نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چگونه نرم افزار رو در خارج از کشور ثبت کنم و بفروشم؟

چگونه نرم افزار رو در خارج از کشور ثبت کنم و بفروشم؟

سلام
    فرض کنید من یه برنامه امنیتی نوشتم و حالا میخوام اول اون رو در خارج از کشور ثبت کنم و بعد بفروشم.
    1- برای ثبتش باید به چه سازمانی و در کجا مراجعه کنم؟
    2- برای فروش با توجه به تحریم بودن ایران باید چه کاری انجام بدم؟
    3- اگه بخوام یه سایت بزنم و فرم پرداخت انلاین داشته باشه که از طریق مستر یا ویزا کارت پرداخت انجام بشه باید چه کاری انجام بدم؟
    4- اصلا اگه یه نفر از ایران بخواد نرم افزارش رو در سراسر دنیا بفروشه باید چه خاکی تو سرش کنه؟

با تشکر

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: چگونه نرم افزار رو در خارج از کشور ثبت کنم و بفروشم؟

4.نمیتونه چون دولت ایران wto رو به رسمیت نمیشناسه.

اگه پول به قدر کافی داری برو دبی یه شرکت ثبت کن و بقیه ماجرا ....

کاربر تازه وارد آواتار secondstriker
    محل زندگی
    تهران

حالا اگه یه شرکت تو ایران باشه که نرم افزارو بهش بفروشیم یا اونا برامون بفروشن هم بد نیستا!
    آیا یه همچین شرکتی موجوده؟

کاربر دائمی آواتار meisam3322
    محل زندگی
    گرگان

عزیزه من ، ایران جزو اون دسته از کشورها نیست که نرم افزارهای تولید شده در این کشور رو بشه توی نقاط دنیا فروخت. اصلا حسابش نمیکنن. یه راهی داری که بیای خارج از کشور یه شرکت نرم افزاری ثبت کنی.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran

اولا اینکه ثبت نرم افزار رو باید همینجا انجام بدی و کار زیادی نمی بره و سورس رو با نام خودت ثبت می کنن
    در مورد فروش هم با توجه به اینکه ما از نطر مبادلات بانکی تحریم هستیم و مستر و ویزا کارت و از این چیزها نداریم ظاهرا تنها راه فروش اینترنتی از طریق حساب لیبرتی میسر باشد که حساب لیبرتی رو معمولا صرافها نقد می کنند.
    و پیشنهاد بهتر اینه که شما اگر به برنامه خود اطمینان کامل دارید به یکی از کشورهای دوست و همسایه رفته و انجا با یکی از شرکتهای مرتبط همکاری خود را شروع کرده و کار را به آنها بسپارید.در ضمن در اینگونه برنامه ها MultiLanguage بسیار مهم است چون مثلا شما اگر به ترکیه برای Demo بروید از شما Option زبان ترکی را درخواست می کنند.
    موفق باشید

با سلام

منم سوال مشابهی دارم.

من برای یک نرم افزار گرافیکی، یک آموزش اینتراکیتو (تعاملی) ساخته ام.

آیا برای فروش این آموزش در ایران و در خارج از کشور مجوز لازم دارم؟

من میخوام از طریق سایت خودم این فروش رو انجام بدم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

کس اطلاع نداره؟؟؟؟؟

سلام ....
    تا وقتی شما در این ور آب هستی هیچ کاری نمی تونی بکنید ! فقط وفقط مگر آنکه با فروش آنلاین داشته باشید : و سیستم پرداختی شما به صورت آنلاین باشه و شماره تلفن و.... هم از نوع اسکایپ بگیرید ! اگر نرم افزارهای شما از نوع پشتیبانی خورش باشه که بدتر هم میشه وضعیت شما چون اون وری ها خیلی چیزها رو برای خرید رعایت میکنن ! ( مثلا برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی سایت شما : علاوه برکلی و پاسپورت و.... ( و شاید هم ویزا ) از کل سایت شما ( که باید به انگلیسی باشه ) مستند تصویری عکس میگرن : که شما رعایت حقوق مشتریان خودتون رو داشته در طول دوره چه طوری حفظ میکنید !
    برای فروش به صورت پکیچ و... حتما باید خارج از کشور باشید و به این که میشه به راحتی تو شهرتون بشینید و بفروشید نباشید !
    در خارج از کشور هم باید شریک داشته باشید و یا خودتون شرکت ثبت کنید !
    شما نرم افزاری تولید میکنید : بعد از مدتی ممکنه شرکت های مثل مایکروسافت و یا شرکتی که از کامپوننت هاش استفاده میکنید بگید لاینسی که از ما خریداری کرده ای کوش و کجا است ؟ و اونوقت هستد که به اشد مجازات می رسید !
    گشتم نشد نگرد به راحتی نمیشه .

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

سلام
    توی یک سایت خارجی (اگه تو گوگل سرچ کنی) می تونی برنامه ات رو ثبت اختراع توی جهان بکنی که همه بشناسنش.
    بعد بتونی این نرم افزار رو توی سایت های اینترنتی خارجی مثل amazun ,alibaba بفروش بگذاری.
    فکرکنم این ها ایران رو اجازه بهش ندن باید با v p n بزنی ثبت کنی و بعد باید ایران رو در موقع ثبت نام وارد نکنی (مثلا افغانستان یا هرجای دیگه)بعد اگر شماره تلفن خواست توی گوگل سرچ کن send message tell یه سایت میاره پر از شماره تلفن در تمام دنیا یکیش انتخاب کن و در اون سایت وارد کن اگر به اون شماره sms دادن توی اونجایی که شماره رو انتخاب کردی میگذاره که sms های دریافتی رو ببینی.
    بعد که برای فروش گذاشتی باید یه حساب بانکی بسازی و در اون سایت فروش شماره حساب رو وارد کنی که هرکی خرید پول به حسابت بیاد.

درضمن حتما یه کد امنیتی بگذار که به سرعت برنامه ات ک ر ک نشه.

امیدوارم کمکت کرده باشم.
    موفق باشید

از آخرین پست این تاپیک مدت زیادی گذشته ، لطفا دوستانی که موفق شدن یا تجربه ای در فروش خارج از کشور داشتن اینجا به اشتراک بزارن . ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •