نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: سوال در مورد تبدیل فایل jar به فایل اجرایی (برای مک و ویندوز)

سوال در مورد تبدیل فایل jar به فایل اجرایی (برای مک و ویندوز)

سلام به همه. می دونم که بهتره دو سوال رو در یک تاپیک مطرح نکرد اما این دو سوال با هم در ارتباط مستقیم هستند.

من یه برنامه جاوا (netbeans در mac) نوشته ام و خب jar هم مشکلی نداره. اما برنامه من که یه کار محاسباتی رو انجام میده، گاهی خیلی کند میشه (به خاطر ماهیت برنامه که فشار طاقت فرسایی روی cpu وارد میکنه!). سوالی که دارم اینه که آیا با تولید فایل اجرایی برای هر سیستم عامل (مثلاً app. برای مک و یا exe. برای ویندوز) سرعت برنامه بیشتر میشه؟ به زبان ساده تر، آیا app یک برنامه از jar همون برنامه سریعتر هست؟

اگر بله، چطور میشه این نسخه app یا exe رو تولید کرد؟
    پیشاپیش ممنون.

پ.ن: اولویت با app هست!

کاربر دائمی آواتار behnam-s
    محل زندگی
    CPU

نقل قول: سوال در مورد تبدیل فایل jar به فایل اجرایی (برای مک و ویندوز)

برنامه های Jar قابل اضافه کردن به Dock نیستن! این خودش مشکل بزرگیه.

اول باید Xcode نصب باشه . اگه pcت اپل باشه تو Application DVD هست . وگرنه دانلودش کن.رایگانه!

از مسیر Developer > Applications > Utilities > Icon Composer میتونی آیکن icns بسازی.

به مسیر(<Developer > Applications > Utilities ) برو و Jar Bundler رو اجرا کن. فایل Jar و آیکن رو انتخاب کن و Create Application رو بزن. app ساخته شد.

حالا اگه dmg. هم میخوای برو به مسیر Applications>Utilities و Disk Utility رو اجرا کن . از منوی File>New>Disk Image from Folder رو بزن app رو انتخاب کن و image رو بزن . تمام

نقل قول نوشته شده توسط behnam-s مشاهده تاپیک
    برنامه های Jar قابل اضافه کردن به Dock نیستن! این خودش مشکل بزرگیه.

اول باید Xcode نصب باشه . اگه pcت اپل باشه تو Application DVD هست . وگرنه دانلودش کن.رایگانه!

از مسیر Developer > Applications > Utilities > Icon Composer میتونی آیکن icns بسازی.

به مسیر(<Developer > Applications > Utilities ) برو و Jar Bundler رو اجرا کن. فایل Jar و آیکن رو انتخاب کن و Create Application رو بزن. app ساخته شد.

حالا اگه dmg. هم میخوای برو به مسیر Applications>Utilities و Disk Utility رو اجرا کن . از منوی File>New>Disk Image from Folder رو بزن app رو انتخاب کن و image رو بزن . تمام
    ممنون. واقعاً لطف کردید. xcode رو داشتم و با jar bundler کار رو انجام دادم. به نظر نمی رسه که خیلی توی سرعت اجرا تفاوتی ایجاد شده باشه ولی به هر حال انتشار برنامه به این شکل خیلی بهتره.

کاربر تازه وارد آواتار Miladsob
    محل زندگی
    ایران - رشت

برای تبدیل به .exe رو هم بیژحمت توضیح میدین؟

نقل قول نوشته شده توسط Miladsob مشاهده تاپیک
    برای تبدیل به .exe رو هم بیژحمت توضیح میدین؟
    اطلاعات من در این مورد ناقص هست اما موقعی که داشتم دنبال راه حل برای مشکل خودم می‌گشتم به دو مورد برخوردم. اول برنامه ای هست به اسم JSmooth که به نظر میاد این کار رو انجام میده. دوم در لینوکس با gcj. برای دومی، پیشنهاد میکنم لینک زیر رو ببینید:
    http://stackoverflow.com/questions/5...duce-exe-files

پ.ن: همونطور که بالاتر گفتم، اطلاعات من در این مورد قابل اطمینان نیست!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •