نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: ذخیره پسورد به صورت دیکد

کاربر دائمی آواتار sehm67
    محل زندگی
    شاهدژ بالاده

ذخیره پسورد به صورت دیکد

به نظر دوستان این روش خوبی برای ذخیره نمودن پسورد در رجیستری ویندوز می باشد؟

روش من برای ذخیره نمودن پسورد به این صورت می باشد:

ابتدا پسورد را از کاربر دریافت و پسورد را دیکد و مقدار دیکد شده را در رجیستری ذخیره میکنم و هنگام ورود به برنامه پسورد را از حالت دیکد خارج می کنم و در صورت مساوی بودن وارد فرم مورد نظر می شویم.

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول: ذخیره پسورد به صورت دیکد

خوبه ولی چرا توی رجیستری، خوب اون موقع اگه طرف یکم اهل فن باشه می تونه پسورد رو پاک کنه! بهتره جای دیگه ذخیره کنید.

محل زندگی
    شاهدژ بالاده

خوبه ولی چرا توی رجیستری، خوب اون موقع اگه طرف یکم اهل فن باشه می تونه پسورد رو پاک کنه! بهتره جای دیگه ذخیره کنید.
    اگه اهل فن باشه و بتونه مقدار رو پاک کنه خوب موقع ورود به برنامه از ورودش به فرم مورد نظر جلوگیری می شه.
    اگه تو بانک ذخیره بشه مشتری می تونه برنامه رو به دیگران بفروشه با داشتن پسورد.

هدف من از این کار اینه :

می خوام برای نرم افزار هام یک قفل امنیتی طراحی کنم با استفاده از شماره سریال های cpu و هارد دیسک چون شماره سریال ها در سیستم های مختلف یکسان نیستند و احتمال این که مساوی باشند صفره.
    من شماره سریال های هر سیستم رو با الگوریتم هایی که خودم طراحی کردم روشون یک سری عملیات هایی انجام میدم و حاصل بدست اومده رو دیکد میکنم و در رجیستری سیستم ذخیره میکنم به نظر من این روش روش امنی است.

میخوام نظر دوستان رو در این مورد بدونم.
    آخرین ویرایش به وسیله sehm67 : سه شنبه 22 آذر 1390 در 14:40 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل

با سلام
    این کد و دی کد پسورد ، به دلیل ضعف access 2003 ،در مورد پسورد ، در access 2003 وپایین تر مورد استفاده قرار می گرفت
    البته اگر پسورد را ابتدا به 0 و 1 تبدیل وسپس دی کد کنیم که فبها و احتمال لو رفتنش به 0 می رسه
    .

محل زندگی
    شاهدژ بالاده

با سلام
    این کد و دی کد پسورد ، به دلیل ضعف access 2003 ،در مورد پسورد ، در access 2003 وپایین تر مورد استفاده قرار می گرفت
    البته اگر پسورد را ابتدا به 0 و 1 تبدیل وسپس دی کد کنیم که فبها و احتمال لو رفتنش به 0 می رسه
    هدف من از این کار اینه :
    می خوام برای نرم افزار هام یک قفل امنیتی طراحی کنم با استفاده از شماره سریال های cpu و هارد دیسک چون شماره سریال ها در سیستم های مختلف یکسان نیستند و احتمال این که مساوی باشند صفره.
    من شماره سریال های هر سیستم رو با الگوریتم هایی که خودم طراحی کردم روشون یک سری عملیات هایی انجام میدم و حاصل بدست اومده رو دیکد میکنم و در رجیستری سیستم ذخیره میکنم به نظر من این روش روش امنی است.

منظور من پسورد برای فعال سازی برنامه بعد از فروش نرم افزار می باشد نه هنگام لوگین شدن کاربر برای ورود به برنامه.

میخوام نظر دوستان رو در این مورد بدونم.

کاربر دائمی آواتار aminaltavista
    محل زندگی
    شیراز

باید از نرم افزاریهایی(دانگل) جهت ساخت قفل نرم افزاری استفاده کنید که یوزر و پسورد رو داخل یک فلش مموری میریزه و برای اجرای نرم افزار حتما باید فلش به یو اس بی نصب باشه !
    گفتم دانگل! یه روشه
    چیزی رو که میدونستم بهت گفتم دیگه دربارش تحقیق کن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •