نمایش نتایج 1 تا 29 از 29

نام تاپیک: سورس وب سایت مدیریت مقاله با معماری چندلایه

Thumbs up سورس وب سایت مدیریت مقاله با معماری چندلایه

سلام دوستان

... یک وب سایت مدیریت مقاله طراحی کردم که اینجا قرار میدم تا هم دوستان استفاده کنند و هم اینکه اساتید محترم اشکالات بنده رو بهم تذکر بدهند .

این وب سایت اولین کار حرفه ای من محسوب میشه و اولین کار من با معماری چند لایه بود .
    از حدود 2 ماه پیش روی این پروژه کار کردم و خیلی سعی کردم که کار کامل و مفیدی باشه .
    در تمام مدتی که بروی پروژه کار میکردم صحبت های اساتیدم در ذهنم بود و خیلی دقت میکردم که "درست کدنویسی کنم"
    به همین دلیل از ابتدا تا اکنون چندین بار پروژه رو وارسی کردم و مجدد کدهای بعضی از کلاس هارو نوشتم .

همچنین این پروژه یک قسمت به نام Tools داره که به با کلاس هایی که داره به کمک کلاس های دیگه میاد .

مثلا یک کلاس ایمیل داره که امکان ارسال ایمیل به چندین کاربر و استفاده از BCC رو محیا میکنه و کلاس تمپلیت هم امکان ارسال ایمیل با قالب رو فراهم میکنه و ...
    زبان برنامه نویسی این پروژه هم VB می باشد ( در حال تهیه C#‎‎‎‎ هم هستم )

برخی ویژگی های سایت رو معرفی میکنم :

امکان فعال سازی کاربر از طریق ایمیل فعال سازی
    بازیابی رمز عبور بوسیله ایمیل
    رمزگزاری پسورد ها بوسیله الگوریتم MD5
    امکان نقش دهی کاربران در سه نقش "مدیر" - "نویسنده" - "کاربر عادی"
    سیستم مدیریت خطا و لاگ کردن خطاها
    تعیین نقش هرکاربر توسط مدیر
    سیستم جستجوی سایت در 2 شکل ( خود سایت و گوگل - در صورت ثبت نام )
    استفاده از هندلر کوچک سازی تصاویر برای کاهش حجم صفحات
    فشرده سازی صفحات
    حذف فضای خالی صفحات

امکان ارسال ایمیل به چندین کاربر از طریق ادیتور در پنل مدیریت و با استفاده از BCC
    امکان اجرای دستورات SQL در پنل مدیریت
    امکان تعیین بیشترین و کمترین سن مجاز کاربران هنگام ثبت نام
    امکان تعیین بیشترین حجم مجاز برای تصویر کاربر
    امکان فعال یا غیر فعال کردن سیستم مدیریت خطا
    امکان تعیین کردن نام فرستنده - آدرس ایمیل - عنوان ایمیل بازیابی رمز عبور و ایمیل فعال سازی حساب کاربری
    امکان تعیین کردن نام سایت - نام دامنه - توضیحات سایت - کلمات کلیدی که در عنوان صفحات و Rss استفاده میشه
    امکان تعریف کردن حساب ایمیل و سرور ایمیل برای ارسال ایمیل های سایت

وارد کردن تمام صفحات داینامیک ( مقالات و گروه مقالات ) در سایت مپ بوسیله پرووایدر شخصی سایت مپ
    استفاده از کش برای ذخیره کردن مقالات و گروه مقالات و انجام تمام عملیات : مرتب سازی - جستجو - نمایش و ... از کش
    بروز رسانی اطلاعات کش هنکام تغییرات در دیتابیس
    و ...

برای اجرای این سایت به IIS + .NetFrameword4.0 + SQL Server 2008 دارید
    برای استفاده از سیستم ایمیل در win7 هم به یک MailServer نیاز دارید ( مثلا MDaemon )
    همونطوری هم که حتما میدونید , ایمیل های لوکال از نظر اعتبار سنجی های ورودی معتبر نیستند و باید غیر فعال بشن .

روش اجرای سایت هم به این شکل هست که دو دیتابیس همنام با فایل های بک آپ داخل پروژه ساخته و این دو بک آپ رو در دیتابیس ها ریستور میکنید و رشته اتصال ها رو هم در وب کانفیگ ست میکنید .

بنده هم اکنون این سایت رو در آدرس http://DeveloperTeam.tk اجرا کردم .

البته این پروژه هم مانند همه پروژه های دیگه کمبودهایی هم داره و پیشاپیش از تمام دوستان بخاطر این ضعف ها عذر خواهی میکنم .

لینک دریافت : http://dtasm.codeplex.com
    نام کاربری مدیر : ahmad
    رمز عبور مدیر : ahmad

در هنگام کار بروی پروژه به این هم فکر میکردم که این سایت تا چه حد میتونه رضایت دوستان و اساتید رو جلب کنه ...
    امیدوارم همینطوری بوده باشه ...

در صورت مواجهه با هرگونه خطا و یا کمبود در اینجا اطلاع دهید .
    منتظر نظرات شما دوستان و اساتید بزرگوار هستم ...
    با تشکر از همه بزرگواران ...
    آخرین ویرایش به وسیله hakan648 : سه شنبه 01 آذر 1390 در 22:36 عصر

نقل قول: سورس وب سایت مدیریت مقاله با معماری چندلایه

ممنون دوست من منم یه همچین کاری کردم که در صورت تکمیلش حتما آپلود میکنم بقیه هم استفاده کنن

متشکر
    نسخه 1.2 هم منتشر شد .

در این نسخه باگ های زیر رو رفع کردم :
    از بین رفتن شفافیت تصویر پیشفرض GIF هنگام کپی شدن برای کاربر
    عدم امکان تعویض تصویر کاربر هنگامی که هنگام ثبت نام تصویری وارد نکرده بود

و امکانات زیر رو هم اضافه کردم :
    امکان ارسال خبرنامه
    ارسال ایمیل به کاربران عضو خبرنامه هنگام اضافه شدن مقاله جدید به سایت

لینک دریافت : http://dtasm.codeplex.com

منتظر نظرات شما دوستان هستم ...

دوست عزیز فایلهای بانک شما متاسفانه ریستور نمیشه شاید ورژن sql من نمیخونه خوب میشد یا کل بانکتو میزاشتی یا جنریت میکردی کد بانکتومیزاشتی

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد
    ایرانی در هوش و ذکاوت همیشه حرفی واسه گفتن داره....

سلام .
    ابتدا بابت نشر علم و این کار خدا پسندانه ازت کمال تشکر رو دارم .
    و دوم اینکه واقعا باعث افتخار منه که می بینم نوجوان 17 ساله ایرانی حرف از طراحی سه لایه و برنامه نویسی شی گرا می زنه!!!
    حقیقتا من برنامه های که دوستان برای دانلود می گذارند رو فقط دموی آن رو به صورت آنلاین نگاه می کنم ، آن هم اگر دمویی وجود داشته باشه؟!
    وگر نه نه اهل دانلود و نه وقت بررسی اونها رو دارم ، چه برسه بخوام بیام نظر هم بدم؟!
    ولی برنامه شما رو دانلود کردم ، سعی می کنم بررسیش کنم.

با آرزوی موفقیت برای تو در تمامی مراحل زندگی.
    و با آرزوی اینکه در آینده شما و افرادی مثل شما فارق تحصیلان مهندسی نرم افزار کشور باشند.

خوب ...
    چند مورد سوال برای من پیش آمد.

سوال اول ،
    در پوشه BLL که اگر اشتباه نکنم پوشه محتویات Business Layer هست که من مفهوم دابل L رو هنوز نفهمیدم ، یه سری پوشه هایی می بینم:
    Bin , My Project ,obj کاربرد این پوشه ها چیست؟؟
    و .vbproj پسوند مربوط به چیست؟ و کار BLL.vbproj چیست؟
    شاید شما معقوله توضیع پذیری فیزیکی رو هم در برنامه ات رعایت کردی؟؟

و سوال دوم ،
    پوشه های Tools کاربردش چیست؟
    و همچنین چرا قسمت مدیریت رو در پوشه ای به نام UI قرار دادی؟ این UI مخفف چه کلمه ای است؟

و سوال سوم ،
    پوشه PrecompiledWeb به چه منظور قرار گرفته شده؟
    آخرین ویرایش به وسیله raziee : دوشنبه 21 آذر 1390 در 00:31 صبح دلیل: ادغام دو پست

سلام
    دوست عزیز فایلهای بانک شما متاسفانه ریستور نمیشه شاید ورژن sql من نمیخونه خوب میشد یا کل بانکتو میزاشتی یا جنریت میکردی کد بانکتومیزاشتی
    راستش این ورژن آخر هنگامی آماده شد که SQL من هم خراب شد و نتونستم کامل تست کنمش . در صفحه ریستور در بخش Option تیک OverWrite رو هم بزنید .
    در ضمن سعی میکنم فرمایش شما رو هم انجام بدم . تشکر از اطلاعتون

ابتدا بابت نشر علم و این کار خدا پسندانه ازت کمال تشکر رو دارم ...
    از شما هم بسیار متشکر هستم که روحیه میدید . خیلی متشکر ...

در مورد فرمایشتون باید عرض کنم که این اولین پروژه چندلایه بوده و به همین خیلی در مسائل تئوری قوی نیستم تا بتونم برای شما خوب "صحبت" کنم .
    اما تا جایی که بدونم عرض میکنم خدمتتون .

مفهوم دابل L رو هنوز نفهمیدم
    بنده برنامه نویسی چند لایه را از آقای دلشاد یاد گرفتم در سایت how2LearnAsp.Net و ایشون این لایه رو خلاصه سه کلمه Bussiness Logic Layer اسم گزاری کردند و بنده هم به تقلید از ایشون ...

Bin , My Project ,obj کاربرد این پوشه ها چیست؟؟
    متاسفانه دو مورد اول رو اطلاعی ندارم ولی پوشه bin برای قرار گیری ریفرنس ها و dll ها است .

و .vbproj پسوند مربوط به چیست؟ و کار BLL.vbproj چیست؟
    فکر میکنم پسوند فایل پروژه VisualBasic یا همون VB باشه + کلمه Project . یعنی پروژه VB

شاید شما معقوله توضیع پذیری فیزیکی رو هم در برنامه ات رعایت کردی؟؟
    با عرض پوزش - اطلاعی ندارم از این مورد

پوشه های Tools کاربردش چیست؟
    این مورد رو هم در تاپیک قرار دادم :
    این پروژه یک قسمت به نام Tools داره که به با کلاس هایی که داره به کمک کلاس های دیگه میاد .
    مثلا یک کلاس ایمیل داره که امکان ارسال ایمیل به چندین کاربر و استفاده از BCC رو محیا میکنه و کلاس تمپلیت هم امکان ارسال ایمیل با قالب رو فراهم میکنه و ...
    کلاس کار با متن رو هم داره برای رمزگزاری متن ها (در این پروژه برای رمزعبور) و کلاس کار با تاریخ که برای تبدیل کردن تاریخ های میلادی به شمسی استفاده میشه و ...

و همچنین چرا قسمت مدیریت رو در پوشه ای به نام UI قرار دادی؟ این UI مخفف چه کلمه ای است؟
    همونطوری که مستحضر هستید این یک وب سایت هست و قسمت بصری و لایه ای که در آخرین مرحله به کاربر ارائه میشه در این قسمت قرار میگیره ( شامل صفحات .aspx - web.config - Web.Sitemap و ... )
    مخفف User Interface هست .

این پوشه هنگام کامپایل کردن وب سایت برای منتقل کردن به هاست ساخته شده
    میدونید که برای افزایش سرعت سایت و Dll شدن کدهای نوشته شده در کلاس ها باید قبل از انتقال سایت به هاست , سایت رو Publish کرد . تا هم سایت از نظر خطاهای برنامه نویسی چک بشه و هم کدها تبدیل به Dll بشن برای افزایش امنیت کدها و افزایش سرعت (یعنی نیازی نیست تا خود هاست مجدد کدهارو به Dll تبدیل کنه ) .
    به طور پیشفرض محتویات Puiblish شده در این پوشه قرار میگیرند . اما اجباری نیست .

خیلی ممنون از توجه و لطف شما دوست بزرگوار - بسیار مایه دلگرمی بنده بود .
    در صورت امکان یک لینک برای "معقوله توضیع پذیری فیزیکی" معرفی کنید .
    با تشکر فراوان ...

سلام مجدد

در صورتی که موفق به ریستور کردن فایل های بک آپ موجود در فایل اصلی برنامه نشدید , فایل "DataBases(.mdf,.ldf)(2)&nbsp" موجود در صفحه دانلود رو دریافت و در سرور موردنظرتون Attach کنید .

موفق باشید ...
    آخرین ویرایش به وسیله hakan648 : جمعه 06 آبان 1390 در 20:39 عصر

کاربر دائمی آواتار mmnoody2006
    محل زندگی
    مازندران

برادر نوع طراحی احراز هویت برنامه بر چه پایه ای هست ؟

بنده از سیستم تشخیص هویتی که آقای دلشاد معرفی کردند استفاده می کنم .
    برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را مطالعه نمایید :

ورود و تشخیص هویت ساده

تشخیص هویت پیشرفته و مدیریت نقش ها

موفق باشید ...

کاربر دائمی آواتار mmnoody2006
    محل زندگی
    مازندران

بنده از سیستم تشخیص هویتی که آقای دلشاد معرفی کردند استفاده می کنم .
    برای اطلاعات بیشتر این مقاله ها را مطالعه نمایید :

ورود و تشخیص هویت ساده

تشخیص هویت پیشرفته و مدیریت نقش ها

موفق باشید ...
    البته این نوع احراز هویت مشکلات زیادی داره ولی با کمی کار می شه بهره خوبی ازش برد

محل زندگی
    مشهد

بنده برنامه نویسی چند لایه را از آقای دلشاد یاد گرفتم در سایت how2LearnAsp.Net و ایشون این لایه رو خلاصه سه کلمه Bussiness Logic Layer اسم گزاری کردند و بنده هم به تقلید از ایشون ...
    آره درسته ، این هم می شه ، من فراموش کرده بودم.
    ولی معمولا BL که مخفف Business Layer هست ، استفاده می شه.

این پروژه یک قسمت به نام Tools داره که به با کلاس هایی که داره به کمک کلاس های دیگه میاد .
    کلاس کار با متن رو هم داره برای رمزگزاری متن ها (در این پروژه برای رمزعبور) و کلاس کار با تاریخ که برای تبدیل کردن تاریخ های میلادی به شمسی استفاده میشه و ...
    بسیار آلی .

همونطوری که مستحضر هستید این یک وب سایت هست و قسمت بصری و لایه ای که در آخرین مرحله به کاربر ارائه میشه در این قسمت قرار میگیره ( شامل صفحات .aspx - web.config - Web.Sitemap و ... )
    مخفف User Interface هست .
    آفرین.

این پوشه هنگام کامپایل کردن وب سایت برای منتقل کردن به هاست ساخته شده
    میدونید که برای افزایش سرعت سایت و Dll شدن کدهای نوشته شده در کلاس ها باید قبل از انتقال سایت به هاست , سایت رو Publish کرد . تا هم سایت از نظر خطاهای برنامه نویسی چک بشه و هم کدها تبدیل به Dll بشن برای افزایش امنیت کدها و افزایش سرعت (یعنی نیازی نیست تا خود هاست مجدد کدهارو به Dll تبدیل کنه ) .
    به طور پیشفرض محتویات Puiblish شده در این پوشه قرار میگیرند . اما اجباری نیست .
    پری کامپایلر یه برنامه برای درهم سازی کد های شما هست که قبل کامیل انجام می دهد.
    حالا به چه دردی می خوره؟؟
    این برنامه می یاد و اسامی توابع و کلاس ها و متغیر های برنامه رو صورت غیر قابل فهمی تغییر می دهد و عملا خوانایی برنامه شما رو بهم می ریزه و وقتی که برنامه شما به زبان IL یا Intermediate Language با در هم سازی تبدیل می شه ، اون هگر یا نفوزگر با برگرداندن کد میانی به کد زبان سطح بالا (VB.Net) زیاد نمی تواند از ساختار کد ها چیزی بفهمد؟!
    حالا این که برنامه کاملا غیر قابل نفوز می شه به این روش ، خوب قطعا جواب منفی خواهد بود ، چرا که هزار راه برای رسید ن به خدا وجود داره...

بسیار مایه دلگرمی بنده بود .
    اتفاقعا کسایی مثل شما هم باعث دلگرمی من هستند.

در صورت امکان یک لینک برای "معقوله توضیع پذیری فیزیکی" معرفی کنید .
    لینک خاصی ندارم و اطلاعاتم بر می گرده به مطالعاتی که در زمینه کاری دارم .

خیلی برام جالب بود که شما بدون اطلاع از این معقوله برنامه خودت رو تقریبا توزیع پذیر طراحی کردی. لازم به ذکر هست که توزیع پذیری معقوله پچیده ای هست و طراحی اون نیاز به دانش فنی زیاد در زمینه مهندسی نرم افزار ، اسنتفاده از منابع ، شبکه ، برنامه نویسی و... و خیلی پخته و با تجربه باشه؟!
    خوب حالا این توزیع پذیری چی هست؟
    طراحی برنامه به صورت لایه ای ، به طوری که بشه هر لایه رو به صورت مستقل در سروری قرار داد و از اون برای مدیریت حجم بالای درخواست های انجام شده از طرف طیف زیاد از کاربران و پاسخ دادن به همه آنها با زمان مساوی! ، را طراحی نرم افزار بر اساس اصول توزیع پذیری می نامند.
    برای مثال تا به حال به این فکر کردید که چگونه فیس بوک حجم سنگین داده ای ناشی از ترافیک ایجاد شده توسط حضور کاربران رو وبسایت خودش یا بهتره بگم نرم افزار خودش ، مدیریت می کنه؟!
    گوگل چطور ملیونها کاربر انلاینش رو مدیریت می کنه؟!
    درسته به همین روش که یک اساس در سطوح بالای علم مهندسی نرم افزار است.
    آخرین ویرایش به وسیله aminghaderi : شنبه 07 آبان 1390 در 22:07 عصر

البته این نوع احراز هویت مشکلات زیادی داره ولی با کمی کار می شه بهره خوبی ازش برد
    از نظر شخصی سازی خیلی بهتر و ساده تر از سیستم Membership خود دات نت هست و تا الان هم مشکلی نداشتم باهاش .
    البته جسارت نباشه - اگه مورد خاصی در نظر دارید بفرمایید تا بنده هم مطلع بشم .

حالا این که برنامه کاملا غیر قابل نفوز می شه به این روش ، خوب قطعا جواب منفی خواهد بود ، چرا که هزار راه برای رسید ن به خدا وجود داره...
    بله - در قوی ترین سیستم های رمزگزاری هم حتما به همین شکل هست - اما فکر نمیکنم در این سطح نیازی به بحث در مورد سورس برنامه باشه . ( در این سطح : در این وب سایت )

اتفاقعا کسایی مثل شما هم باعث دلگرمی من هستند.
    خلاصه خیلی روحیه دادید - بعد از 2 ماه کار بروی این پروژه , خستگیم در رفت .

... را طراحی نرم افزار بر اساس اصول توزیع پذیری می نامند.
    ان شا الله در آینده بیشتر در این موارد و سبک های برنامه نویسی حرفه ای مطالعه میکنم .

با تشکر از همه دوستان ...

با سلام.
    ممنون از این که سورس برنامه ای رو که نوشتی در اختیار بچه های برنامه نویس قرار دادی.
    من متاسفانه هموز وقت نکردم سورس رو دریافت و بهش نگاه کنم.
    اما در لینک دمویی که دادی یه مشکل دیدم که خواهستم بگم تا اصلاحش کنی.
    این صفحه رو ببین، روی دکمه ی جستجو کلیک کن.
    باید حتما تکس باکس های مربوط به ثبت نام پر بشن تا جستجو صورت بگیره و این اشتباه است. Validation ها یه Property به نام ValidationGroup دارند این مقدار رو تنظیم کن تا مشکلت برطرف بشه.
    تو صفحات دیگه هم این مشکل هست.
    شاد باشید
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

Server Farm یکی از مصداق های همون چیزی هست که شما اسمش رو گذاشتید توزیع پذیری ...

برنامه نویسی برای چنین کاربردهایی مشکلات خاص خودش رو داره . مثل استفاده از Cache و کلا" StateMangement

-----------------------------------------------------
    خیلی ممنون از پابلیش کردن سورس برنامه .
    خسته نباشید.

استفاده از costum provider به نظر من بهتره برای اهراز هویت و کنترل دسترسی.
    کارتو دیدم خوب بود.

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط A.S.Roma مشاهده تاپیک
    Server Farm یکی از مصداق های همون چیزی هست که شما اسمش رو گذاشتید توزیع پذیری ...
    برنامه نویسی برای چنین کاربردهایی مشکلات خاص خودش رو داره . مثل استفاده از Cache و کلا" StateMangement
    لینکی که شما معرفی کردید صرفا نیازمندی شبکه این معقوله است . {آن هم شاید!}( معمولا در این پروژ ها افراد متخصص سخت افزار و شبکه هم حضور دارند و آن ها نیز بهترین روش رو انتخاب خواهند کرد ، شاید سرور فارم انتخاب مناسبی نباشد ، شخصا در این زمینه تخصصی ندارم.)
    طراحی اون نیاز به دانش فنی زیاد در زمینه مهندسی نرم افزار ، اسنتفاده از منابع (سخت افزار) ، شبکه ، برنامه نویسی و...
    سرور فارم صرفا یه معقوله شبکه ای هست ، که وظایف یه سرور رو بین چند سرور تقسیم می کنه ، حالا چه وظایفی باید باشه ، اینجاست که تازه وارد معقوله نرم افزار می شویم .

در ضمن این که شما می فرمایید :
    شما اسمش رو گذاشتید توزیع پذیری ...

والله من خیلی بی جا می کنم از پیش خودم اسمی بگذارم ، اون هم در این معقوله های پیچیده...که فقط ایده اون می تونه از سر یه دکتر یا یه پرفسوری بیرون بیاد یا حد اقل یه مهندس خیلی باتجربه و خبره ؟!

سوء تفاهم نشه دوست عزیز ؛
    شخصا" با واژه های فارسی که روی اصطلاحات IT می ذارن مشکل دارم ( نفرت دارم ) و الا قصد جسارت نداشتم .

سلام مجدد

باید حتما تکس باکس های مربوط به ثبت نام پر بشن تا جستجو صورت بگیره و این اشتباه است...
    آقای رضیئی خیلی ممنون که این نکته رو فرمودید - راستش از این ValidationGroup استفاده کرده بودم در پروژه های دیگه اما متاسفانه در این مورد (مثلا قست لاگین که در ساید قرار گرفته ) موفق به استفاده از این مورد نشدم و جواب نگرفتم و چون خیلی عجله برای منتشر کردن سورس رو داشتم برای همین از این قسمت صرف نظر کردم .
    اما یکی از دلایلم برای ورژن بندی کردن پروژه همین مشکلات بود . ایشالا در ورژن بعدی حتما این مشکل را برطرف میکنم . خیلی ممنون بخاطر توجهتون ...

استفاده از costum provider به نظر من بهتره برای اهراز هویت و کنترل دسترسی...
    نظر بنده هم همینه - اگه دقت کرده باشید برای SiteMap هم از یک پرووایدر شخصی استفاده کردم که برای خودم خیلی جالب بود .

ممنون از این که سورس برنامه ای رو که نوشتی در اختیار بچه های برنامه نویس قرار دادی.
    خیلی ممنون از پابلیش کردن سورس برنامه .
    خواهش میکنم - امیدوارم که مفید بوده باشه و همچنین تونسته باشه رضایت دوستان رو جلب کنه ...

با تشکر از همه بزرگواران ...
    آخرین ویرایش به وسیله hakan648 : دوشنبه 09 آبان 1390 در 22:44 عصر

سلام مجدد

نسخه 1.3 را هم منتشر کردم .

::: لینک دانلود :::

در این نسخه 3 تغییر جزيی صورت گرفته است :
    1 - سیستم جستجوی بالای سایت به خود سایت ارجاع می دهد و از لحاظ اعتبار سنجی هم که آقای رضیئی فرمودند , مشکل برطرف شد .
    2 - حتی در صورت ارسال نشدن ایمیل فعال سازی به کاربر , عملیات عضویت انجام می شود .
    3 - همه کاربران عضو شده قادر به نگارش مقاله هستند .

======

تصمیم داشتم تغییرات بیشتری بدم .
    در حقیقت به نظرم استفاده از کش به این صورت به نظر خودم خیلی صحیح نیست و ...
    ولی فعلا درگیر درس هستم برای کنکور سال بعد !
    ان شاالله در اولین فرصت پروژه را متحول میکنم ...

======

برای تبدیل پروژه به C#‎ هم اگر دوستی مایل به همکاری هست به بنده اطلاع بده .

======

در ضمن خیلی جالبه که تا الان حدود 160 بار پروژه دانلود شده ولی تعداد نفراتی که نظر دادند یا تشکر کردند به 10 نفر هم نمیرسه !!!

======

موفق باشید ...

سلام

نسخه 1.4 را هم منتشر کردم

::: لینک دانلود :::

در ورژن قبل چند خطای برنامه نویسی در سیستم عضویت و فعال سازی کاربر , کامنت گزاری , اعتبار سنجی ها و ... وجود داشت که رفع شدند !

در ورژن های بعدی هم ان شاالله در سیستم SiteMap و نمایش مقالات و دسته بندی کاربران و سیستم کش تغییراتی ایجاد میکنم .

موفق باشید ...

پروژه خیلی عالی بود من نسخه قبلی پروژه شما رو هم دیده بودم و از آن در پروژه خودم خیلی استفاده کردم فقط یه سوال دارم و اون اینه که کدوم کلاس ها را باید تغییر بدم که مطابق ورژن نهایی در بیاد؟
    راستش برام کمی سخته که دوباره از اول شروع کنم و از ورژن هایی شما استفاده کنم

سلام
    لطف دارید

اگه فقط قسمتی از پروژه را در پروژه دیگه استفاده میکنید , نیازی نیست ورژن جدید را دانلود کنید .

تغییراتی در کلاس Users دادم - هنگام عضویت کاربر , چون ارسال ایمیل قبل از درج شدن کد فعال سازی بود , به همین دلیل در اولین ایمیل فعال سازی , کد فعال سازی ارسال نمیشد !
    تغییراتی هم در کد صفحه ShowTopic دادم که در ورژن قبلی کامنت ها ذخیره نمیشدند .
    تغییراتی هم در دیتابیس - مقدار پیشفرض UserRoles قبلا SimpleUser بود که به Simpleuser,Author تغییر داده شد

سوالی بود در خدمتم
    موفق باشید ...

سلام
    ممنونم از پاسختون
    اگه ممکنه پسورد کاربران رو هم قرار بدید خیلی خوب میشه.
    . من سایتم رو روی هاست نزاشتم و الآن فقط می خوام رو IIS لوکال تست کنم. می خوام ببینم چطوری میشه توی لوکال ایمیل داشت؟ مثلا وقتی عضو سایت می شیم این ایمیل فعال سازی رو به لوکال بفرستیم یا وقتی کامنت می زاریم به ایمیل نویسنده که در لوکال هست بره.
    آخرین ویرایش به وسیله fika_fa : یک شنبه 06 آذر 1390 در 17:57 عصر

نام کاربری مدیر سایت : ahmad
    رمز عبور : samyop

======

برای ارسال ایمیل هم اگر از win7 استفاده میکنید باید یک MailServer نصب کنید . بنده از MDaemon استفاده میکنم .
    از این آدرس دانلود کنید .

======

در مورد بقیه سوالات هم بنده نظر خاصی ندارم - میتونید یک تایپک جدید ایجاد کنید و یا جستجو کنید .

موفق باشید ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران پر از دود

برای من خطا میده آخرین نسخه را دانلود کردم 1.4

مشکل کجاس ؟؟

مشکل از برنامه نیست - در مورد متن خطا جستجو کنید .

کاربر دائمی آواتار m.toosi
    محل زندگی
    جامعه مجازی

من میخوام این سایتو دانلود کنم ولی مشخص نیست لینک دانلودش کجای سایت هست؟
    فقط گوشه بالا سمت راست یک لینک دانلودهست
    همونو باید دانلود کنم؟

من میخوام این سایتو دانلود کنم ولی مشخص نیست لینک دانلودش کجای سایت هست؟
    فقط گوشه بالا سمت راست یک لینک دانلودهست
    گوشه بالا سمت راست یک لینک دانلودهست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    منم مشکل babak2000 رو دارم !!!!!!!!!

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید