گيرد

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: اولين مرورگر ايراني

نقل قول نوشته شده توسط kiarashk مشاهده تاپیک
    سلام
    ببخشيد كه دوباره اين تاپيك رو زدم اخه تاپيك قبلي رو پيدا نكردم با خود اقاي جباري نشد حرف بزنم من اين مرورگر رو كه با موتور وب كيت اماده شده رو به مراحل تكميلي رسوندم از تمامي دوستاني كه فكر مي كنن مي تونن به بنده كمك كنن خواهش مي كنم اعلام امادگي بفرمايند طي ٣يا ٤روز اينده هم نسخه الفا بر روي سايت o2developers.gigpa.com قرار مي گيرد
    خب حداقل می‌گفتی که با چه زبونی نوشته شده توضیحاتش رو کامل می‌کردی نه این که فقط یه لینک بدی براش بعدش می‌گفتی که این نسبت به بقیه چه تفاوت‌هایی خواهد داشت و ... ./

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط m.soleimani مشاهده تاپیک
    خب حداقل می‌گفتی که با چه زبونی نوشته شده توضیحاتش رو کامل می‌کردی نه این که فقط یه لینک بدی براش بعدش می‌گفتی که این نسبت به بقیه چه تفاوت‌هایی خواهد داشت و ... ./
    vb.net 2010 خوب تازه شروع كردم در حال حاضر تقريبا در حد بقيه است مسلما انتظار نداريد كه ٢هفته اي به مرورگر كامل بنويسم اما به لحاظ ظاهري كامل شده

سلام

لطفا در مورد پروژه و موتور وب کیت بیشتر توضیح بدین . و بعد نواقص رو معرفی کنین تا با هم براش راه حلی پیدا کنیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ببينيد تمام مرورگر ها يه متور دارند كه بتونه صفحهات رو باز كنه مثلا كروم و سافري از موتور وب كيت استفاده مي كنن به همين دليل سرعت بالايي دارن در مورد اين پروژه هم علاوه بر خدماتي كه همه مرورگر ها دارند قصد دارم روي زيبايي و دسترسي ساده بيشتر كار كنم تا بيشتر مورد توجه قرار بگيره اگه لطف كنيد به صورت يه تيم روش كار كنيم و اگه اشكالي نداره با يكه از روش هاي زير باهم صحبت كنيم كه توضيحات كامل و سورس فعلي در اختيارتون قرار بگيره
    yahoo:kiarashk3003@yahoo.com
    windows live:kkiani@live.com
    آخرین ویرایش به وسیله kiarashk : سه شنبه 19 مهر 1390 در 10:49 صبح

کاربر دائمی آواتار crazyfull
    محل زندگی
    127.0.0.1

به اين نميشه گفت مرورگر ايرانی به دليل اينکه از کامپوننت اینترنت اکسپلورر استفاده کرده و مهمترين قسمت يک مرگر مديريت روی سوکت ها و ترجمه و تبديل کدها به رابط کاربری هست که توی اين برنامه همچين چيزی وجود نداره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط crazyfull مشاهده تاپیک
    به اين نميشه گفت مرورگر ايرانی به دليل اينکه از کامپوننت اینترنت اکسپلورر استفاده کرده و مهمترين قسمت يک مرگر مديريت روی سوکت ها و ترجمه و تبديل کدها به رابط کاربری هست که توی اين برنامه همچين چيزی وجود نداره
    عزیز من اول پست ها رو بخون می بینی که نوشتم از موتور وب کیت استفاده شده الان اینترنت اکسپلورر کجاشه؟؟؟؟

محل زندگی
    127.0.0.1

عزیز من اول پست ها رو بخون می بینی که نوشتم از موتور وب کیت استفاده شده الان اینترنت اکسپلورر کجاشه؟؟؟؟
    دوست عزيز اين طوری که پيداست خوده موتوری که استفاده کرديد از اينترنت اکسپلورر بهره برده
    موفق باشيد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Capture.jpg
    این هم یه عکس از وضعیت فعلی
    باز هم می گم از موتور وب کیت استفاده شده ربطی به اینترنت اکسپلورر نداره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوست عزيز اين طوری که پيداشت خوده موتوری که استفاده کرديد از اينترنت اکسپلورر بهره برده
    موفق باشيد
    عزیز من قبل از این که سعی کنی حال من رو بگیری یه سوال کن او برنامه face box که قبلا نوشتم بله با اینترنت اکسپلورر کار می کنه این یکی دیگه هست
    پس حتما کل اپل(سافاری و همه برنامه هاش) هم سالیان سال داره از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنه؟؟؟؟

محل زندگی
    127.0.0.1

پس حتما کل اپل(سافاری و همه برنامه هاش) هم سالیان سال داره از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنه؟؟؟؟
    به نظر شما کسی که يه کلاس رابط کاربری ميسازه اسمش رو ميذاره Internet Explorer_Server ؟
    توی تصوير همه چيز واضح هست خودتون هم ميتونيد تست کنيد و نتيجه رو ببينيد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

به نظر شما کسی که يه کلاس رابط کاربری ميسازه اسمش رو ميذاره Internet Explorer_Server ؟
    توی تصوير همه چيز واضح هست خودتون هم ميتونيد تست کنيد و نتيجه رو ببينيد
    ای بابا تو رو خدا گوش بده ببین چی می گم دارم بهت می گم اون برنامه که جناب عالی تست فرمودید face box که با اینترنت اکسپلورر نوشتم توی ویژال استدیو 2008 . این یکی دیگست و ربطی به اون نداره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

محل زندگی
    127.0.0.1

شما توضيحی در رابطه با اينکه اين ورژن جديد هست يا قديم نداديد چند دقيقه پيش از سايت خودتون ورژن facebox 1.2.1 Final دانلود کردم
    دوست عزيز قصد همچين جسارتی ندارم که حال کسی رو بگيرم فقط اون چيزی که ديدم رو گفتم اون تصوير هم مربوط ميشه به 1.2.1

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شما توضيحی در رابطه با اينکه اين ورژن جديد هست يا قديم نداديد چند دقيقه پيش از سايت خودتون ورژن facebox 1.2.1 Final دانلود کردم
    دوست عزيز قصد همچين جسارتی ندارم که حال کسی رو بگيرم فقط اون چيزی که ديدم رو گفتم اون تصوير هم مربوط ميشه به 1.2.1
    درسته اگه متن بالا facebox 1.2.1 Final رو بخونی می بینی که نوشه برنامه ای است که دسترسی به ف**=یس بوک راحت می کنه. اسم این مرورگر هم Net Sky هست که اصلا هنوز منتشرش نکردم. برنامه رو دانلود کردی یکم دقیق تر نگاه می کردی متوجه می شدی که اصلا ادرس بار نداره که بخواد مرورگر باشه به هر حال خوش حال می شم توی ساختش همکاری کنیم

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله kiarashk : سه شنبه 19 مهر 1390 در 13:59 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

يعني هيچ كسي توي اين انجمن به ما افتخار همكاري نمي ده ؟؟؟؟؟ سطح پروژه پايين يا با ما حال نمي كنين ؟؟؟؟

ممکنه هدفتون رو از ساخت مرورگر بفرمایید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط AMIBCT مشاهده تاپیک
    ممکنه هدفتون رو از ساخت مرورگر بفرمایید؟
    منظورتون چيه از هدف خوب اين همه مرورگر با چه هدفي ساخته مي شه

اگر این طور باشه و هدف شما مثلا با گوگل یکی باشه

راه را درست انتخاب نکرده‌اید

اولین کار اینه که باید یک شرکت ثبت کنید
    حداقل 200 تا 300 نفر برنامه‌نویس متخصص رو استخدام کنید
    و پروژه رو جلو ببرید

در غیر این صورت یا هدف شما با گوگل فرق داره
    یا نمی‌دونید نوشتن یک مرورگر انداختن کامپوننت اینترنت اکسپلورر یا WebKit در فرم نیست

محل زندگی
    اصفهان

اگر این طور باشه و هدف شما مثلا با گوگل یکی باشه

راه را درست انتخاب نکرده‌اید

اولین کار اینه که باید یک شرکت ثبت کنید
    حداقل 200 تا 300 نفر برنامه‌نویس متخصص رو استخدام کنید
    و پروژه رو جلو ببرید

در غیر این صورت یا هدف شما با گوگل فرق داره
    یا نمی‌دونید نوشتن یک مرورگر انداختن کامپوننت اینترنت اکسپلورر یا WebKit در فرم نیست
    چه خبره شم هم به کلمه بلد شدی مدام داری به این بنده خدا میگی !
    200 300 نفر برنامه نویس استخدامی و این چرندیات کدومه این بنده خدا داره در مورد یه پروژه برنامه نویسی توی یه تالار برنامه نویسی صحبت می‌کنه و البته هم خوب شروع نکرده و قبلن به خودش هم گفتم بدون هدف داشتن هیچ پروژه‌ای به نتیجه نخواهد رسید و از این مدل حرف‌ها؛ ولی بیایم یکم منطقی باشیم این روش درستی نیست که چون کسی به کسی نیست خودمون رو متخصص نشون بدیم اگر نمی‌تونیم به کسی کمک کنیم سعی کنیم خود طرف رو حداقل مایوس نکنیم فروم آزاد هست و هیچ‌کس به من و شما گیر نخواهد داد که چرا به فلان تاپیک پاسخ ندادین.
    يعني هيچ كسي توي اين انجمن به ما افتخار همكاري نمي ده ؟؟؟؟؟ سطح پروژه پايين يا با ما حال نمي كنين ؟؟؟؟
    دوست عزیز یه بار توی پیغام خصوصی از من پرسیدی به شما گفتم شما همین‌طور الکی نمیتونی بیای بگی خوب بچه‌ها بیان فلان پروژه رو درست کنیم یا مثلن من با استفاده از یه سری کامپوننت فلان پروژه رو درست کردم البته هنوز توی حالت طراحی ظاهر هست!! و اگر شما کمک کنید به سرعت به نتیجه خواهیم رسید خیر به این شکل به نتیجه نخواهد رسید. برای انجام این کار یه سری پیش‌نیاز و زیر ساخت لازم هست ؛ مثل حرفه‌ای بودن اعضای دخیل در پروژه آشنایی کامل با مرورگرهای دیگه و این که اون‌ها چه مشکلی داشتن که باید رفع بشه و یا چه کمبودهایی داشتن که باید به پروژه تازه اضافه بشه و ... تازه به این‌جا که برسیم متوجه می‌شیم که باید دست به کار شد و البته ادامه کار بسیار بسیار مشکل‌تر این خواهد بود.

یه مورد دیگه هست شما اگر قصد داری یه پوسته اضافه کنی نرم‌افزارهایی مثل فایرفاکس که بهتر پاسخ خواهند داد « با توجه به سورس باز بودن و برنامه‌نویس‌های حرفه‌ای که بیس کار رو آماده کردن و کمک‌هی جهانی که به این پروژه از طرف برنامه نویس‌های دیگه انجام می‌شه » تا این که شما بیای یه چرخ رو دوباره اختراع کنی.

من امیدوارم که شما به هیچ وجه دلسرد نشی ولی یکم منطقی‌تر و بدون احساساتی شدن به برنامه نویسی نگاه کن و مطمئن باش اگر تلاش کنی برنامه نویس خوبی خواهی شد.

شاد و پیروز باشید./

چه خبره شم هم به کلمه بلد شدی مدام داری به این بنده خدا میگی !
    200 300 نفر برنامه نویس استخدامی و این چرندیات کدومه این بنده خدا داره در مورد یه پروژه برنامه نویسی توی یه تالار برنامه نویسی صحبت می‌کنه و البته هم خوب شروع نکرده و قبلن به خودش هم گفتم بدون هدف داشتن هیچ پروژه‌ای به نتیجه نخواهد رسید و از این مدل حرف‌ها؛ ولی بیایم یکم منطقی باشیم این روش درستی نیست که چون کسی به کسی نیست خودمون رو متخصص نشون بدیم اگر نمی‌تونیم به کسی کمک کنیم سعی کنیم خود طرف رو حداقل مایوس نکنیم فروم آزاد هست و هیچ‌کس به من و شما گیر نخواهد داد که چرا به فلان تاپیک پاسخ ندادین.
    شما مطمئنید که همه‌ی مطالب قبلی رو خوندید و متوجه شدید که معنی اون‌ها چیه؟

ایشون گفتند که هدفشون با مرورگرهای دیگه یکی هست
    و جوابشون همین بود که من نوشتم

با این سوال و جواب خواستم از تلف شدن وقت ایشون جلوگیری کنم

مشکل شما اینه که به دلیل مبتدی بودن زیاد فکر می‌کنید اگه یه برنامه ظاهرش ساده بود و شما هم بلد بودید ازش استفاده کنید
    معنی‌ش اینه که می‌تونید اون برنامه رو بنویسید

نامشخص بودن هدف هم که بماند...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شما مطمئنید که همه‌ی مطالب قبلی رو خوندید و متوجه شدید که معنی اون‌ها چیه؟

ایشون گفتند که هدفشون با مرورگرهای دیگه یکی هست
    و جوابشون همین بود که من نوشتم

با این سوال و جواب خواستم از تلف شدن وقت ایشون جلوگیری کنم

مشکل شما اینه که به دلیل مبتدی بودن زیاد فکر می‌کنید اگه یه برنامه ظاهرش ساده بود و شما هم بلد بودید ازش استفاده کنید
    معنی‌ش اینه که می‌تونید اون برنامه رو بنویسید

نامشخص بودن هدف هم که بماند...
    ببخشيد شما فكر كرديد من ديوانم يا يه ادمي هستم كه يه كتاب ويژوال بيسك پيدا كرده ٢ خطش رو خونده حالا مي گه بياين مرورگر بسازيد؟؟
    نه من ٥ سالگي پشت كامپيوتر مي شستم اونم بازي نمي كردم سرگرمي ور رفتن با لينوكس redhat بود بعد از اون اول راهنمايي بودم كه برنامه نويسي رو شروع كردم اول از همه هم تحت وب كار كردم مخصوصا HTML بعد هم وي بي توي وين و بعد هم objective-c توي مك من نمي گم ادم با سوادي هستم يا خيلي تجربه دارم اما انقدر سرم مي شه كه بفهمم مرورگر چيه و چجوري كار مي كنه و يه نرم افزار چه جوري بازاريابي خوبي پيدا مي كنه من حتي چند مقاله و كتاب در مورد حتي پايه اي تر از اينها network خوندم من كه با تمام ادماي متخصص كشور اشنا نيستم كه بيام يه تيم تشكيل بدم بعد روش كار كنم و اونقدر هم پولدار يا ادم كله گنده اي نيستم كه بخوام ٢٠٠ تا كارمند استخدام كنم اونم به چه اميدي؟؟ من از روي بي كاري تصميم نگرفتم روي اين پروژه كار كنم اما اينو مي دونم كه كار سختيه و اينم مي دونم كه اگه حتي ١ كاربر هم نداشته باشه ولي يه مرورگر كامل باشه انقدر ارزش علمي داره كه مزد زحمات ادم باشه ١٠ سال پيش رو به ياد بيار گوگل يه موتور جست و جوي ساده بود اما حالا چي پاش رو تو كفش همه مي كنه من كه نمي تونم الان بگم كه اين مرورگر قرار چي بشه در صورتي كه قرار ٤ نفر ديگه هم روي اون تصميم گيري كنن همين استيو جابز كه تازگي هم درگذشت شركت اپل رو ٢نفري توي زير زمين خونش راه انداخته من استيو جابز نيستم اما مي تونم سعي كنم مثل اون وخيلي از ادماي بزرگ ديگه تلاش خودم رو بكنم يه سري به انجمن xda developes بزن ببين چقدر فعالن يادم مي اد يه ادمي كه هيچ تخصصي تو زمينه نرم افزار و سخت افزار نداشت يه پست ساده داد كه من مي تونم يه فلش رو به گوشي ويندوز موبايل وصل كنم ولي مي دوني تفاوت ما با اونا چيه هيچ كسي ني اومد مسخرش كنه يا ضد حال بش بزنه و يا حرف هاي نا اميد كنند ديگه همه جمع شدن و روش كار كردن شايد دو سال طول كشيد و هر كسي هم هر اطلاعاتي داشت كذاشت تا اخرش با چند تا قطعه اضافي اين كار غير ممكن ممكن شد واسه همينه كه انقدر انجمن پيشرفته اي تو زمينه موبايله ولي خدا وكيلي يه نگاه به اين تاپيك بنداز كه يه نفر يه حرف راهگشا زده باشه بعد جواب من رو بده??!

ببخشيد شما فكر كرديد من ديوانم يا يه ادمي هستم كه يه كتاب ويژوال بيسك پيدا كرده ٢ خطش رو خونده حالا مي گه بياين مرورگر بسازيد؟؟
    نه من ٥ سالگي پشت كامپيوتر مي شستم اونم بازي نمي كردم سرگرمي ور رفتن با لينوكس redhat بود بعد از اون اول راهنمايي بودم كه برنامه نويسي رو شروع كردم اول از همه هم تحت وب كار كردم مخصوصا HTML بعد هم وي بي توي وين و بعد هم objective-c توي مك من نمي گم ادم با سوادي هستم يا خيلي تجربه دارم اما انقدر سرم مي شه كه بفهمم مرورگر چيه و چجوري كار مي كنه و يه نرم افزار چه جوري بازاريابي خوبي پيدا مي كنه من حتي چند مقاله و كتاب در مورد حتي پايه اي تر از اينها network خوندم من كه با تمام ادماي متخصص كشور اشنا نيستم كه بيام يه تيم تشكيل بدم بعد روش كار كنم و اونقدر هم پولدار يا ادم كله گنده اي نيستم كه بخوام ٢٠٠ تا كارمند استخدام كنم اونم به چه اميدي؟؟ من از روي بي كاري تصميم نگرفتم روي اين پروژه كار كنم اما اينو مي دونم كه كار سختيه و اينم مي دونم كه اگه حتي ١ كاربر هم نداشته باشه ولي يه مرورگر كامل باشه انقدر ارزش علمي داره كه مزد زحمات ادم باشه ١٠ سال پيش رو به ياد بيار گوگل يه موتور جست و جوي ساده بود اما حالا چي پاش رو تو كفش همه مي كنه من كه نمي تونم الان بگم كه اين مرورگر قرار چي بشه در صورتي كه قرار ٤ نفر ديگه هم روي اون تصميم گيري كنن همين استيو جابز كه تازگي هم درگذشت شركت اپل رو ٢نفري توي زير زمين خونش راه انداخته من استيو جابز نيستم اما مي تونم سعي كنم مثل اون وخيلي از ادماي بزرگ ديگه تلاش خودم رو بكنم يه سري به انجمن xda developes بزن ببين چقدر فعالن يادم مي اد يه ادمي كه هيچ تخصصي تو زمينه نرم افزار و سخت افزار نداشت يه پست ساده داد كه من مي تونم يه فلش رو به گوشي ويندوز موبايل وصل كنم ولي مي دوني تفاوت ما با اونا چيه هيچ كسي ني اومد مسخرش كنه يا ضد حال بش بزنه و يا حرف هاي نا اميد كنند ديگه همه جمع شدن و روش كار كردن شايد دو سال طول كشيد و هر كسي هم هر اطلاعاتي داشت كذاشت تا اخرش با چند تا قطعه اضافي اين كار غير ممكن ممكن شد واسه همينه كه انقدر انجمن پيشرفته اي تو زمينه موبايله ولي خدا وكيلي يه نگاه به اين تاپيك بنداز كه يه نفر يه حرف راهگشا زده باشه بعد جواب من رو بده??!
    خداییش من که با این عکس العمل اعضا جا خوردم
    یا اونا فکر کردن خودشون تو برنامه نویسی اونقدر موفق بودن که باید خودشون به همه خط بدن یا کاملا نا امیدن و میخوان چوب لا چرخ دیگران بندازن .
    اینجا تالار برنامه نویس ، جایی برای مطرح کردن مشکلات و حل اوناس ، نه محل سنگ انداختن جلو راه دیگران و مشکل ساختن ...

کیارش جان من خودم حمایتت میکنم .
    تا جایی هم که توان داشته باشم تو پروژت سهیم میشم .
    خودم هم دنبال تیم برنامه نویسی بودم ، بالاخره باید از یه جا استارت میزدم .

موفق و پیروز باشی و پروژت هم به کمالش برسه ان شاء الله ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط sina_saravi1 مشاهده تاپیک
    خداییش من که با این عکس العمل اعضا جا خوردم
    یا اونا فکر کردن خودشون تو برنامه نویسی اونقدر موفق بودن که باید خودشون به همه خط بدن یا کاملا نا امیدن و میخوان چوب لا چرخ دیگران بندازن .
    اینجا تالار برنامه نویس ، جایی برای مطرح کردن مشکلات و حل اوناس ، نه محل سنگ انداختن جلو راه دیگران و مشکل ساختن ...

کیارش جان من خودم حمایتت میکنم .
    تا جایی هم که توان داشته باشم تو پروژت سهیم میشم .
    خودم هم دنبال تیم برنامه نویسی بودم ، بالاخره باید از یه جا استارت میزدم .

موفق و پیروز باشی و پروژت هم به کمالش برسه ان شاء الله ...
    ممنونم دلم نيومد فقط با دكمه تشكر تشكر كنم بازم ممنون

کاربر دائمی آواتار ArashRoshan
    محل زندگی
    Visual Studio

سلام
    ببینید ، بهترین روش اینه که شما خودتون شروع کنید !! همونطور که میدونید جامعه ما خیلی تمایلی به گروهی کارکردن نداره !اگر شما اطلاعات کافی در مورد نحوه ی Render کردن صفحات وب دارید ، (چون گفتید HTML کار کردید ) بهتره فکر کنید و یک ایده جدید بدید و وارد یک گروه برنامه نویس خارجی بشید (اگر کارتون خوب باشه چرا که نه همون Mozilla !) ، چون من می بینم اشتیاق خاصی به مرورگرها دارید . در ضمن دلسرد شدن هم معنی نداره ، آقای استیو جابز فرمودند (منبع معتبر):
    ... اما فرق افراد موفق با ناموفق این است که افراد موفق خسته نشده و ادامه دادند .

در ضمن اگر می خواهید یک مرورگر از ابتدا بسازید ، بهتر است باز هم خودتون شروع کنید و برنامه رو پیش ببرید و با افراد معتبر شهر یا روستای خود همکاری کنید ، چون احتمال(نگفتم حتما گفتم احتمالا) اینکه در این انجمن افرادی پس از انجام کار رودستی بزنند وجود دارد !
    امیدوارم موفق باشید .

خب به نظر من از حاشیه بیایم بیرون

الان کجای پروژه ای ؟
    کجا نیاز به فکر بیشتر داره و ...

مطرح کن هم فکری کنیم

کاربر دائمی آواتار NitroPlus
    محل زندگی
    اراک

اگه لطف كنيد به صورت يه تيم روش كار كنيم
    جناب این یکی رو بیخیال شو من چند بار خواستم یه پروژه رو تیمی پیش ببرم نشده(لازم به ذکر است نام کاربری NitroplusوMazdaRX8 یکی هستن) انگار انجمن جای مناسبی برای کار تیمی نیست!

کاربر دائمی آواتار h_a_m_i_d
    محل زندگی
    dim home as new machincode

نقل قول نوشته شده توسط NitroPlus مشاهده تاپیک
    جناب این یکی رو بیخیال شو من چند بار خواستم یه پروژه رو تیمی پیش ببرم نشده(لازم به ذکر است نام کاربری NitroplusوMazdaRX8 یکی هستن) انگار انجمن جای مناسبی برای کار تیمی نیست!
    دوست عزیز من به شما گفتم همکاری میکنم ولی خودت نه مشکلی رو گفتی حل کنیم نه ...
    اگه لطف كنيد به صورت يه تيم روش كار كنيم
    دوست عزیز من هم میخوام تو این پروژه سهیم بشم

چرا این قدر موضوع رو درگیر حاشیه میکنید؟

ول کنید دیگه ...
    اون قدر تاپیکا در گیر حاشیه میشه که دیگه از موضوع اصلیش دور میشه .

کیارش جان الان من و (احتمالا) چند نفر دیگه منتظریم ببینیم این مرورگر چی شد . کجاش باید درست بشه ؟ کجاش مونده و براش فکری نشده ؟ و ...

محل زندگی
    اراک

سلام دوست من کیارش عزیز یه لطفی بفرما سورس رو برام پ.خ کن ممنون فعلاً درگیر یه مسنجرم ولی شاید اومدم رو پروژه اسبقمون!!!!!!

ممنون

... همين استيو جابز كه تازگي هم درگذشت شركت اپل رو ٢نفري توي زير زمين خونش راه انداخته ...
    مشکل شما دقیقا همین است که فقط ظاهر را می‌بینید
    فکر می‌کنید که هر کس دو نفرش توی زیرزمین شروع کرد می‌شه استیو جابز یا بیل گیتس

نکته‌ی کار اون‌ها این بود که یک ایده‌ی ناب و تازه داشتن
    آیا نوشتن یک مرورگر که به چندین رقیب قدرتمند و بالغ دارد( به فرض اینکه بتوانید ) این مشخصات را دارد؟

لطفا خودتان را با گوگل و اپل و مایکروسافت مقایسه نکنید
    اون‌ها اهداف متفاوتی دارن و حاضرن برای رسیدن به اون اهداف هزینه کنن( مرورگر به طور مستقیم رایگان هست و چیزی برای اون‌ها نداره )
    شما نه هدف دارید و نه می‌تونید هزینه کنید و نه تخصصش رو دارید

الان دوباره شروع می‌کنید درباره‌ی Objective C و Objective D صحبت کردن و اینکه از دوران نوزادی با AutoCAD نقشه می‌کشیدید
    اگه خواستید دانش خودتون رو درباره‌ی استانداردهای وب محک بزنید صفحه‌ی زیر رو که فقط یک صفحه‌ی ساده از هزاران صفحه استانداردهای وب هست رو ببینید و مقایسه کنید که چه مقدارش رو متوجه می‌شید:
    http://www.w3.org/TR/xhtml1/

مشکل شما دقیقا همین است که فقط ظاهر را می‌بینید
    فکر می‌کنید که هر کس دو نفرش توی زیرزمین شروع کرد می‌شه استیو جابز یا بیل گیتس

نکته‌ی کار اون‌ها این بود که یک ایده‌ی ناب و تازه داشتن
    آیا نوشتن یک مرورگر که به چندین رقیب قدرتمند و بالغ دارد( به فرض اینکه بتوانید ) این مشخصات را دارد؟

لطفا خودتان را با گوگل و اپل و مایکروسافت مقایسه نکنید
    اون‌ها اهداف متفاوتی دارن و حاضرن برای رسیدن به اون اهداف هزینه کنن( مرورگر به طور مستقیم رایگان هست و چیزی برای اون‌ها نداره )
    شما نه هدف دارید و نه می‌تونید هزینه کنید و نه تخصصش رو دارید

الان دوباره شروع می‌کنید درباره‌ی Objective C و Objective D صحبت کردن و اینکه از دوران نوزادی با AutoCAD نقشه می‌کشیدید
    اگه خواستید دانش خودتون رو درباره‌ی استانداردهای وب محک بزنید صفحه‌ی زیر رو که فقط یک صفحه‌ی ساده از هزاران صفحه استانداردهای وب هست رو ببینید و مقایسه کنید که چه مقدارش رو متوجه می‌شید:
    http://www.w3.org/TR/xhtml1/
    به قول بیل گیتس :
    جهانی فکر کنید و محلی عمل کنید

حالا که ایران زمینه ی پیش رفت داره
    مثلا تو بحث همین مرورگر صحبت کنیم :
    الان که داره اینترانت ملی میاد شاید یه حرکتی بیان که شخصی سازی مرورگر ها برای این اینترانت نیاز باشه
    مثلا خیلی از سرویسا قراره با نمونه ی وطنیش جایگزین بشه ، اومدیم و گفتن مرورگر باید فلان کارا رو بکنه تا همایت بشه و ... و مثلا اونایی که نداشتن این مشخصه ها رو منسوخ میشن و ...
    حالا خیلی بحثا هست که باید دوگوله رو کار بندازی و آینده نگری کنی...

اگه شما در خودتون نمیبینید که جهت دهی بخشی از فناوری رو به دست بگیرید دیگران رو مایوس نکنید... لطفا!

هر وقت کسی توانست اینترنت را مسدود کند و خواست و توانست که استانداردهای جدیدی ابداع کند شما هم یک نفری و بدون اطلاعات خواهید توانست مرورگری جدید بنویسید

یه تاپیک قبلی هم ایجاد شد برای مرورگر
    همین حرف‌ها رو بهشون زدم
    یک آقایی هم اومد از همین حرف‌ها زد که ما می‌توانیم و شروع کرد به مسخره بازی و دلقک بازی...
    بعد از کلی وقت گذاشتن و دهها صفحه مطلب نوشتن تازه فهمید که این کاره نیست و دیگه خبری ازش نشد

البته ممکنه از خجالت با یه اسم کاربری دیگه اومده باشه

من اصراری ندارم که شما این کار رو انجام ندید
    فقط خواستم راهنمایی کنم تا وقت و انرژی شما هدر نره
    اگه شما هم همه چیز رو خودتون باید تجربه کنید، حرفی ندارم، شروع کنید...

هر وقت کسی توانست اینترنت را مسدود کند و خواست و توانست که استانداردهای جدیدی ابداع کند شما هم یک نفری و بدون اطلاعات خواهید توانست مرورگری جدید بنویسید

یه تاپیک قبلی هم ایجاد شد برای مرورگر
    همین حرف‌ها رو بهشون زدم
    یک آقایی هم اومد از همین حرف‌ها زد که ما می‌توانیم و شروع کرد به مسخره بازی و دلقک بازی...
    بعد از کلی وقت گذاشتن و دهها صفحه مطلب نوشتن تازه فهمید که این کاره نیست و دیگه خبری ازش نشد

البته ممکنه از خجالت با یه اسم کاربری دیگه اومده باشه

من اصراری ندارم که شما این کار رو انجام ندید
    فقط خواستم راهنمایی کنم تا وقت و انرژی شما هدر نره
    اگه شما هم همه چیز رو خودتون باید تجربه کنید، حرفی ندارم، شروع کنید...
    از راهنماییتون ممنونم
    همیشه کار هایی ارائه میشه ، ولی پیروز اونییه که همیشه یه مرحله جلو تر از بقیه قدم برداره ...
    نه تنهاییم و نه بی اطلاعات
    وقتی عموم مردم ایران و نزدیک به تمام واحد های تجاری و صنفی و ... ایران از اینترانت ملی استفاده کنن اون وقت حرفتون بی معنیه که کسی ایتر نتو محدود کنه
    اینترنتو با محدودیتش میشناسیم هممون ولی وقتی واحد های تجاری و صنفی داخل مجبور بشن برای انجام امورشون از اینترانت استفاده کنن اون وقت کسی تمایل به اینترنت نشون نمیده
    ما باید برای اکثریت اقدام کنیم نه اقلیت
    مثال میزنم تا روشن شی :
    دسترسی به خدمات الکترونیک بانکا محصور اینترانت بشه
    دریافت خدمات الکترونیکی شهروند الکترونیک فقط از اینترانت امکان پذیر باشه
    سایت های دولتی فقط از اینترانت پشتیبانی کنن
    و خیلی چیزای دیگه

اون وقت کسی شما رو مجبور به استفاده از اینترانت نمیکنه
    شما برای انجام کارات راه دیگه ای نداری

خود دانی برادر ( یا خواهر ) ...
    میخوای طرز تفکرت همون باشه میخوای اصلاحش کن

اینترانت هم هیچ تفاوتی با اینترنت نداره و همین مرورگرها کار خواهند کرد
    در خیلی از شرکت‌ها الان اینترانت هست و از همین مرورگرهای معمولی داره استفاده می‌شه

اشکال نداره
    منتظر می‌مونم تا مرورگر شما رو که حتما باید در مقابل مرورگرهای فعلی حرفی برای گفتن داشته باشه ببینم
    البته اگه شما هم اسم کاربری عوض نکنید

محل زندگی
    اصفهان

دو صد گفته چون نیم کردار نیست
    دوست عزیز sina_saravi1 شما یه جوری از پروژه داری دفاع می‌کنی که آدم به فکر میندازه که این طرف سره پیاز یا ته پیاز « صبر کن تا آخر پست رو بخون بعد روی لینک پاسخ کلیک کن »
    آخه کدی که هنوز نیومده شما از چیش داری دفاع میکنی اونم با این تعصب !!!

اون دوستمون هم « kiarashk » اگر این تاپیک براش سودی داشته باشه فقط همین هست که مجبور هست حداقل یکمی جدی‌تر کد بنویسه و شاید برای همین هم باشه کمتر توی بحث شرکت می‌کنه « شما کدت رو بنویس ما منتظریم پاسخ دادن نداره حرف‌های من که ! » بهترین راه اینه که آدم خودش رو آزمایش کنه تا اگر مشکلی هست برطرف بشه و اگر مشکلی نبود مشکلات دیگران برطرف بشه.

و اما شما دوست عزیز AMIBCT شما هم که زیادی داری آیه یاس می‌خونی دیگه؛ آخه کتاب ننوشته که نقد نداره که؛ شما اجازه بده و امیدوار باش که بشه. ما هم از روز اول اومدیم گفتیم کار بدون هدف خاصی هست ولی دیگه هر روز نیومدیم بگیم شما که نمی‌تونید؛ نمی‌شه که یا ... حالا چرا :
    1- ما که شخص ایده دهنده پروژه و تخصصی رو که داره رو که نمی‌شناسیم
    2- در مورد شدنی بودنش هم که شکی نیست « کار نشد وجود نداره »
    3- همه رو نباید به شکل خودمون ببینیم شاید ما فقط بلدیم حرف بزنیم و دیگران غیر از حرف عمل هم بکنن
    و ...

پس بهتر نیست این بحث مسخره رو تمومش بکنیم و منتظر نتیجه بمونیم « دوستان اگر برن یه نگاه به تاپیک‌هایی که توش شرکت می‌کنن بندازن متوجه خواهند شد که 90% تاپیک‌هایی هست که نیاز به تخصص برنامه نویسی نداره و هر چرندی توش گفته بشه تفاوتی نمی‌کنه و خدا رو شکر که اینجا از اون انجمن‌هایی نیست که به کاربرها لقب‌های عجیب غریب داده بشه نسبت به تعداد پست‌ها مگر نه الان این تاپیک شده بود 100 صفحه » پس بیایم بریم به یه سری تاپیک‌ها پاسخ بدیم که نیاز برنامه نویس‌ها رو برطرف کنه.

در آخر از شوخی گذشته چند خط بالا رو به خودم و شما گفتم و خداییش اگر توی بوک‌مارک‌هام مداوم این تاپیک آپدیت نمی‌شد شاید دیگه بهش سر نمی‌زدم و وقت رو این‌جا هدر نمی‌دادم. به امید روزی که ما عمل کنیم و نشون بدیم که همه چیز تخیل نیست.

شاد و پیروز باشید./

نقل قول نوشته شده توسط m.soleimani مشاهده تاپیک
    دو صد گفته چون نیم کردار نیست
    دوست عزیز sina_saravi1 شما یه جوری از پروژه داری دفاع می‌کنی که آدم به فکر میندازه که این طرف سره پیاز یا ته پیاز « صبر کن تا آخر پست رو بخون بعد روی لینک پاسخ کلیک کن »
    آخه کدی که هنوز نیومده شما از چیش داری دفاع میکنی اونم با این تعصب !!!

اون دوستمون هم « kiarashk » اگر این تاپیک براش سودی داشته باشه فقط همین هست که مجبور هست حداقل یکمی جدی‌تر کد بنویسه و شاید برای همین هم باشه کمتر توی بحث شرکت می‌کنه « شما کدت رو بنویس ما منتظریم پاسخ دادن نداره حرف‌های من که ! » بهترین راه اینه که آدم خودش رو آزمایش کنه تا اگر مشکلی هست برطرف بشه و اگر مشکلی نبود مشکلات دیگران برطرف بشه.

و اما شما دوست عزیز AMIBCT شما هم که زیادی داری آیه یاس می‌خونی دیگه؛ آخه کتاب ننوشته که نقد نداره که؛ شما اجازه بده و امیدوار باش که بشه. ما هم از روز اول اومدیم گفتیم کار بدون هدف خاصی هست ولی دیگه هر روز نیومدیم بگیم شما که نمی‌تونید؛ نمی‌شه که یا ... حالا چرا :
    1- ما که شخص ایده دهنده پروژه و تخصصی رو که داره رو که نمی‌شناسیم
    2- در مورد شدنی بودنش هم که شکی نیست « کار نشد وجود نداره »
    3- همه رو نباید به شکل خودمون ببینیم شاید ما فقط بلدیم حرف بزنیم و دیگران غیر از حرف عمل هم بکنن
    و ...

پس بهتر نیست این بحث مسخره رو تمومش بکنیم و منتظر نتیجه بمونیم « دوستان اگر برن یه نگاه به تاپیک‌هایی که توش شرکت می‌کنن بندازن متوجه خواهند شد که 90% تاپیک‌هایی هست که نیاز به تخصص برنامه نویسی نداره و هر چرندی توش گفته بشه تفاوتی نمی‌کنه و خدا رو شکر که اینجا از اون انجمن‌هایی نیست که به کاربرها لقب‌های عجیب غریب داده بشه نسبت به تعداد پست‌ها مگر نه الان این تاپیک شده بود 100 صفحه » پس بیایم بریم به یه سری تاپیک‌ها پاسخ بدیم که نیاز برنامه نویس‌ها رو برطرف کنه.

در آخر از شوخی گذشته چند خط بالا رو به خودم و شما گفتم و خداییش اگر توی بوک‌مارک‌هام مداوم این تاپیک آپدیت نمی‌شد شاید دیگه بهش سر نمی‌زدم و وقت رو این‌جا هدر نمی‌دادم. به امید روزی که ما عمل کنیم و نشون بدیم که همه چیز تخیل نیست.

شاد و پیروز باشید./
    کدی که اینجا نشون داده نشده دلیل نمیشه من هیچ خبری ازش نداشته باشم
    حتما چیزی میدونم که دارم ازش دفاع میکنم
    من تعصب رو این پروژه ندارم
    تعصب من رو مفید بودن و تاثیر گذاری کارهای گروهی رو آینده فناوریه و ....

کاربر دائمی آواتار ArashRoshan
    محل زندگی
    Visual Studio

راستش من با آقای Sina_saravi1 هم عقیده هستم . باید داخل ایران کاری شروع بشه که لوازم آن مخصوص خود ایران نوشته شده باشند !! و شخصی سازی صورت گرفته باشه !!
    و اما در مورد مرورگر ، خودم یه زمانی یک مرورگر نوشته بودم که همه چیزش کار خودم بود حتی سرویس هاش ، ولی تنها مشکلی که داشت این بود که از هسته ی اینترنت اکسپلورر استفاده می کرد ! و از این مورد راضی نبودم !

در ضمن آقای AMIBCT که می گید "شما از مرورگر سردر نمیارید و خیلی سخته" ، آیا مرورگر Avant Browser یا Acoo Browser رو دیدید ؟ این دو مرورگر کاملا با هسته ی اینترنت اکسپلورر نوشته شده اند و کاری با استاندارد ها نداشتند !! پس با چه هدفی ساخته شده اند ؟ تازه کلی هم طرفدار دارند !!! اگر نمی دانید بروید تحقیق کنید !! پس لطفا پای استاندارد ها رو به میان نیاورید !!

و اما مشکل کاربر قبلی که روی مرورگر کار میکرد و دست برداشت این بود که خودشان پروژه را بستند . پس آقای AMIBCT ، من مطمئنم ایشان دانش کافی را داشتند ، لطفا نگویید چون نتوانستند پروژه تعطیل شد !!!

من آماده کار بر روی مرورگر هستم .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ببخشيد دوستان اين چند روز مسافرت بودم .
    يه يك هفته اي مي شه درگير چند تا مساله ديگه بودم كه ببينم چه امكاناتي مي شه به مرورگر اضافه كرد.به زودي سورس رو يك جايي اپلود مي كنم كه با دوستاني كه اعلام همكاري كردن روش كار كنيم
    فكرم مي كنم بحث كردن با اين دوستان هم بي فايده است . ما قرار نيست ١ ماه پروژه تحويل بديم دوستاني كه سرشون شلوغه مي تونن هر وقت تونستن اطلاعاتشون رو در اختيار ما بزارن به هر حال هر كسي ممكنه يه اطلاعاتي داشته باشه.
    در ضمن حتي اگه اين تاپيك هم پاك بشه يا بسته بشه در كار من تاثيري نخواهد گذاشت من هيچ پروژه اي رو نيمه كاره رها نكردم يا انقدر روي كامپيوترم مونده تا تكميل شده يا به پايان رسيده .
    از دوستاني هم كه يه نظري ايده اي يا سورسي براي ما دارن اما وقت ندارن يا به هر دليلي نمي تونن با ما همكاري كنن ايميل بزنن يا پ خ كنن يا به دوستان اطلاع بدن

آیا مرورگر Avant Browser یا Acoo Browser رو دیدید ؟ این دو مرورگر کاملا با هسته ی اینترنت اکسپلورر نوشته شده اند و کاری با استاندارد ها نداشتند !! پس با چه هدفی ساخته شده اند ؟ تازه کلی هم طرفدار دارند !!!
    لطفا حرف بدون سند نزنید
    چند درصد کاربران اینترنتی از این مرورگرهای استفاده می‌کنند؟
    چند تا از این نوع مرورگرها تولید شدند و پروژه رو رها کردند؟( لااقل خودم چندین مورد رو می‌شناسم )

محل زندگی
    اراک

چند درصد کاربران اینترنتی از این مرورگرهای استفاده می‌کنند؟
    چند تا از این نوع مرورگرها تولید شدند و پروژه رو رها کردند؟( لااقل خودم چندین مورد رو می‌شناسم )
    اول اینکه من قعلاً با این پروژه کار ندارم چون به شدت چسبیدم به مسنجر
    بعدشم جناب AMBICT اتفاقاً شما داری بی سند حرف میزنی!
    مرورگر های اشاره شده(باوجود اینکه خودم زیاد ازشون خوشم نمیاد) ولی طرفدار داره عجیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    احتمالاً شما منظورتون مرورگر به ظاهر ایرانی و ملی تیز بال هستش جناب سایتش هم حذف شده خودش هم که الفاتحه احتمالاً گروه سازندش کمک اوردن شدید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •