نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: برنامه نویسی پروژه گاوداری

برنامه نویسی پروژه گاوداری

سلام دوستان.
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم.برنامه نویسی هم در حد صفر ...... خیلی کم سی شارپ بلدم
    این ترم پروژه گرفتم......موضوعی نداشتم....استادا هم به اجبار گفتن باید برنامه نویسی باشه
    منم مجبور شدم برنامه نویسی بگیرم
    پروژه من درباره نرم افزار یه گاوداری.....
    میخوام دوستان کمکم کنند که من بتونم این پروژه را انجامش بدم که یه تیر زده باشم با دو تا نشون
    تشون اولی اینه که برنامه نویسیا کار میکنم و یاد میگیرم و نشون دومم اینه که پروژه پایانیما انجام دادم..
    حالا دوستان لطف کنند و بگن من از کجا شروع کنم چون واقعا نمیدونم الان باید چی کار کنم؟

کاربر دائمی آواتار BEHZADnr
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: برنامه نویسی پروژه گاوداری

سلام دوست عزیز
    برای اینکه از کجا شروع کنی
    1- تحقیق برای نیازهای یک گاوداری
    اینکه چه مواردی لازم داره
    با چیا سر و کار دارن
    چه اطلاعاتی رو ثبت میکنن و از اینجور موارد که فکر میکنم خودت تا حدودی بلدی
    2- بعد از جمع کردن اطلاعات نوبت به ساخت بانک اطلاعاتی میرسه
    3- شروع کار و نوشتن برنامه

بعد از اینکه اطلاعات رو جمع کردی تو همین تاپیک اعلام کن تا برای ساخت بانک اطلاعاتی یا من یا اساتید سایت راهنماییت کنن
    اینکه گفتم اطلاعات رو جمع کن برای اینه که تا حالا با این پروژه کار نکردم و نمیدونم چیا نیاز داره

موفق باشی

دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم.

برنامه نویسی هم در حد صفر.

به اجبار گفتن باید برنامه نویسی باشه

دوستان لطف کنند و بگن من از کجا شروع کنم چون واقعا نمیدونم الان باید چی کار کنم؟
    نتیجه گیری: خوش بحالتان. پدرتان بسیار پولدار هستند.
    راه حل: تا حالا هر جور درس پاس کردی و ترم آخر رسوندی این رو هم همون کار رو بکن.
    خب پول بده یکی واست بنویسه.

سلام
    دوست عزیز هر جور که درس پاس کردی مهم اینه که الان میخوای خودت دست به کار شی پس یا علی بگو و شروع کن

اگر یو ام ال بلدی با اصول اون کارت را شروع کن اولین قدم برو و یه سری اطلاعات از چند تا گاوداری بگیر جمع شان کن اگر بتونی چارت سازمانی و عملیاتی را اول کار در بیاری عالی میشه چون میتونی بهتر کل نیازها را در بیاری بعد هم نیازی نیست کل اون اطلاعات را پیاده کنی بخش هایی را که مهمه اجرا کنی رو اونها زوم کن سیستم را هم بزرگ نگیر که توی اون بمونی

چیزهایی که به نظر من میتونه مهم باشه :
    1- مشخصات کامل دام مثلا به هر گاو یک کد بده
    2- تهیه رژیم غذایی برای هم گاو
    3- فکر میکنم قسمت گوساله با قسمت های گاو شیری و غیر شیری کارها شون با هم فرق داره
    4- یک قسمت برای زایمان گاوها باید داشته باشی
    5- یک قسمت برای سابقه درمانی گاو مثلا کدام گاو کدام واکسن را در چه تاریخی زده است

اینها چیزایی بود که به ذهنم رسید

بهتره شما یکی را گیر بیارید که گاوداری داره یا یک کسی که رشته اش دامپروری باشه از اون اطلاعات کامل بگیرید یه سر هم تو یه گاوداری بزنید از نرم افزار هایی که در بازار وجود داره هم استفاده کنید

موفق باشید

میگم تو قوانین سایت من خیلی گشتم ولی نفهمیدم چرا من که پست میزارم باید به تایید مدیریت سایت برسه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

دوست عزیز از طریق ایمیلم با من در ارتباط باش کمکت می کنم.

کاربر دائمی آواتار senaps
    محل زندگی
    خونمون!

هه هه ماخ!!!
    من پروژه ی کتابخونه دارم با چند تا تفاوت!! یکیش این که من ترم 4 کاردانی هستم!! دیگریش اینکه برا اولین باره که دارم چیزی به اسم پایگاه داده میخونم!! سومیش اینه که کسی به من کمک نکرد وقتی تاپیکی مثل مال شما زدم و بستنش!!!!

به هر صورت،فکر میکنم پایگاه داده رو با یه گزارش خیلی ساده برا خودت شروع کنی،خیلی عالیه!!
    مثلا،سیستم گاوداری(حالا چرا گاوداری؟!) چه موجودیت هایی داره؟! مثلا گاو ها....هر گاو،یه سری مشخصات داره،مثلا جنسیتش؟!!تاری تولدش؟ احتمالا یه کدی برا شناساییش؟ (اصلا تو ایران،گاوداری ها کامپیوتر دارن که چنین چیزایی رو ثبت کنن که شما بری ازشون تحقیق کنی؟)
    حالا،یه سری کارمند با نام و مشخصات شناسایی ملی،ادرس،تاریخ تولد،نام پدر،شماره تلفن؟
    و....
    بعدش هم که پایگاهش رو تولید میکنی.....به قول دوستان،هر وقت این کارو کردی،بگو چون یه جا وایستادیم و میتونیم با هم پیش بریم!! من پرژه ی خودم وشما مال خودت و با هم جلو میریم....

کاربر جدید
    محل زندگی
    sabzevar

با عرض سلام دوست گرامی
    این که تاحالا کاری برای خودت نکریدی خوب خیلی بده.
    اما حالا که می خوای باید اول توکلت به خدا باشه بعد یه یاعلی بگو شروع کن دیگه.
    1. اول اینکه برو یه کتاب درباره موضوعی که انتخاب کردی خوب بخونش.
    2 . دوم اینکه پروژه ای که انتخاب کردی C++‎, #c, و هچنین یکی از این کتابها رو خیلی بخون.
    اگه می خوای واقعا برنامه نویسی کار کنی باید تلاش کنی دوست عزیز
    امروز دعای عرفه ست ما هم برای شما و همه دعا می کنیم که بهترین باشند.
    موفق و موید باشید
    یاعلی

نقل قول نوشته شده توسط csharpprogramer88 مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز هر جور که درس پاس کردی مهم اینه که الان میخوای خودت دست به کار شی پس یا علی بگو و شروع کن

اگر یو ام ال بلدی با اصول اون کارت را شروع کن اولین قدم برو و یه سری اطلاعات از چند تا گاوداری بگیر جمع شان کن اگر بتونی چارت سازمانی و عملیاتی را اول کار در بیاری عالی میشه چون میتونی بهتر کل نیازها را در بیاری بعد هم نیازی نیست کل اون اطلاعات را پیاده کنی بخش هایی را که مهمه اجرا کنی رو اونها زوم کن سیستم را هم بزرگ نگیر که توی اون بمونی

چیزهایی که به نظر من میتونه مهم باشه :
    1- مشخصات کامل دام مثلا به هر گاو یک کد بده
    2- تهیه رژیم غذایی برای هم گاو
    3- فکر میکنم قسمت گوساله با قسمت های گاو شیری و غیر شیری کارها شون با هم فرق داره
    4- یک قسمت برای زایمان گاوها باید داشته باشی
    5- یک قسمت برای سابقه درمانی گاو مثلا کدام گاو کدام واکسن را در چه تاریخی زده است

اینها چیزایی بود که به ذهنم رسید

بهتره شما یکی را گیر بیارید که گاوداری داره یا یک کسی که رشته اش دامپروری باشه از اون اطلاعات کامل بگیرید یه سر هم تو یه گاوداری بزنید از نرم افزار هایی که در بازار وجود داره هم استفاده کنید

موفق باشید
    آقا سلام
    ممنون که نا امیدم نکردید
    من یه دمو از یه نرم فزار گاوداری دانلود کردم
    ولی میخوام لینکشا برا شما بزارم دانلود کنید میگه ارسال شما باید به تایید مدیریت برسه.
    حجمش 27 مگه
    از توسایت morghaneh.com دانلودش کنید و منو راهنمایی کنید که چی کار کنم

نقل قول نوشته شده توسط senaps مشاهده تاپیک
    هه هه ماخ!!!

مثلا،سیستم گاوداری(حالا چرا گاوداری؟!)
    من این سیستما انتخاب کردم که بعدش هم بدرد بخوره
    چون نمونه نرم افزارهایی که از این مدل تو بازار هست کمه با قیمت زیاد....میخوام بزرام برا دانلود که ملت حال کنند

میگم کسی برنامه را دانلود نکرد ؟
    یکی یه کمکی بکنه؟

بالاخره تونستم برنامه را برای دانلود بزارم
    حجمش 27 مگه لطفا بگید برا جدولا باید چی کار کنم
    با کدوم برنامه درستش کنم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    kernell

شماها چرا این دوستومون رو میپیچونید
    آقای توسلی عزیز این شماره تماسمه با من تماس بگیر هر کجا هم گیر کردی بهم زنگ بزن هم کد لازم بود بهت می دم هم اینکه راهنمائی خواستی کمکت میکنم
    09367262609
    نا امیدم نباش با کمک من تمومش میکنی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •