نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: برنامه با ویبی 2010و اس کیو ال ، بدون نیاز به اتچ کردن دیتا بیس در کامپیوتر مقصد

کاربر دائمی آواتار sadeghlinux
    محل زندگی
    يه جاي واقعا سرسبز!

برنامه با ویبی 2010و اس کیو ال ، بدون نیاز به اتچ کردن دیتا بیس در کامپیوتر مقصد

سلام دوستان برنامه نویس

من تاپیک " چرا کاربرهای نرم افزار من نمی توانند به بانک متصل شوند" رو دنبال کردم. من هم الان مدت زیادی هست که این مشکل رو دارم که چگونه وقتی دیتا بیس رو روی سیستم خودم میسازم بدون هیچ دردسری و فقط با نصب نرم افزار رو سیستم کاربر همه چیز جواب بده!

اما با اینکه تاپیک رو خوندم بازم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم

میخوام اگه براتون امکان داره یه نرم افزار کوچولو در حد نام و ایدی درست کنین((SQL S2008 R2) و برنامه نویسی هم با ویبی یا سی شارپ )
    تا من ببینم چه جوریه و هم بقیه هم استفاده کنن. اگه این کارو بکنین کمک واقعا بزرگی به من کردین.

با تشکر
    موفق و شاد باشید

محل زندگی
    يه جاي واقعا سرسبز!

نقل قول: برنامه با ویبی 2010و اس کیو ال ، بدون نیاز به اتچ کردن دیتا بیس در کامپیوتر مقصد

دوستان یعنی تا حالا اینکارو نکردین؟

واستون پیش نیومده که یه دیتا بیس درست کنین با اس کیو ال که در کامپیوتر کاربر نیاز به نصب اس کیو ال و اتچ کردن نباشه؟

خواهشا کمک کنید

محل زندگی
    يه جاي واقعا سرسبز!

نقل قول: برنامه با ویبی 2010و اس کیو ال ، بدون نیاز به اتچ کردن دیتا بیس در کامپیوتر مقصد

دوستان یعنی تا حالا اینکارو نکردین؟

واستون پیش نیومده که یه دیتا بیس درست کنین با اس کیو ال که در کامپیوتر کاربر نیاز به نصب اس کیو ال و اتچ کردن نباشه؟

خواهشا کمک کنید

کاربر دائمی آواتار alicomputer
    محل زندگی
    شاهین شهر

Dim SqlCon As New SqlConnection("Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector  y|\MainDB.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True") 

نوع اتصال به بانکت را عوض کن

محل زندگی
    يه جاي واقعا سرسبز!

ممنون از توجهت دوست عزیز

اگه فایل نصب هم بسازم مشکلی پیش نمیاد؟ اگه هنگام ساخت فایل نصب دیتابیس رو هم بهش اضافه کنم کار میکنه؟ یا باید به صورت دستی کپی کنم؟

کاربر دائمی آواتار M.KH-SH
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز شما یک کار خنده دار و یک کار جدی میتونی انجام بدی
    کار خنده دار خیلی آسون هست یک پوشه رو در سیستم خودت شیر کنی و بعد بانک رو در اون قرار بدی و کانکشن رو از شبکه بگیری و آدرس اون پوشه در شبکه محلی رو به شما میده

کار جدی
    شما باید نوع کانکشن و رو با نوع کاربری که میخوای داشته باشی انتخاب کنی هر نوع کانکشن برای اتصال مدل خواصی به بانک هست که یکی از این مدل ها رو در بالا مشاهده میکنی

"Provider=sqloledb;Data Source=190.190.200.100,1433;Network Library=DBMSSOCN;Initial Catalog=pubs;User ID=myUsername;Password=myPassword;" 

http://www.connectionstrings.com/Art...twork-protocol

در کانکشن بالا شما اول ایپی سیستم مادر و یا همون سرور رو با پرت مورد نظر مینویسی و بعد هم که معلومه

مدل های خیلی زیادی هست باید یکم سرچ کنی البه انگلیسی سرچ کن مطالب مفیدی گیرت میاد

محل زندگی
    يه جاي واقعا سرسبز!

عزیزم ممنون

ولی من نمیخوام تو شبکه این کارو کنم .

مثلا من یه برنامه مینویسم با دیتا بیس اس کیو ال و میدم به نفری که اصلا نمیدونه اس کیو ال چی هست و میخواد فقط با نصب برنامه همه چی تموم شه ! یعنی برنامه به طور خوذدکار بانک رو شناسایی کنه و اصلا نیازی نباشه که کاربر برنامه SQL رو نصب کنه. من روش کار کردم اما یه راه بی دردسر پیدا نکردم

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز این کاری که میخوای با یک کامپوننت امکان پذیر هستش
    مثل کامپوننت mysql که به راحتی بدون نصب درایور بانک رو فراخوانی میکنه

بعضی از دوستان دارن که به صورت انحصاری نگه داشتن.

اگه این کامپوننت رو پیدا کردی لینک برای دانلود اون بزار.
    راستی یک کاره دیگه هم میتونی انجام بدی هنگام ست آپ سازی شما درایور sql هم بزار برای نصب

دوست عزیز برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود...
    بهترین کار اینه کلا یه TABLE بسازی (با کد نویسی) که هر دفعه برنامه شروع به کار می کنه ببینه اون TABLE وجود داره یا نه....

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز برای منم همچین مشکلی پیش اومده بود...
    بهترین کار اینه کلا یه TABLE بسازی (با کد نویسی) که هر دفعه برنامه شروع به کار می کنه ببینه اون TABLE وجود داره یا نه
    خوب دوست عزیز وقتی sql نصب نباشه به چه دردی میخوره؟؟؟

پس دستور try برای چی هستش؟

یعنی نمیشه بانک رو بارگذاری کنه و اگه اشتباه داشت برنامه رو ببنده ؟

این table که شما میگین منظورتون چیه؟

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

SqlConnection con = new SqlConnection(@"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\TAGHVIM.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True");

از این کانکشن استفاده کنید دیگه نیازی به اتچ نیست

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

به به!!
    عجب !! بعد از چند ماه یک تاپیک رو می یارین بالا و بعد جواب تکراری میدین(پست شماره چهار رو نگاه کردین؟؟!!)
    ما هم باید بیایم از اول تا آخر پست رو بخونیم بعدش می بینی ....
    آقا ول کنید این کارها رو

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •