نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: توی اهواز چه آموزشگاه هایی برای آموزش شبکه وجود داره؟

توی اهواز چه آموزشگاه هایی برای آموزش شبکه وجود داره؟

لطفا قوی ترین آموزشگاه رو معرفی کنید.

نقل قول: توی اهواز چه آموزشگاه هایی برای آموزش شبکه وجود داره؟

سلام
    ما توی مشهد یه آموزشگاه خوب داریم که آموزش شبکه رو بطور کامل تا گرفتن مدرک بین المللی دنبال می کنه که البته تو اهواز و چند تا شهر دیگه هم به تازگی شعبه زده .
    اگه تو این فکری که شبکه رو کامل یاد بگیری ، فکر خیلی خوبی کردی چون تا اینجایی که من می دونم اهواز متخصص شبکه کم داره و بازار شبکه خوبه .
    من دوره MCITP رو دارم اینجا میگدرونم . موسسه انفورماتیک بین الملل . مدرک این آموزشگاه تو کل ایران معتبره .

تمام سوالاتت رو میتونی از سایت این آموزشگاه بپرسی www.i3center.com

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک

لطفا قوی ترین آموزشگاه رو معرفی کنید.
    با سلام
    دوست من ملاکهای سنجش در یک موسسه آموزشی تخصصی 3 مورد خیلی مهم هستند

* نحوه تعامل موسسه با دانشجو: میزان هماهنگی و همکاری با دانشجو در زمینه زمان کلاس، نحوه پرداخت هزینه ها- استفاده از مدرس به نام، تلاش برای کاریابی در حوزه تخصصی ویژه دانشجویان، الزام کردن مدرس به تدریس سرفصل بین المللی و...

** مدرس: سطح سواد مدرس، تجارب مدرس، دلسوزی مدرس و میزان زمانی که مدرس برای یک دانشجو میزاره.
    در رابطه با مدرس این مهم وجود داره که وقت مدرس درگیر کارهای مطالعه و اجرای تخصص باشه نه اینکه کارمند فلان اداره باشه و نتونه اطلاعات و تجارب به روز کسب کنه.

*** تجهیزات و متد آموزشی

در این زمینه به جرات میتونم بگم برترین مرکز آموزش امنیت و شبکه در جنوب و غرب کشور موسسه آموزش IT نت ویژن هستش.

میزان برگزاری دوره در موسسه نت ویژن به تکرر هستند و میتونید مطابق با نیاز و شرایط در دوره مربوطه ثبت نام کنید.
    مدرسین این مرکز عضو هیئت علمی این مرکز هستند و تمام ساعات کاری خودشون رو تو مرکز در حال به روز رسانی اطلاعات خودشون هستند همچنین تایم های دیگر مشغول به اجرای پروژه در زمینه تدریس خودشون هستند.

در این موسسه برای هر نفر یک سرور اختصاصی در کلاسهای مجازی سازی و مایکروسافت وجود دارد.

با تشکر از مطالعه این صفحه

WWW.Netvision.IR
    33362042-44

آدرس: بلوار پل پنجم-دانشگاه شهید چمران-جنب پارک علم و فناوری خوزستان

سلام.
    شما هیمن net+ و ccna رو ccnp رو تو محیط نت راحت می تونید پیدا کنید وببینید..
    از خود آموزشگاها هم بهتر یاد میدن.

احتیاج به کلاس رفتن نداره...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •