نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کمکم کنید

کمکم کنید

سلام من به یه برنامه ساده احتیاج دارم که یه شرت کات تو دسکتاپ رو اجرا کنه ، بعد از 7 ثانیه برنامه رو ببنده و دوباره اجرا کنه و این کار به صورت ممتد اجرا بشه

کاربر دائمی آواتار hjran abdpor
    محل زندگی
    برنامه نويس + شبگرد + سیسکو به پارسی

نقل قول: کمکم کنید

نقل قول نوشته شده توسط Shaeerane مشاهده تاپیک
    سلام من به یه برنامه ساده احتیاج دارم که یه شرت کات تو دسکتاپ رو اجرا کنه ، بعد از 7 ثانیه برنامه رو ببنده و دوباره اجرا کنه و این کار به صورت ممتد اجرا بشه
    با سلام.
    خوب چرا اینجا درخواست میدید ؟ به چه زبانی میخواید باشه به تالارش مراجعه کنید و تاپیک را اونجا بزنید ، اگه میخاید کسی براتون بنویسد باید درخواست کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با تشکر

سلام و تشکر من چون از برنامه نویسی هیچ اطلاعاتی ندارم نمیدونستم کدوم تایپیک برم و چطوری درخواست بدم لطفا" راهنماییم کنین ممنون

سلام عليکم
    لطفا قوانين سايت رو مطالعه بفرماييد،طبق قانون شماره 27:درخواست و حل پروژه ممنوع ميباشد.(و اگر هم ايجاد شود ممکن است توسط مديران بخش حذف گردد)
    قوانین کلی سایت
    درصفحه اول سايت Barnamenevis.Org شما تالارهاي زيادي رو ميبينيد و هر تالار مخصوص يک زبان برنامه نويسي ميباشد.
    شما اول بايد خودتون يک زبان رو انتخاب کنيد و مقاله هايي از اون زبان رو بگيريد و بخونيد تا يه کمي به يک زبان برنامه نويسي تسلط داشته باشيد.و بعد شروع کنيد به نوشتن اين برنامه اي که ميخواهيد.اون وقت اگه به مشکل برخورد کرديد تو همون تالاري که داريد زبانش رو ياد ميگيريد و ميخوايد با اون زبان اين برنامه رو بنويسيد تاپيکتون رو ايجاد کنيد.

موفق باشيد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •