نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: مشکل در ارسال پیام خصوصی

مشکل در ارسال پیام خصوصی

سلام
    پیام خصوصی رو بعد تایپ ، وقتی با انتخاب دکمه سند میخوام بفرستم ، ارسال نمیشه
    صفحه کمی لود میشه و سپس در یک صفحه کاملا سفید باقی میمونه
    بدون هیچگونه خطایی

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: مشکل در ارسال پیام خصوصی

نقل قول نوشته شده توسط #Elahe# مشاهده تاپیک
    سلام
    پیام خصوصی رو بعد تایپ ، وقتی با انتخاب دکمه سند میخوام بفرستم ، ارسال نمیشه
    صفحه کمی لود میشه و سپس در یک صفحه کاملا سفید باقی میمونه
    بدون هیچگونه خطایی
    اینترنت پر سرعت دارین یا دایال آپ؟
    قبلن چند مرتبه با این مشکل رو به رو شدم بعضی دلایلی رو که متوجه شدم براتون می‌نویسم شاید به کارتون بیاد :
    استفاده از نرم‌افزارهای فیلتر شکن « اگر داری از اینا برای وب گردی استفاده می‌کنی ممکنه بعضی‌هاشون مورد تایید نباشن یا ... به هر حال بعضی مواقع باهاش مشکل پیدا می‌کنم »
    یا زمانی که دارم دانلود می‌کردم « البته این موضوع مال چند سال پیش هست دیگه این مشکل رو ندارم چون از adsl دارم استفاده می‌کنم »

و در ضمن این مشکل هم هست که شما یه پست طولانی بنویسی و بعد با این مشکل رو به رو بشی و متنی که نوشته بودی از دست بره و دیگه حال نوشتن مجددش رو نداشته باشی « برای این هم یه درمان هست برای مثال اگر از فایر فاکس استفاده می‌کنی آقای mehdi.mousavi اگر اشتباه نکنم قبلن یه افزونه برای این مشکل تهیه کردن اگر بگردی پیداش می‌کنی؛ کاری که انجام میده این هست که اگر به هر علتی پست ارسال نشه مطلبی که نوشتی رو نگه میداره و این امکان رو داری که دوباره تلاش کنی برای فرستادنش " و البته چون من خودم از فایرفاکس استفاده نمی‌کنم تستش نکردم ولی با توجه به تجربه ایشون باید چیز مناسبی باشه " »

شاد و پیروز باشید./

کاربر دائمی آواتار کامروا
    محل زندگی
    ایالات متحده جهرم

سلام
    منم همین مشکل رو دارم! اینترنتم adsl هست. و مشکلاتی که گفتین هم ندارم
    مرورگرمم فایرفاکس هست
    لطفا راهنمایی کنید
    محل زندگی
    ایالات متحده جهرم

اساتید لطفا به این موضوع رسیدگی کنید. با firefox-IE امتحان کردم اما پیغام خصوصی نمیفرسته!!! روی صفحه سفید وا میسه!

فقط ارسال پیغام خصوصی نیست ، در هنگام ارسال پست هم گاهی با اینکه پست ارسال میشه ولی به صفحه ای که پست ارسال شده forward نمیشه و صفحه سفید رنگ نمایش داده میشه .

البته شاید مشکل از سرعت اینترنت باشه ، چون بیشتر وقتی با GPRS وارد سایت میشم این مشکل پیش میاد .

محل زندگی
    ایالات متحده جهرم

من فقط توی این سایت با این مشکل روبرو هستم!
    لطفا مشکل رو برطرف کنید...

ارسال میشه، ولی اون صفحه سفید نمایش داده میشه. لطفا چند بار ارسال نکنید. مدتی هست که هر پیام خصوصی که برای من ارسال میشه، چندتایی هست!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    ایالات متحده جهرم

این چند بار ارسال بخاطر این بود که فکر میکردیم مشکل از ما هست اما...
    به هرحال ممنون که گفتین
    درپناه حق

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

سلام.

مشکل موقتا برطرف شد تا سر فرصت حسابی رویش کار کنم.

نقل قول نوشته شده توسط m.soleimani مشاهده تاپیک
    و در ضمن این مشکل هم هست که شما یه پست طولانی بنویسی و بعد با این مشکل رو به رو بشی و متنی که نوشته بودی از دست بره و دیگه حال نوشتن مجددش رو نداشته باشی « برای این هم یه درمان هست برای مثال اگر از فایر فاکس استفاده می‌کنی آقای mehdi.mousavi اگر اشتباه نکنم قبلن یه افزونه برای این مشکل تهیه کردن اگر بگردی پیداش می‌کنی؛ کاری که انجام میده این هست که اگر به هر علتی پست ارسال نشه مطلبی که نوشتی رو نگه میداره و این امکان رو داری که دوباره تلاش کنی برای فرستادنش " و البته چون من خودم از فایرفاکس استفاده نمی‌کنم تستش نکردم ولی با توجه به تجربه ایشون باید چیز مناسبی باشه " »

شاد و پیروز باشید./
    اینی که شما فرمودید قابلیت خود وی بولتینه

ممنون از راهنماییهای دوستان

نقل قول نوشته شده توسط #Elahe# مشاهده تاپیک
    اینی که شما فرمودید قابلیت خود وی بولتینه ممنون از راهنماییهای دوستان
    خیر، این مساله ارتباطی به قابلیتهای vBulletin نداره. Extension های مزبور (برای Firefox و Chrome) امکانی به اسم AutoSave به Editor سایت اضافه میکنه که هر چند ثانیه یک بار نوشته درون Editor رو بطور خودکار در Cache نگهداری میکنه. هر وقت، به هر دلیلی (اعم از بسته شدن پنجره، قطع برق، عدم ارسال پاسخ و ...) نوشته شما از دست بره، دفعه بعد که به همون آدرس رجوع کنید، در Editor لینکی تحت عنوان "بارگذاری" می بینید که با زدن روی اون لینک، آخرین نوشته شما بطور خودکار در Editor ظاهر میشه و میتونید روند نوشتن پاسخ رو ادامه بدید.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •