نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: نمایش پاسخهای یک کاربر

کاربر دائمی آواتار daneshmand1354
    محل زندگی
    اصفهان

نمایش پاسخهای یک کاربر

در سایت برنامه نویس میتوان تاپیک های ایجاد شده توسط یک کاربر را مشاهده کرد ولی نمیتوان پاسخهای داده شده توسط کاربر را مشاهده کرد.اهمیت این موضوع از این جهت است که میخواهیم بدانیم آیا پاسخ ما برای سوال کننده کافی بوده و یا نیاز به توضیح بیشتر دارد
    وقتی تعداد پاسخهای ما زیاد باشد جستجو و ردیابی آنها کار مشکلی است

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: نمایش پاسخهای یک کاربر

نقل قول نوشته شده توسط daneshmand1354 مشاهده تاپیک
    در سایت برنامه نویس میتوان تاپیک های ایجاد شده توسط یک کاربر را مشاهده کرد ولی نمیتوان پاسخهای داده شده توسط کاربر را مشاهده کرد.اهمیت این موضوع از این جهت است که میخواهیم بدانیم آیا پاسخ ما برای سوال کننده کافی بوده و یا نیاز به توضیح بیشتر دارد
    وقتی تعداد پاسخهای ما زیاد باشد جستجو و ردیابی آنها کار مشکلی است
    اگر درست متوجه شدم شما نیاز داری تا اگر به جایی یا کسی پاسخ دادی و بعد دوباره از شما پرسشی شد یا اون تاپیک ادامه پیدا کرد بتونی متوجه بشی اگر همینه :
    توی قسمت تنظیمات یه سری لینک به شما نشان داده خواهد شد که همون تاپیک‌هایی هست که شما پرسیدین یا بهشون پاسخ دادین ولی اگر لینک ندیدن شاید من قبلن‌ها تغیراتی به وجود آورده باشم ما خیلی قدیم هست شما کافیه روی لینک « بوک‌مارک‌ها » توی پنل سمت راست صفحه تنظیمات کلیک کنید تا به این لیست دسترسی پیدا کنید .

شاد و پیروز باشید./

محل زندگی
    اصفهان

اگر درست متوجه شدم شما نیاز داری تا اگر به جایی یا کسی پاسخ دادی و بعد دوباره از شما پرسشی شد یا اون تاپیک ادامه پیدا کرد بتونی متوجه بشی اگر همینه :
    توی قسمت تنظیمات یه سری لینک به شما نشان داده خواهد شد که همون تاپیک‌هایی هست که شما پرسیدین یا بهشون پاسخ دادین ولی اگر لینک ندیدن شاید من قبلن‌ها تغیراتی به وجود آورده باشم ما خیلی قدیم هست شما کافیه روی لینک « بوک‌مارک‌ها » توی پنل سمت راست صفحه تنظیمات کلیک کنید تا به این لیست دسترسی پیدا کنید .
    ممنون مشکل من همین است ولی هر چه گشتم بخشی که شما گفتید را پیدا نکردم .
    لینکی که گفتید و همچنین "بوک مارکها" در کدام صفحه است آیا در صفحه تعریف کاربر است یا جای دیگر
    سوال دیگر هم اینکه من نفهمیدم چطور میشه عکس اضافه کرد در بخش ایجاد آلبوم فقط دو متن میشود وارد کرد و جایی برای لینک کردن تصویر وجود ندارد
    ممنون از راهنمایی شما همشهری عزیز

محل زندگی
    اصفهان

ممنون مشکل من همین است ولی هر چه گشتم بخشی که شما گفتید را پیدا نکردم .
    لینکی که گفتید و همچنین "بوک مارکها" در کدام صفحه است آیا در صفحه تعریف کاربر است یا جای دیگر
    سوال دیگر هم اینکه من نفهمیدم چطور میشه عکس اضافه کرد در بخش ایجاد آلبوم فقط دو متن میشود وارد کرد و جایی برای لینک کردن تصویر وجود ندارد
    ممنون از راهنمایی شما همشهری عزیز
    قبلن هم گفتم کنار نام کاربری خودت بالای هر صفحه‌ای که باشی البته توی سایت برنامه نویس یه گزینه هست به نام تنظیمات که البته باید قبلن لوگ‌این کرده باشی به سایت در غیر این صورت شما دسترسی به جایی نخواهی داشت. پس اگر نام کاربری شما نشان داده می‌شود شما به قسمت تنظیمات هم دسترسی داری اگر روی این قسمت کلیک کنی توی صفحه تازه‌که باز می‌شه سمت چپ یه سری پنل هست که داخلشون یه سری لینک هست برای مثال پنل پیام‌ها, اشتراک‌ها و تنظیمات. شما داخل پنل اشتراک‌ها یه گزینه می‌بینی به نام بوک‌مارک که اگر روی این گزینه کلیک کنی به لیست مورد نظرت دست پیدا خواهی کرد من این لینک رو توی فیوریت خودم قرار دادم که هر بار لازم نباشه این مسیر و طی کنم .

برای اضافه کردن عکس هم توی هم پنل‌های گفته شده به پنل تنظیمات نگاه کن یه لینک داره به نام ویرایش آواتار که شما وقتی روی اون کلیک کنید صفحه تازه‌ای باز می‌شه که توی اون می‌تونی تصویر مورد نظرت رو طبق مشخصاتی که براش تعیین شده انتخاب کنی و داخل سایت قرار بدی.

درباره هم‌شهری بودن اون که بله ولی در واقع این‌جا ایران محسوب می‌شه و همه به هر ترتیب که شده باشه به هم کمک می‌کنن و یه جور باند بازی نیست ولی هر کسی می‌تونه به شهر خودش افتخار کنه که من به شدت اصفهان رو دوست دارم پس همه جا حتی توی امضا بهش پرداختم شاد و پیروز باشید./

محل زندگی
    اصفهان

اگر قرار باشد برای هر پاسخی آدرس آنرا کپی کنیم در اینصورت این آدرس را هرجای دیگری میشه کپی کرد.مثلا توی word هم میشه این آدرسها را نگهداری کرد.بحث من این است که خود سایت یک امکانی داشته باشد که هر چی پاسخ داریم را با یک کلیک مشاهده کنیم.نه اینکه آدرس انرا نگهداری کنیم.
    مثل امکان مشاهده کلیه تاپیکهای یک کاربر که به راحتی همه تاپیکها را نشان میدهد.

محل زندگی
    اصفهان

اگر قرار باشد برای هر پاسخی آدرس آنرا کپی کنیم در اینصورت این آدرس را هرجای دیگری میشه کپی کرد.مثلا توی word هم میشه این آدرسها را نگهداری کرد.بحث من این است که خود سایت یک امکانی داشته باشد که هر چی پاسخ داریم را با یک کلیک مشاهده کنیم.نه اینکه آدرس انرا نگهداری کنیم.
    مثل امکان مشاهده کلیه تاپیکهای یک کاربر که به راحتی همه تاپیکها را نشان میدهد.
    اونی که من گفتم همین کار رو برای شما انجام میده من کی گفتم شما نیاز هست لینک‌ها رو جایی کپی کنی؟!!!

محل زندگی
    اصفهان

r1.JPG
    جناب m.soleimaniظاهرا IQ من خیلی پایین است که بعد از این همه توضیحات شما هنوز مطلب را نگرفته ام.ای کاش می توانستید عکس صفحات که میگید را برای من ایمیل کنید و یا یک شماره تماسی چیزی بدهید تا من از شما سوال کنم.من یک دونه لینک را در قسمت بوک مارک کپی کردم که این شکلی شد.اگر قرار باشه یک لینک این همه جا بگیره که جایی برای بقیه لینکها باقی نمی مونه.

محل زندگی
    اصفهان

یه نگاه به اینا بنداز امیدوارم که مشکلت برطرف بشه اگر نشد خبر بده اگر هم خیلی ساده هست ببخشید راه بهتری به نظرم نرسید یه جوری گفتم که متوجه بشی.

اگر توی قسمت پاسخ به تاپیک گزینه حالت پیشرفته رو انتخاب کنی با این موارد مواجه خواهی شد :

اشتراک.jpg

خوب حالا باید وارد یکی از قسمت‌های اکانت شخصی خودت بشی برای مثال تنظیمات :

انتخاب.jpg

وقتی که وارد شدی باید با یه همچین چیزی مواجه بشی :

توضیحات.jpg

اگر یکی از لینک‌های بالا رو انتخاب کنی صفحه‌ای به شکل زیر رو مشاهده خواهی کرد :

لیست اشتراک‌ها.jpgشاد و پیروز باشید./
    آخرین ویرایش به وسیله m.soleimani : دوشنبه 23 آبان 1390 در 12:18 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •