نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: کمک در رابطه با نوشتن ماژول Resize و Change Type براي تصاوير

کاربر دائمی آواتار kitcat_m18
    محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

Question کمک در رابطه با نوشتن ماژول Resize و Change Type براي تصاوير

سلام،

چه جوري مي تونم تصاوير رو بدون اينکه تو ويژوال بيسيک نمايش بدم تغيير سايز بدم؟؟؟
    يعني مسير فايل رو بگيرم و عکس رو ريسايز کنم و در مسير جديد ذخيره کنم.

از BitBit استفاده کردم متاسفانه نياز داره که قبل از تغيير سايز تصوير تو Picture Box لود شده باشه و هندل رو بگيره
    از PaintPicture هم استفاده کردم اما متاسفانه اونم نياز داره که عکس قبلا لود شده باشه.

براي تغيير کيفيت تصاوير با استفاده از يک OCX به نام SavePic موفق شدم اينکارو انجام بدم (در حقيقت Qualityتصاوير) ماژول براي اين کار رو هم دارم.

سوال ديگه اي که دارم اينه که تصاوير موجود در PictureBox يا هر کنترل ديگه اي که تو VB هست رو وقتي مي خوام با تابع SavePicture ذخيره کنم پسوند فايل تصوير رو چي بايد بذارم؟؟؟

با توجه به ساختار فايل ذخيره شده بايد پسوند درستي رو براش انتخاب کرد(مثلا BMP يا JPG)

دوستان کسي براي تغيير سايز تصاوير API اي نداره معرفي کنه؟؟؟
    خيلي دنبال GUID گشتم اما مثالي پيدا نکردم که بشه باهاش تصوير رو مستقيم از مسير فايل گرفت و با سايز جديد ذخيره کرد.

با تشکر

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

نقل قول: کمک در رابطه با نوشتن ماژول Resize و Change Type براي تصاوير

چه جوري مي تونم تصاوير رو بدون اينکه تو ويژوال بيسيک نمايش بدم تغيير سايز بدم؟؟؟
    دانلود

سوال ديگه اي که دارم اينه که تصاوير موجود در PictureBox يا هر کنترل ديگه اي که تو VB هست رو وقتي مي خوام با تابع SavePicture ذخيره کنم پسوند فايل تصوير رو چي بايد بذارم؟؟؟
    با SavePicture فقط می تونید Bmp ذخیره کنید ، البته با دادن پسوندهای دیگه ذخیره رو انجام میده اما ساختار فایل خروجی Bmp هست.

کاربر دائمی آواتار kitcat_m18
    محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

Lightbulb نقل قول: کمک در رابطه با نوشتن ماژول Resize و Change Type براي تصاوير

سلام دوست من،

ممنون از جوابت

من ديشب يه کم رابين هود بازي به نفع خودم در اوردم و اينو پيدا کردم : csXImage Full
    فکر 170 دلاري به نفعم شد هميشه فکر مي کردم لينوکس به چه دردي مي خوره الان فهميدم

بازم ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •