نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: حذف بی مورد بعضی از تاپیکها

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

حذف بی مورد بعضی از تاپیکها

سلام
    ولا ما ندونستیم در باره css کجا باید پرسید که مثلاً بعد از دو روز پرسیدن و بحث کردن ، یکی از مدیران تشریف بیارن و تاپیک رو حذف کنند. لطفاً به فرومهای ماکرو سافت هم یک سر بزنید بعد این کار رو بکنبد حداقل اگه قراره مدیریت کنید که کار راه بیفته میتونید به تاپیک مناسب انتقال بدین نه اینکه تاپیکی که کلی در موردش بحث شده یکی از مدیران بیاد و حذف کنه لطفاً خصمانه برخورد نکنید

نقل قول: حذف بی مورد بعضی از تاپیکها

وقتی به خودتان زحمت جستجو نمی‌دهید
    و یا مطلب را هر جا که شد ارسال می‌کنید
    مقصر شما هستید
    من اگر مدیر بودم اخطار هم می‌دادم
    پاک کردن که پیش کش

محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

خدمت دوست عزیزمان عرض کنم چند تا مورد رو فراموش نکنید مثل بعصی ها صورت مساله رو پاک نکنید را ه حل پیدا کنید که چرا به قول شما جستجو نمیکنند .

1 - لطفاً در این مورد یه سر به فروم های msdn بزنید خیلی زمانها وقتی من یک متن رو در موضوع سوال مطرح کردم پیش از آنکه خود سوال رو بپرسم بسیاری از جوابها در زیر تیتر نمایش داده شده که شما و من رو به جواب راهنمایی میکنه (میدونید چرا چون مثل ما فکر نکردن گردن بزنن)
    2 - چرا فکر نمیکنید با اینکه به تازگی جستجوی تالار درست شده اما هنوز جواب درستی نمیده ، هنوز زمانی که شما یک مطلب جستجو میکنید تو صفحه اول حتی یک جواب درست هم ندارید
    3- این تارلار برا اینه که به کسانی که تازه کارن و با حرفه ای کمک کنه پس وای به روزی که اگر ما جای خدا بودیم با همون اشتباه اول گردن مردم رو میزدیم ، یعنی اگر فقط قراره کمک کنیم پس فقط کمک کنیم و اگه قراره نعوذ بالله بر مردم حکمرانی کنیم بریم جای دیگه
    3- شما اگه به خیلی از فرومهای دیگه سر یزنید اگه سوال زیاد با یک محتوا در یک تاپیک بپرسید لینک جوابهای مرتبط رو براتون میزارن
    4 اگر هم که تیتر و یا موضوع سوال رو اشتباه نوشته باشید یک ایمیل خصوصی برای شما میاد که یکی از مدیران موضوع را اصلاح کرده و یا با توجه به اینکه موضوع با تاپیک هم خونی نداشته به تالار مناسب ارجا, داده شده .
    وای به روزی که قدرت دست ما باشه .

سلام.
    تاپیک شما به بخش "طراحی وب" منتقل شد...

موفق باشید.

چرا فکر می‌کنید دیگران بی‌کار هستن و نشستن که اشتباهات پیش‌پا افتاده‌ی ما رو اصلاح کنند
    اشتباهاتی که با کمی دقت و وقت گذاشتن قابل پیش‌گیری هستن

آیا جستجو کردن در سایت و گوگل قبل از ایجاد تاپیک کار حرفه‌ای یا مشکلی است؟
    آیا ما از کاربران و مدیران طلبی داریم؟

حداقل کاری که یک کاربر حتی مبتدی هم می‌تواند انجام دهد
    این است که پرسش را درست و در محل درست بپرسد

هر تاپیک که با بی‌نظمی و بی‌‌دقتی ارسال شود هم معمولا چندین بازدید دارد
    حساب کنید یک بی‌دقتی یا تنبلی چه وقتی را از دیگران اتلاف می‌کند

AMIBCT دل انگیز , اینجا بخش گفتگو با مسئولین سایت هست . اون بنده خدا به مسئله ای رو بیان کرد , شما اجازه بدید مسئولین سایت پاسخگو باشند

محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

حق با شما ، ما که چیزی نمیدونیم ، وای به روزی که ما به جای خدا بودیم و قرار بود در مورد اشتباهات مردم قضاوت کنیم
    اما با توصیه شما ای کاش اینجا میشد مختص بعضی از دوستان که فقط استاد برنامه نویسی هستن و دیگران هم فقط جستجو کنن چون اگه خدایی نکرده اشتباهی بپرسن واویلا است
    نمیخوام بحث کنم که به جایی نمیرسه حق با شما!

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •