نمایش نتایج 1 تا 29 از 29

نام تاپیک: سورس وب سایت مدیریت مقاله با معماری چندلایه

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Thumbs up سورس وب سایت مدیریت مقاله با معماری چندلایه

سلام دوستان

... یک وب سایت مدیریت مقاله طراحی کردم که اینجا قرار میدم تا هم دوستان استفاده کنند و هم اینکه اساتید محترم اشکالات بنده رو بهم تذکر بدهند .

این وب سایت اولین کار حرفه ای من محسوب میشه و اولین کار من با معماری چند لایه بود .
    از حدود 2 ماه پیش روی این پروژه کار کردم و خیلی سعی کردم که کار کامل و مفیدی باشه .
    در تمام مدتی که بروی پروژه کار میکردم صحبت های اساتیدم در ذهنم بود و خیلی دقت میکردم که "درست کدنویسی کنم"
    به همین دلیل از ابتدا تا اکنون چندین بار پروژه رو وارسی کردم و مجدد کدهای بعضی از کلاس هارو نوشتم .

همچنین این پروژه یک قسمت به نام Tools داره که به با کلاس هایی که داره به کمک کلاس های دیگه میاد .

مثلا یک کلاس ایمیل داره که امکان ارسال ایمیل به چندین کاربر و استفاده از BCC رو محیا میکنه و کلاس تمپلیت هم امکان ارسال ایمیل با قالب رو فراهم میکنه و ...
    زبان برنامه نویسی این پروژه هم VB می باشد ( در حال تهیه C#‎‎‎‎ هم هستم )

برخی ویژگی های سایت رو معرفی میکنم :

امکان فعال سازی کاربر از طریق ایمیل فعال سازی
    بازیابی رمز عبور بوسیله ایمیل
    رمزگزاری پسورد ها بوسیله الگوریتم MD5
    امکان نقش دهی کاربران در سه نقش "مدیر" - "نویسنده" - "کاربر عادی"
    سیستم مدیریت خطا و لاگ کردن خطاها
    تعیین نقش هرکاربر توسط مدیر
    سیستم جستجوی سایت در 2 شکل ( خود سایت و گوگل - در صورت ثبت نام )
    استفاده از هندلر کوچک سازی تصاویر برای کاهش حجم صفحات
    فشرده سازی صفحات
    حذف فضای خالی صفحات

امکان ارسال ایمیل به چندین کاربر از طریق ادیتور در پنل مدیریت و با استفاده از BCC
    امکان اجرای دستورات SQL در پنل مدیریت
    امکان تعیین بیشترین و کمترین سن مجاز کاربران هنگام ثبت نام
    امکان تعیین بیشترین حجم مجاز برای تصویر کاربر
    امکان فعال یا غیر فعال کردن سیستم مدیریت خطا
    امکان تعیین کردن نام فرستنده - آدرس ایمیل - عنوان ایمیل بازیابی رمز عبور و ایمیل فعال سازی حساب کاربری
    امکان تعیین کردن نام سایت - نام دامنه - توضیحات سایت - کلمات کلیدی که در عنوان صفحات و Rss استفاده میشه
    امکان تعریف کردن حساب ایمیل و سرور ایمیل برای ارسال ایمیل های سایت

وارد کردن تمام صفحات داینامیک ( مقالات و گروه مقالات ) در سایت مپ بوسیله پرووایدر شخصی سایت مپ
    استفاده از کش برای ذخیره کردن مقالات و گروه مقالات و انجام تمام عملیات : مرتب سازی - جستجو - نمایش و ... از کش
    بروز رسانی اطلاعات کش هنکام تغییرات در دیتابیس
    و ...

برای اجرای این سایت به IIS + .NetFrameword4.0 + SQL Server 2008 دارید
    برای استفاده از سیستم ایمیل در win7 هم به یک MailServer نیاز دارید ( مثلا MDaemon )
    همونطوری هم که حتما میدونید , ایمیل های لوکال از نظر اعتبار سنجی های ورودی معتبر نیستند و باید غیر فعال بشن .

روش اجرای سایت هم به این شکل هست که دو دیتابیس همنام با فایل های بک آپ داخل پروژه ساخته و این دو بک آپ رو در دیتابیس ها ریستور میکنید و رشته اتصال ها رو هم در وب کانفیگ ست میکنید .

بنده هم اکنون این سایت رو در آدرس http://DeveloperTeam.tk اجرا کردم .

البته این پروژه هم مانند همه پروژه های دیگه کمبودهایی هم داره و پیشاپیش از تمام دوستان بخاطر این ضعف ها عذر خواهی میکنم .

لینک دریافت : http://dtasm.codeplex.com
    نام کاربری مدیر : ahmad
    رمز عبور مدیر : ahmad

در هنگام کار بروی پروژه به این هم فکر میکردم که این سایت تا چه حد میتونه رضایت دوستان و اساتید رو جلب کنه ...
    امیدوارم همینطوری بوده باشه ...

در صورت مواجهه با هرگونه خطا و یا کمبود در اینجا اطلاع دهید .
    منتظر نظرات شما دوستان و اساتید بزرگوار هستم ...
    با تشکر از همه بزرگواران ...
    آخرین ویرایش به وسیله hakan648 : سه شنبه 01 آذر 1390 در 22:36 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •