نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشاهده سایت برنامه نویس درون سایتی دیگر!

مشاهده سایت برنامه نویس درون سایتی دیگر!

سلام
    امروز دنبال آموزش گزارش گیری توی گوگل بودم که یک سایت، نظرم را جلب کرد mypc.ir.
    با کلیک روی آن، متوجه شدم که ظاهر سایت، شبیه برنامه نویس خودمان هست! دیدم بالای صفحه نوشته بود:
    Dezfoul، خوش آمدید، اطلاعیه ، پرونده شما!
    شما هم می توانید بعد از ورود به اکانت کاربری خودتان در سایت برنامه نویس، روی این لینک کلیک کنید تا ببینید قضیه از چه قرار است. نوار بالایی خود سایت، ارغوانی رنگ بود و نوشته اند که کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت سيستم هاي يکپارچه سامان مي باشد.
    من فقط خواستم به مدیران و بقیه دوستان اطلاع داده باشم.
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله سوداگر : شنبه 26 بهمن 1392 در 13:20 عصر دلیل: i""اضافه بود

کاربر دائمی آواتار powerboy2988
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مشاهده سایت برنامه نویس درون سایتی دیگر!

نقل قول نوشته شده توسط Dezfoul مشاهده تاپیک
    سلام
    امروز دنبال آموزش گزارش گیری توی گوگل بودم که یک سایت، نظرم را جلب کرد www.mypic.ir.
    با کلیک روی آن، متوجه شدم که ظاهر سایت، شبیه برنامه نویس خودمان هست! دیدم بالای صفحه نوشته بود:
    Dezfoul، خوش آمدید، اطلاعیه ، پرونده شما!
    شما هم می توانید بعد از ورود به اکانت کاربری خودتان در سایت برنامه نویس، روی این لینک کلیک کنید تا ببینید قضیه از چه قرار است. نوار بالایی خود سایت، ارغوانی رنگ بود و با کمال پر رویی نوشته اند که کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت سيستم هاي يکپارچه سامان مي باشد.
    من فقط خواستم به مدیران و بقیه دوستان اطلاع داده باشم تا از سایت محبوبشان سوء استفاده نشود.
    با تشکر
    این Domain ی رو که معرفی کردین ... انگار وجود نداره!!!!

روی این لینک کلیک کنید نه mypic.ir
    http://www.mypc.ir/1389/11/22/pdf-آموزش-stimulreport/Untitled.jpg

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

این سایت کار خاصی نکرده، بلکه سایت های دیگر را به صورت یک فریم درون صفحات خودش باز می کنه.

نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant مشاهده تاپیک
    این سایت کار خاصی نکرده، بلکه سایت های دیگر را به صورت یک فریم درون صفحات خودش باز می کنه.
    آره بعضی سایت ها مثلا نتیجه جستجوی گوگل رو وسط سایت نشون میدن اما این سایت فریمش به اندازه 95 درصد کل سایت هست! گفتم شاید ایراد داشته باشه، منم خبر دادم.
    ممنون.

VIP آواتار Amir Oveisi
    محل زندگی
    هر جا که حال کنم - فعلا یزد

خودشونم گفتن اين مطلب رو:
    در واقع این سایت گلچینی از سایت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات فارسی می باشد که هر روز به صورت خودکار و توسط خروجی های RSS این سایت ها بروز رسانی می شود. بخش اعظم مطالب ثبت شده در این سایت در دیگر سایت های it فارسی ارسال شده اند و خبر خوان کامپیوتر شخصی من تنها وظیفه هدایت کاربران به این سایت ها را بر عهده دارد.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •