نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نحوه ايجاد وب سرويس

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

Question نحوه ايجاد وب سرويس

با سلام به دوستان .

ببخشيد من يك پروژه دارم كه بايد از وب سرويس استفاده كنم . ولي نحوه ايجاد اون رو در بيلدر نمي دونم. ممنون ميشم اگر دوستان راجع به اون اطلاعاتي دارن و يا كار كردن من رو راهنمايي كنند.
    البته اگر با يك مثالا توضيح بدين كه چه بهتر.
    بي صبرانه منتظر پاسخ شما هستم

نقل قول: نحوه ايجاد وب سرويس

سلام

بالاخره من متوجه نشدم که شما می خواهید یک وب سرویس بسازید و یا از یک وب سرویس موجود استفاده کنید!

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط شاهین عشایری مشاهده تاپیک
    سلام

بالاخره من متوجه نشدم که شما می خواهید یک وب سرویس بسازید و یا از یک وب سرویس موجود استفاده کنید!

هر دوي اون ها. منتها اول مي خوام بدونم چطوري خودم ميتونم يك وب سرويس بنويسم . و بعد اين وب سرويس رو كجا بايد قرار بدم براي استفاده ديگران.

بحثی که شما مطرح کرده اید بسیار گسترده است و توضیح دادن کامل در مورد آن در حد یک کتاب است!!! اگر در اینترنت DataSnap را جستجو کنید می بینید که مطالب زیادی در مورد آن وجود دارد که البته اکثر مثال ها به زبان دلفی است که احتمالاً باید زحمت تبدیل آن را بکشید. البته توجه داشته باشید که اکثر این کدها به وسیله ویزارد تولید شده است. پس بهتره که به دنبال فیلم های آموزشی در این رابطه بگردید که البته آقای Pawel Glowacki مطالب بسیار خوبی را در این رابطه در آدرس زیر قرار داده اند:
    http://blogs.embarcadero.com/pawelglowacki/

توجه داشته باشید که DataSnap فقط یکی از انتخاب هایی است که با آن می توانید در داخل C++‎ Builder به ساخت وب سرویس بپردازید و انتخابهای دیگری هم مانند SOAP Server Application وجود دارد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •